Hokej, Krajská liga muži, 3. kolo

Střední Čechy – Vedoucí tandem znovu nezaváhal. Zatímco Velké Popovice udržely čelo tabulky po vítězství 3:2, kdy rozhodly o skalpu soupeře až v poslední minutě. Králův Dvůr si zase přivezl tři body od nováčka z Poděbrad, kde to však neměl vůbec snadné.

29.9.2010

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

Střední Čechy – Vedoucí tandem znovu nezaváhal. Zatímco Velké Popovice udržely čelo tabulky po vítězství 3:2, kdy rozhodly o skalpu soupeře až v poslední minutě. Králův Dvůr si zase přivezl tři body od nováčka z Poděbrad, kde to však neměl vůbec snadné.

Bez porážky však zůstává i HC Jesenice. Ta sice domácím Zlonicím dovolila jít po dvou třetinách do vedení, ovšem v poslední části zápas zcela ovládla a výsledek otočila ve svůj prospěch. Na své si však přišlo několik desítek diváků v Ml. Boleslavy, kde bylo k vidění 16 branek. Nakonec domácí rezerva Příbrami podlehla a nechala ji všechny tři body. Tři body si na konto připsaly i Kralupy, které v přestělce zdolaly Vlašim.

Ml. Boleslav B – Příbram 7:9
Branky: Hart 2, Valko, Bílek, Ficek, Kristen, Černík – Jobek 4, Valášek 2, Komínek, Mácha, Kadič. Rozhodčí: Novák – Mrázek, Pacovský. Vyloučení: 12:9. Využití: 3:1. Oslabení 0:1. Třetiny: 3:2, 3:4, 1:3.

Poděbrady – Králův Dvůr 1:3
Branky: Pozník – Anler, Matula, Najman. Rozhodčí: Švejda – Holec, Machač. Vyloučení: 10:4 Terč (P) 5+OK. Využití: 1:0. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:1.

Zlonice – Jesenice 4:5
Branky: Peterka 4 – Fiala 2, Gron, Chludil, Vacek. Rozhodčí: Dundr – Kučera, Vodák. Vyloučení: 8:3. Využití: 0:1, Oslabení: 0:1. Třetiny: 1:2, 2:0, 1:3.

V. Popovice – Rakovník 3:2
Branky: Moravec, Medřický, Braniš – Klaus, Krejčí. Vyloučení: 13:13. Využití: 2:1. Třetiny: 1:0, 1:2, 1:0.

Kralupy – Vlašim 5:4
Branky: Culek, Hořák, Krešl, Šarše, Hošek – Jeništa 2, Jerman, Jaeger. Rozhodčí: Mrázek – Hrčka, Vodák. Vyloučení: 9:11. Využití: 1:3. Třetiny: 1:1, 3:2, 1:1.

Žabonosy – Slaný 0:6
Branky: Krégl 2, Pavlík 2, Jeschke, Hlavatý. Rozhodčí: Lukavský – Kučera, Větrovský. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:2. Třetiny: 0:3, 0:0, 0:3.

1. V. Popovice 3 3 0 0 0  14:2   9
2. Králův Dvůr 3 3 0 0 0  10:3   9
3. Jesenice 3 2 1 0 0  14:9   8
4. Příbram 3 2 0 0 1  15:11  6
5. Slaný 3 2 0 0 1  14:10  6
6. Kralupy 3 2 0 0 1   9:10  6
7. Rakovník 3 1 0 0 2  11:10  3
8. Žabonosy 3 1 0 0 2   9:12  3