VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Devítka HC Kladno boj o druhé místo nezvládla

Střední Čechy - Další body se rozdávaly i v hokejových mládežnických soutěžích všech kategorií.

25.2.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: redakce

Junioři – krajský přebor

21. kolo: Berounští Medvědi – Mělník 4:7, Slaný – Kutná Hora 8:2, Benátky n. J. – Černošice nehlášeno.

 1. Benátky n. J. ⋌18 18 0  0  157:33   53
 2. Mělník ⋌17 11 0  6   91:62   32
 3. Beroun ⋌17  9 0  8   63.78   28
 4. Kutná Hora⋌ 18  7 0 11   57:82   20
 5. Slaný ⋌18  5 0 13   55:112  16
 6. Černošice ⋌18  3 0 15   41:97   10

Dorost – krajský přebor

26. kolo: Vlašim – V. Popovice 2:4, Černošice – K. Hora 5:4, Kralupy – Mělník 4:5 sn, Ber. Medvědi – Zbraslav 12:0.

 1. V. Popovice⋌23  19 0 0  4  148:52   57
 2. Letňany B⋌ 22  15 2 3  2  154:46   52
 3. Beroun⋌ 23  15 2 0  6  134:54   49
 4. Mělník⋌ 22  14 1 1  6  136:78   45
 5. Kralupy⋌ 22  10 2 2  8  120:55   36
 6. Vlašim⋌ 22  11 0 0 11  103:11   33
 7. Kut. Hora⋌ 24   4 1 2 17   81:155  16
 8. Zbraslav⋌ 23   2 1 1 19   47:189   9
 9. Černošice⋌ 23   3 0 0 20   46:229   9

Žákovská liga - skupina A

Finále o 1. – 6. místo

HC Kladno – Ústí n. L. 5:2 (9. třídy), 4:5 (8. třídy), Kadaň – Litvínov 5:7, 3:8, HC Kladno – K. Vary 3:4, 1:4.
9. třídy

 1. Litvínov ⋌27 26 0  1  236:39   52
 2. Karlovy Vary ⋌28 22 1  5  180:68   45
 3. HC Kladno ⋌27 21 2  4  218:63   44
 4. Ústí n. L. ⋌27 16 2  9  108:74   34
 5. Chomutov ⋌27 13 3 11  146:88   29
 6. Kadaň ⋌28 12 1 15   97:108  25

8. třídy

 1. Ústí n. L. ⋌28 25 1  2  213:58   51
 2. Karlovy Vary ⋌28 22 3  3  188:65   47
 3. Litvínov ⋌27 18 3  6  204:94   39
 4. Chomutov ⋌28 14 2 12  158:123  30
 5. Kadaň ⋌28 14 1 13  149:110  29
 6. HC Kladno ⋌27 11 2 14  149:133  24

Liga mladších žáků

Litoměřice – HC Kladno 0:6 (7. třídy), 2:9 (6. třídy), K. Vary – Ústí n. L. 3:6, 5:2, Sokolov – Klášterec 12:1, 7:6, Ústí n. L. – Kladno 5:3, 9:4.
7. třídy

 1. Ústí n. L. ⋌28 28 0  0  221:55   56
 2. Litvínov ⋌27 20 0  7  190:101  40
 3. Sokolov⋌ 28 18 4  6  153:77   40
 4. Kadaň ⋌26 17 2  7  164:78   36
 5. Karlovy Vary ⋌26 12 5  9  161:74   29
 6. Teplice⋌ 27 13 1 13   95:89   27
 7. HC Kladno ⋌28 11 3 14  135:97   25
 8. Most⋌ 25 10 3 12  112:118  23
 9. Chomutov ⋌24  9 3 12  118:89   21
10. Klášterec n. O. ⋌25  6 1 18   79:167  13
11. Litoměřice⋌ 27  3 0 24   41:228   6
12. Děčín⋌ 25  0 0 25   25:321   0

