Švábenský měl pro hráče slovy chvály

Rožďalovice – Fotbalisté Rožďalovic se ve třetím kole I. B třídy dočkali svého prvního vítězství. Na domácím trávníku zdolali Pěčice.

11.9.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

ROŽĎALOVICE – PĚČICE 3:1

Rožďalovice se ujaly vedení jako první, když si hostující bek po centru ze strany srazil míč do vlastní sítě – 1:0. Hosté do poločasu ještě trefili z dálky břevno. Po změně stran domácím navýšil vedení z penalty Valeš, jenže Pěčice rychle odpověděly. Po Najmonově třetí brance už se toho moc neudálo.

Po utkání byl spokojen domácí kouč Milan Švábenský, který své svěřence velmi chválil. „Byl to vyrovnaný zápas proti silnému soupeři. Kluky ale musím pochválit za bojovnost, nechali na hřišti maximum. Byli jsme bojovnější, zápas jsme zvládli dobře a zaslouženě zvítězili."

Branky Trnavanu: 24. vlastní, 53. Valeš (z PK), 66. D. Najmon. Rozhodčí: Kotlár. ŽK: 4:1. ČK: 82. Blažek (Rožďalovice). Diváci: 150. Poločas: 1:0.
Rožďalovice: Hampl – Hojsák, Valeš, Pavel, Blažek – Táborský, Dont (90. Musil), Havlík, J. Najmon – Mašinda (80. Veselý), D. Najmon (85. Hoffman).

Tomáš Kubánek

Autor: Redakce

11.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

Začala výluka na trati Praha-Nymburk-Kolín

A-třídní utkání v Sokolči oživil projekt krajského svazu Dneska první liga!.

Dneska první liga! míří na Berounsko. Siegl chce vidět Kuku na lopatkách

Kounice budou definitivně patřit do okresu Nymburk

Kounice - Městys Kounice zůstávají definitivně v okrese Nymburk a k 1. lednu 2021 budou územně příslušet k obci s rozšířenou působností (ORP) