Nymburk – Příbram 11:0

Do utkání nastoupil po zranění poprvé k mistrovskému utkání Zdeněk Jílek. Od začátku bylo utkání v režii domácích a hosty k žádné vyložené šanci nepustili. Ti pak odjeli s potupným jedenáctibrankovým výpraskem.

Branky: Rys 3, Vacek 2, T. Hladík 2, L. Volf 2, Houser, Hampl.

Nymburk: Rückl (40. Beneš) – Kozák, Cicvárek, Moucha, Pánek, Houser, Bašus, J. Volf, Jílek – Vacek, Břetenář, Rys – T. Hladík, Hampl, J. Hladík – L. Volf, Němeček, Špalda – Borufka.

Kobra Praha – Nymburk 2:5

Z první branky se radovali domácí už po pěti minutách, ale to jim nebylo nic platné. Hosté totiž ještě v první třetině čtyřikrát udeřili.

Do poloviny utkání řešili gólové situace především oba brankaři, ale hlavně s jistotou chytající Zdeněk Rückl. Na 5:1 zvyšoval Vlach. Kobra však do konce druhé třetiny ještě snížila na 5:2. V poslední třetině už branka nepadla.

Trenéři byli s celkovou hrou mužstva velice spokojeni. Příští zápas sehraje Nymburk v pátek od 16 hodin a soupeřem mu bude Písek.

Branky: Vlach 2, Sem, Břetenář, L.Volf.

Nymburk: Rückl – J. Volf, Cicvárek (15. Borufka), Moucha, Pánek, Kozák, Houser, Jílek, Bašus – Rys, Vlach, Vacek – T. Hladík, Hampl, Sem – Němeček, Břetenář, L. Volf – Špalda.