6. třídy

 1. Chomutov ⋌24 21 2  1  242:59   44
 2. Ústí n. L. ⋌28 21 0  7  193:84   42
 3. HC Kladno ⋌28 18 3  7  176:93   39
 4. Litvínov⋌ 27 15 6  6  196:113  36
 5. Karlovy Vary ⋌26 17 1  8  155:82   35
 6. Most⋌ 25 13 3  9  161:132  29
 7. Sokolov⋌ 28 12 2 14  114:142  26
 8. Kadaň ⋌26 10 1 15  108:169  21
 9. Děčín ⋌25  9 2 14  105:121  20
10. Litoměřice ⋌28  6 1 21   95:215  13
11. Teplice⋌ 28  4 0 24  117:287   8
12. Klášterec n. O. ⋌25  2 1 22   69:234   5

Skupina B

Finále o 1. – 6. místo
PZ Kladno – HC Mountfield 2:5 (9. třídy), 2:2 (8. třídy), Slavia – Sparta 1:10, 0:2, Písek – Plzeň 7:4, 4:6.
9. třídy

 1. Sparta Praha⋌ 28 25 0  3  214:44   50
 2. Plzeň⋌ 27 24 0  3  222:60   48
 3. HC Mountfield ⋌28 19 0  9  140:89   38
 4. PZ Kladno ⋌27 17 0 10  179:71   34
 5. Slavia Praha⋌ 28 14 3 11  148:99   31
 6. Písek ⋌28 14 1 13  113:133  29

8. třídy

 1. Sparta Praha ⋌28 27 1  0  236:44  55
 2. Plzeň⋌ 27 20 3  4  189:68  43
 3. HC Mountfield ⋌28 18 2  8  165.69  38
 4. PZ Kladno ⋌27 15 3  9  155:87  33
 5. Písek⋌ 28 15 2 11  135:94  32
 6. Slavia Praha⋌ 28 12 6 10  178:86  30

Finále B o 7. – 12. místo
HC Příbram – Třemošná 3:1 (9. třídy), 4:4 (8. třídy), Jindřichův Hradec – Tábor 4:3, 2:6.
9. třídy

 7. Kobra Praha⋌ 27 10 4 13   95:105  24
 8. Tábor⋌ 27 11 2 14  105:136  24
 9. Třemošná ⋌28  7 4 17   72:182  18
10. Příbram⋌ 28  7 1 20   78:176  15
11. J. Hradec⋌ 28  5 1 22   52:217  11
12. Beroun ⋌ 26  3 2 21   55:161   8

8. třídy

 7. Tábor⋌ 27 14 2 11  144:87   30
 8. Třemošná ⋌28 12 1 15  121:143  25
 9. Beroun ⋌26  7 1 18  112:176  15
10. Kobra Praha ⋌27  7 1 19   95.177  15
11. Příbram ⋌28  6 2 20   75:257  14
12. J. Hradec⋌ 28  0 0 28   35:352   0

Liga mladších žáků

Berounští Medvědi – HC Mountfield 3:9 (7. třídy), 4:6 (6. třídy), Plzeň – PZ Kladno 8:0, 10:1, Slavia Praha – HC Příbram 5:0, 8:1, Sparta Praha – Tábor 5:3, 5:2, Třemošná – J. Hradec 9:2, 7:2, Kobra Praha – Písek 5:8, 4:3.
7. třídy

 1. Sparta Praha ⋌28 25 2  1  239:58   52
 2. Slavia Praha ⋌29 23 3  3  182:44   49
 3. Plzeň ⋌29 23 1  5  173:65   47
 4. HC Mountfield ⋌28 19 0  9  176:106  38
 5. Písek⋌ 29 18 1 10  143:111  37
 6. Tábor⋌ 29 15 2 12  144:95   32
 7. PZ Kladno ⋌29 14 1 14   94:95   29
 8. Třemošná ⋌29  9 1 19   84:117  19
 9. Beroun⋌ 28  7 1 20   86:143  15
10. Kobra Praha ⋌29  7 0 22   96:180  14
11. Příbram ⋌29  6 0 23  119:244  12
12. J. Hradec ⋌28  0 0 28   23:311   0

