FOTOGALERIE: Třetí výhra v řadě, čisté konto a nefalšovaná bitka jako v NHL

Nymburk – Ve třicátém pátém kole zvítězili druholigoví nymburští hokejisté nad pelhřimovským Spartakem a připsali si tak třetí vítězství v řadě. V brance Nymburka kraloval Robin Blažíček, který za svá záda nepustil ani jeden puk a připsal si tak čisté konto.

15.1.2012

Z utkání druhé hokejové ligy Nymburk - Pelhřimov (3:0)Foto: Foto: Jiří Pulda

NYMBURK – PELHŘIMOV 3:0

Nymburk byl po celou úvodní část lepší, hosté hrozili jen z ojedinělých útoků. První střela, která se v zápase ujala, byl z hole obránce Knesla, který potvrdil že hraje ve výborné formě a skóroval již potřetí za sebou. Těsně před přestávkou pak domácí zvýšili na 2:0. Vlach napálil puk po ledě a Martinec jej nechytatelně tečoval.

Ve druhé části domácí polevili a hosté začali více vystrkovat růžky, jenže v koncovce se jim nedařilo. Tecl mířil v dobré pozici vedle a Zadražilovu tutovku zlikvidoval betonem Blažíček. V závěru třetiny přečkali hosté minutu a půl ve dvojnásobném oslabení a sami pak dostali příležitost přesilové hry. V ní spálil tutovou šanci domácí Kouřil.

Klid na nymburské hokejky přinesl až začátek třetí třetiny. Tregl našel zpoza branky volného Velechovského a ten propasíroval puk skrz pelhřimovského gólmana. Nymburk ukolébán vedením hodně polevil, začal chybovat a hosté se dostali do několika vyložených příležitostí.

Úplný závěr pak okořenila nefalšovaná bitka ve stylu kanadskoamerické NHL. V ní se do sebe pustil pelhřimovský Adam a o půl hlavy nižší Štěpán. Ten vyzyvatele Adama nejprve zasypal sprškou ran pěstí a když ani poté Adam nechtěl skončit, přetáhl mu přes hlavu dres, čímž si vysloužil mohutné ovace všech přítomných diváků.

Branky: 16. Knesl (Šimek), 20. Martinec (Vlach, Němeček), 43. Velechovský (Tregl, Šimek). Rozhodčí: Nečas. Vyloučení: 6:6, navíc Pour (P) 10 min. os. tr. Využití: 0:0. Diváci: 250. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:0.
Nymburk: Blažíček – Knesl, Sem, Vlach, Šefl, Cicvárek, Tondr, F. Dvořák – Velechovský, Tregl, Šimek – Němeček, Sirotek, Martinec – V. Dvořák, Turinský, Weiss – Štěpán, J. Protivný, Kouřil.

Jakub Marvan

15.1.2012 VSTUP DO DISKUSE

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

1

Letní projekce nevymizely, promítá se i v zámeckém parku

Sadská - Blíží se závěr prázdnin a v souvislosti s tím uspořádala policie ve spolupráci s Besipem preventivní bezpečnostní akci.

Desetitisíce ukradené v herně našli policisté během hodiny

Čelákovice – Pouhou hodinu se podle policie radovala ze snadno získaných peněz trojice cizinců ve věku od 19 do 37 let, kteří jsou podezřelí z okradení pracovníka herny v Čelákovicích. Eva Hašlová z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Východ v pátek informovala, že k činu, který byl zřejmě předem promyšlený a naplánovaný, došlo během druhého srpnového úterka; dvě hodiny před polednem.