Poděbrady drží kontakt

Střední Čechy - Do konce hokejové Krajské soutěže chybějí tři kola a stále o postupujícím není jasno. Roli lídra dál drží Sp. Příbram, který si doma poradil s HC Kladno 88 a drží tak dvoubodový náskok před Stadionem Poděbrady, které si doma poradily s průměrnou Dobříší, proti níž si s chutí zastřílel. Naopak Sedlčany na třetím místě už definitivně přišly o postupovou šanci, když prohrály v Benátkách těsně 6:7.

16.2.2010

Poděbradský hokejista Petr Fiala (zcela vpravo) ukončil svou bohatou kariéruFoto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

Sp. Příbram – HC Kladno 88 6:1

Domácí začali aktivně a už ve 14. minutě vedli 3:0. Kladno sice do přestávky dalo jednu branku, ale jak průběh ukázal, to bylo vše.
Branky: Běžel 2, Mandík, Benda, Trč, Štofa – Růžek. Rozhodčí: Kensek – Bernard, Kučera. Vyloučení: 7:6. Třetiny: 3:1, 0:0, 3:0.

Poděbrady – Dobříš 8:3

Domácím rozjezd trval trochu déle, a tak toho hosté využili k vstřelení vedoucí branky. Jenže v rozmezí pěti minut domácí nastříleli čtyři branky a jasně dali najevo, podle jakých not se bude hrát. Dobříš ve druhé části ještě snížila na 4:2, ale to bylo vše. Další čtyři přesné trefy určily vysoké vítězství Poděbrad.
Branky: Šebesta 2, L. Drahoňovský 2, Skokan, Pittel, Struhala, Löffelmann – Havlíček, Kozohorský Hanáček. Rozhodčí: Kučera. Vyloučení: 12:14. Využití: 2:0. Oslabení: 0:1. Třetiny: 4:1, 2:1, 2:1.

Hořovice – Roudnice B 9:2

Nováček na soupeře vlítl jak se patří. Už v první třetině mu nasázel pět branek. V prostředí části sice polevil, ale poslední třetina se opět hrála v jeho režii.
Branky: Pánek 3, Mareš 3, Žemlička 2, Sklenář – Krob, Zápotocký. Rozhodčí: Kensek – Huml, Bernard. Vyloučení: 8:11. Využití: 0:1. Třetiny: 5:1, 0:1, 4:0.

Benátky B – Sedlčany 7:6

Podrobnosti oba oddíly nehlásily a čeká je finanční postih.

 1. Sp. Příbram⋌ 15  12 2 1   0  96:40   41
2. Poděbrady⋌ 15  12 1 1   1  99:50   39
3. Sedlčany⋌ 15  10 0 1   4  92:61   31
4. Roudnice B⋌ 16   8 0 1   7  75:75   25
5. Kut. Hora B⋌ 15   5 3 1   6  67:64   22
6. Kladno 88⋌ 16   7 0 1   8  73:80   22
7. Dobříš⋌ 15   4 1 2   8  52:70   16