6. třídy

 1. Sparta Praha ⋌ 28 26 1  1  239:51   53
 2. Plzeň ⋌29 24 0  5  228:75   48
 3. HC Mountfield⋌ 28 21 1  6  193:92   43
 4. Třemošná ⋌29 19 1  9  164:100  39
 5. Slavia Praha⋌ 29 15 1 13  138:100  31
 6. Tábor ⋌29 12 5 12  102:109  29
 7. Písek⋌ 29 13 2 14  124:113  28
 8. Kobra Praha ⋌29  9 2 18  101:189  20
 9. Beroun ⋌28  9 1 18  112:157  19
10. J. Hradec⋌ 28  6 2 20  102:224  14
11. PZ Kladno⋌ 29  4 2 23   50:174  10
12. Příbram⋌ 29  5 0 24   69:238  10

Skupina C

Finále o 1. – 6. místo
9. třídy

SC Kolín – Liberec 8:4, Letci Letňany – BK Mladá Boleslav 1:6, Pardubice – Hr. Králové 1:4, Letci Letňany – SC Kolín 1:3, BK Mladá Boleslav – Pardubice hraje se dnes.

 1. Hr. Králové⋌ 27 21 3  3  149:54  45
 2. Ml. Boleslav ⋌26 18 6  2  106:44  42
 3. Liberec ⋌27 18 1  8  151:77  37
 4. Pardubice ⋌26 16 3  7  155:90  35
 5. Kolín ⋌26 13 2 11   77:86  26
 6. Letňany ⋌26 10 3 13   93:94  23

8. třídy

SC Kolín – Liberec 2:6, Letci Letňany – Mladá Boleslav 6:1, Pardubice – Hradec Králové nehráno, Letci Letňany – SC Kolín 4:2, BK Mladá Boleslav – Pardubice hraje se dnes.

 1. Letňany⋌ 26 25 0  1  234:48   50
 2. Liberec⋌ 27 20 1  6  146:60   41
 3. Hr. Králové⋌ 26 19 1  6  154:77   39
 4. Ml. Boleslav⋌ 26 17 2  7  120:66   36
 5. Pardubice ⋌25  8 3 14   73:95   19
 6. Kolín⋌ 26  5 2 19   52:103  12

Finále B o 7. – 11. místo

9. třídy
Nymburk – Dvůr Králové /Náchod 1:4, Krkonoše – Hvězda Praha 1:5, Hvězda Praha – Nymburk 8:4, Dvůr Králové /Náchod – HK Kralupy 8:6.

 7. Dvůr Kr./Náchod ⋌26 9 5 12  101:107  23
 8. Hvězda Praha⋌ 26 9 1 17   78:143  19
 9. Krkonoše ⋌25 7 2 16   69:130  16
10. Kralupy ⋌26 6 2 18   83:135  14
11. Nymburk ⋌26 2 2 22   45:147   6

8. třídy

Nymburk – Dvůr Kálové /Náchod 3:6, Krkonoše – Hvězda Praha 5:3, Dvůr Králové/Náchod – Kralupy 2:6.

