Do odvetných zápasů vstoupili hokejisté Nymburka porážkou

NYMBURK - Hokejisté Nymburka vstoupili do odvetných utkání základní části druhé ligy porážkou od Benešova.

13.11.2007

Hokejisté Nymburka (v modrém) vstoupili do odvetných zápasů základní části druhé ligy porážkou na svém ledě od Benešova Foto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Nymburk – Benešov 0:2

Čtyři přesilovky v první, čtyři ve druhé a jedna ve třetí třetině a všechny trvající celé dvě minuty. Tedy 18 minut čistého času v přesile pěti proti čtyřem. Ani to nestačilo nymburským hokejistům ke vstřelení jednoho jediného gólu. Domácí sice celý zápas tlačili, ale hostující obranu v čele s brankářem Malíkem nepřekvapili ani jednou. Hostům tak stačil jeden jediný brejk za celý zápas, ke kterému se dostali a který zásluhou Jaegra proměnili ve vedoucí a nakonec i vítězný gól. Nymburk se ještě v závěru pokusil vyrovnat, když odvolal brankáře Fikrta, ale výsledkem byl jen inkasovaný gól do prázdné brány.

Branky: 44. Jaeger (Oberreiter, Dušek), 60. Novák (Moravec, R. Verbík). Rozhodčí: Neťuka – Goder, Svoboda. Vyloučení: 2:9, navíc Sirotek, Šimek (oba N), Bartoš (B) 10 min. os. tr. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 250. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:2. Vývoj skóre: 0:2.

Nymburk: Fikrt – Kos, Zeman, Kaulfus, Kříž, Vlach, Dvořák – Fišer, Nýč, Sirotek – Turinský, Šimek, Tondr – Dulovec, Hertl, Kadeřábek – Lipták.

Kouč Haken: rozhodlo to, že
jsme nevyužili přesilovky

V druholigovém utkání skupiny Střed prohráli hokejisté Nymburka na svém ledě s celkem Benešova 0:2. Obě branky dali hosté až v poslední třetině.
„Soupeř hrál jednoduše a účinně,“ načal hodnocení zápasu nymburský trenér Petr Haken. Domácí byli sice aktivnější, ale hosté pozorně bránili a hrozili rychlými výpady. „Ačkoli jsme celý zápas tlačili, do vyložené šance nás hosté nepustili ani jednou. Naopak benešovští nás za celý zápas nedostali pod tlak ani jednou,“ řekl nespokojený Haken.

Domácí hráli devět přesilovek, ale branku nedali „Rozhodlo to, že jsme nevyužili přesilovky. Kdybychom vstřelili gól, soupeř by musel otevřít hru a zápas by pak vypadal jinak. Nakonec rozhodla jediná chyba, kdy náš hráč nedokázal zachytit puk a hosté z brejku skórovali,“ dodal kouč.

13.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět klesly

Skupina Elán – Jožo Ráž, Vašo Patejdl a Jano Baláž.

Zámek Loučeň přivítá legendární Elán

Kontroly topenišť. Co budou v našich domácnostech úředníci prověřovat příště?

Zatímco o prospěchu kotlíkových dotací pro lepší ovzduší většina respondentů nepochybuje, kontroly topenišť, například po udání sousedů, stále vzbuzují negativní reakce.

Středočeským sportovcem roku je Prokopová, Barák je Hvězdou Deníku

Mladá Boleslav – Ve svém sportovním odvětví nemá konkurenci. A zdaleka nejen v Česku. Teď si k nejrůznějším vavřínům, které i přes poměrně mladý věk posbírala, přidala jeden nový. Rakovnická minigolfistka Olivia Prokopová byla na slavnostním vyhlášení korunována Nejúspěšnějším sportovcem Středočeského kraje za rok 2016.

Jakub Novák uspěl v krajské soutěži automechaniků

Nymburk – Krásné druhé místo v krajské soutěži mladých automechaniků v Čáslavi získal student třetího ročníku SOŠ a SOU Nymburk Jakub Novák. Tohoto výsledku dosáhl v konkurenci 13 automechaniků ze Středočeského kraje.

Takhle parádně to asi dlouho netrefím, usmíval se Grospič

Poděbrady /ROZHOVOR/ – Utkání si užíval stejně jako všichni jeho aktéři. Fotbalový útočník Bohemie Poděbrady MARTIN GROSPIČ rozhodl utkání krajské I.A třídy ve Velimi, které přímým přenosem vysílala Česká televize. Poděbradský snajpr dal druhý gól svého mužstva a díky tomu Poděbrady u soupeře vyhrály 2:1. „Užíval jsem si to hrozně moc," byl po sledovaném zápase spokojený autor vítězné trefy.