Nymburk – M. Budějovice 6:3

Domácí vedli po první třetině tři nula, ve druhé části dokonce pět nula. Hosté se nesložili a třemi góly snížili. Poslední slovo ale patřilo Stehlíkovi.

„Výsledek je pro nás příjemný," radoval se trenér vítězů Pavel Bičiště. „Zvládli jsme výborně první třetinu. Jinak mám velkou radost z disciplíny," těšilo trenéra Nymburka.

V minulých zápasech, kdy Nymburk prohrál, chválil kouč svůj tým za předvedenou hru. Tentokrát úplně spokojený nebyl. „Měli jsme ve hře slabiny, nebylo to tak dobré. Nešlo nám to odzadu, v útoku to bylo dobré. Navíc jsme v zápase třikrát trefili tyč," vyprávěl po utkání kouč Bičiště. „Přestože nám to tolik nešlo, dokázali jsme vyhrát a vybojovali jsme důležité tři body," radoval se z výhry šéf nymburské střídačky.

Další zápas hraje Nymburk v sobotu opět doma, od 17 hodin hostí Písek.

Branky: 2. Eis (Bičiště), 8. Jandus, 19. Šimek (Stehlík), 27. Šáňa (Eis), 35. Šimek (Stehlík, Kříž), 60. Stehlík (Pýcha) – 38. Horký (Sobotka), 43. Rytnauer (Kliment, Salát), 55. Bulín (Lupač). Třetiny: 3:0, 2:1, 1:2.
NED Hockey Nymburk: Brázdil – Knesl, Kříž, Pýcha, Saňa, Novák, M. Jandus – Šimek, Svoboda, Stehlík – Eis, Bičiště, Ječný – Barbora, Smejkal, T. Jandus – Dyrynk, Kuzďas, Rittig.