 7. Kralupy ⋌26 12 3 11  76:85   27
 8. Hvězda Praha ⋌26 10 2 14  82:132  22
 9. Dvůr Kr./Náchod ⋌26  7 3 16  85:163  17
10. Krkonoše ⋌25  7 1 17  58:127  15
11. Nymburk⋌ 25  2 2 21  53:182   6

Liga mladších žáků

7. třídy
Kralupy n.Vl. – Krkonoše 2:6, Liberec – Pardubice 5:11, Hr. Králové – Mladá Boleslav 8:1, Letňany – SC Kolín 3:0, Nymburk – Hvězda Praha odl. na 6. 3, Dvůr Králové/Náchod – Nymburk 6:2, Hvězda Praha – Letňany 2:4, SC Kolín – Hr. Králové 5:7, Pardubice – Krkonoše 9:0, Dohrávky: Pardubice – Nymburk 3:6, Kolín – Dvůr Králové /Náchod 8:4. Předehrávka: Hr. Králové – Hvězda Praha 7:2

 1. Letňany⋌ 28 24 3  1  191:73   51
 2. Nymburk⋌ 27 17 3  7  149:98   37
 3. Hr. Králové⋌ 29 17 2 10  166:110  36
 4. Pardubice ⋌27 14 4  9  145:105  32
 5. Ml. Boleslav⋌ 27 14 4  9   93:82   32
 6. Liberec ⋌27 14 2 11  150:127  30
 7. Dvůr Kr./Nách.⋌ 27 13 3 11  150:127  30
 8. Kolín⋌ 27 12 3 12  145:111  27
 9. Hvězda Praha ⋌28  6 4 18  118:158  16
10. Krkonoše⋌ 28  5 2 21   89:168  12
11. Kralupy⋌ 27  0 0 27   46:277   0

6. třídy

Kralupy n.Vl. – Krkonoše 1:1, Liberec – Pardubice 2:14, Hr. Králové – Mladá Boleslav 6:5, Letňany – SC Kolín 7:0, Nymburk – Hvězda Praha hraje se 6. 3., Dvůr Králové/Náchod – Nymburk 21:2, Hvězda Praha – Letňany 2:4, SC Kolín – Hr. Králové 3:11, Pardubice – Krkonoše 4:2. Dohrávky: SC Kolín – Dvůr Králové /Náchod 3:4, Pardubice – Nymburk 26:1. Předehrávka: Hr. Králové – Hvězda Praha 9:3.

 1. Hr. Králové ⋌29 26 1  2  309:89   53
 2. Pardubice⋌ 27 25 0  2  279:61   50
 3. Letňany⋌ 28 20 0  8  215:78   40
 4. Ml. Boleslav ⋌27 15 0 12  183.77   30
 5. Dvůr Kr./Nách. ⋌27 13 2 12  135:111  28
 6. Hvězda Praha⋌ 28 12 2 14  140:114  26
 7. Kolín ⋌27 11 1 15  139:135  23
 8. Liberec ⋌27  9 1 17  108:165  19
 9. Krkonoše ⋌28  8 2 18  162:135  18
10. Kralupy⋌ 27  5 3 19   69:249  13
11. Nymburk ⋌27  1 0 26   40:565   0

Krajská liga starších žáků

29. kolo: M. Lázně – Jablonec 8:7, Cheb – Mělník 4:14, Louny – Benátky n. J. 6:9, Sedlčany – Rakovník 7:2. Dohrávky: Cheb – Jablonec 4:3, Sedlčany – Mělník 2:8, Velké Popovice B – Kutná Hora 3:10.

 1. V. Popovice⋌ 24 21 0 1  2  218:63  64
 2. Kutná Hora⋌ 25 18 0 0  7  164:10  54
 3. Benešov⋌ 22 16 0 2  4  143:70  50
 4. Benátky n. J.⋌ 24 16 0 1  7  137:71  49
 5. Louny⋌ 26 15 1 2  8  159:117 49
 6. Popovice B⋌ 25 12 4 0  9  129:107 44
 7. Rakovník⋌ 25 12 2 2  9  123:119 42
 8. Jablonec⋌ 22 10 2 1  9  100:103 35
 9. Vlašim⋌ 23  9 2 1 11  108:117 32
10. Cheb⋌ 23  9 2 0 12   85:127 31
11. Mělník⋌ 25  6 0 3 16   95:144 21
12. M. Lázně⋌ 23  6 0 0 17   87:162 18
13. Sedlčany⋌ 25  3 0 0 22   68:167  9
14. Zbraslav⋌ 22  1 0 0 21   54:201  3

Krajská liga mladších žáků

29. kolo: M. Lázně – Jablonec 5:7, Cheb – Mělník 1:3, Roudnice – Kutná Hora 2:1, Louny – Benátky n. J. 4:5, Velké Popovice B – Černošice 4:3, Sedlčany – Rakovník 3:6. Dohrávky: Cheb – Jablonec 3:8, Velké Popovice B – Kutná Hora 4:9.

 1. K. Hora⋌ 29 24 0 1  4 227:84  73
 2. Vlašim⋌ 27 21 3 0  3 186:67  69
 3. Mělník⋌ 29 17 3 1  8 168:130 58
 4. Roudnice⋌ 29 17 1 3  8 173:126 56
 5. Louny⋌ 28 17 0 1 10 208:133 52
 6. Benátky ⋌ 28 17 0 1 10 118:78  52
 7. Popovice⋌ 28 14 2 1 11 152:120 47
 8. Popovice B⋌ 29 14 1 0 14 123:131 44
 9. Černošice⋌ 29 13 1 1 14 155:125 42
10. M. Lázně⋌ 26 12 0 1 13 120:150 37
11. Jablonec⋌ 26 11 0 2 13 104:127 35
12. Benešov⋌ 26  9 4 0 13 117:154 35
13. Rakovník⋌ 29  8 0 2 19  87:151 26
14. Zbraslav⋌ 26  6 1 0 19  76:152 20
15. Cheb⋌ 27  6 0 2 19  92:178 20
16. Sedlčany⋌ 28  0 0 0 28  48:248  0

Krajské přebory přípravek - skupina A

4. třídy
32. kolo:
Příbram – Velké Popovice 2:1, HK Kralupy n. Vlt. – SC Kolín 2:2. Dohrávka: SC Kolín – Benátky n. J. 7:0.

 1. Kolín⋌ 27 26 1  0 302:20  53
 2. Beroun⋌ 27 21 1  5 152:52  43
 3. Geu Kladno⋌ 28 17 1 10 166:110 35
 4. Mělník⋌ 27 16 3  8 118:65  35
 5. Kralupy⋌ 29 15 4 10 135:94  34
 6. Benátky n. J⋌ 27  9 2 16 102:147 20
 7. Příbram⋌ 28  7 2 19  57:183 16
 8. V. Popovic⋌ 27  4 2 21  45:165 10
 9. PZ Kladno⋌ 28  1 0 27  30:271  2

5. třídy
32. kolo:
HC Příbram – Slavoj Velké Popovice 0:4, HK Kralupy n. Vlt. – SC Kolín 1:5. Dohrávka: SC Kolín – HC Benátky n. J. 7:0, 14:4.

 1. Kolín⋌ 27 23 2  2 176:56  48
 2. Geu Kladno⋌ 27 20 1  6 131:61  41
 3. V. Popovice⋌ 27 19 3  5 138:72  41
 4. Beroun⋌ 27 13 4 10  90:75  30
 5. Benátky n. J⋌ 27 10 5 12  84:88  25
 6. Příbram⋌ 28 11 2 15  95:97  24
 7. Kralupy⋌ 29  8 2 19  88:143 18
 8. Mělník⋌ 26  6 2 18  68:142 14
 9. PZ Kladno⋌ 28  2 1 25  63:199  5

Skupina B

4. třídy
24. kolo:
Stadion Nymburk – BK Ml. Boleslav 1:3, Zbraslav – Slavia Praha 0:2, Letňany – Sparta Praha 4:3, Kobra Praha – Hvězda Praha 3:5.

 1. Letňany⋌ 24 24 0  0  230:19   48
 2. Sparta Praha ⋌24 20 0  4  215:48   40
 3. Zbraslav ⋌23 12 1 10  110:71   25
 4. Slavia Praha⋌ 24 11 2 11  108:79   24
 5. Hvězda Praha⋌ 24 11 2 11   83:132  24
 6. Ml. Boleslav⋌ 23  9 1 13   92:92   19
 7. Nymburk ⋌24  3 1 20   41:191   7
 8. Kobra Praha ⋌24  1 1 22   34:281   3

5. třídy

24. kolo: Stadion Nymburk – BK Ml. Boleslav 5:4, Slavoj Zbraslav – Slavia Praha 2:6, Letňany – Sparta Praha 1:3, Kobra Praha – Hvězda Praha 1:5.

 1 Sparta Praha ⋌24 21 1  2  192:38   43
 2. Letňany⋌ 24 19 0  5  137:41   38
 3. Slavia Praha⋌ 24 13 2  9  121:89   28
 4. Nymburk⋌ 24 10 2 12  103:120  22
 5. Ml. Boleslav⋌ 23  9 2 12  109:99   20
 6. Zbraslav⋌ 23  8 1 14   73:91   17
 7. Hvězda Praha⋌ 24  7 2 15   63:121  16
 8. Kobra Praha⋌ 24  2 2 20   49:248   6

Přebor společných 4. + 5. tříd

24. kolo: Letci Letňany – HC Slavia Praha 1:0, Stadion Kutná Hora – HC Rakovník 2:6, Spartak Vlašim – Stadion Poděbrady 4:2.

 1. Vlašim⋌ 22 22 0  0 158:40  44
 2. Letňany⋌ 21 17 1  3 130:48  35
 3. Poděbrady⋌ 21 12 1  8  96:59  25
 4. Benešov⋌ 20  8 3  9  84:87  19
 5. HC Slavia ⋌ 21  9 0 12  80:83  18
 6. Rakovník⋌ 21  6 3 12  59:85  15
 7. Černošice⋌ 19  5 3 11  46:65  13
 8. Kutná Hora⋌ 20  5 2 13  49:96  12
 9. Dobříš⋌ 21  1 3 17  43:182  5


Autor: Vlastimil Dudáček

25.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Ilustrační foto
1

Letní projekce nevymizely, promítá se i v zámeckém parku

FOTO: Rodiče kontrolovali, děti odměnili

Sadská - Blíží se závěr prázdnin a v souvislosti s tím uspořádala policie ve spolupráci s Besipem preventivní bezpečnostní akci.

Desetitisíce ukradené v herně našli policisté během hodiny

Čelákovice – Pouhou hodinu se podle policie radovala ze snadno získaných peněz trojice cizinců ve věku od 19 do 37 let, kteří jsou podezřelí z okradení pracovníka herny v Čelákovicích. Eva Hašlová z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Východ v pátek informovala, že k činu, který byl zřejmě předem promyšlený a naplánovaný, došlo během druhého srpnového úterka; dvě hodiny před polednem.

Policie pátrá po dívce z Poděbrad

Poděbrady – Policisté pátrají po čtrnáctileté Anně Bažové z Poděbrad. Naposledy byla viděna doma v úterý večer.

Zlaté ruce krotící železo ocenili radní mistrovským titulem

Praha – Že má kovář Zdeněk Grausam z Úval na Praze-východ zlaté ruce, je známo nejen v širokém okolí. O jeho šikovnosti dobře vědí i filmaři – pro ty již vyráběl třeba zbraně, které se uplatnily při natáčení filmu Bathory. Nebo výstrojní součástky pro natáčení Letopisů Narnie. Z jeho dílny ale pochází také jídelní servis pro seriál Borgiové či třesoucí se kostel do filmu Tma, který vznikl ve spolupráci s Janem Smrkovským. Zdeněk Grausam je ovšem známý i jako fachman, který si poradí s opravami historických unikátů – a věnuje se také opravám sakrálních památek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení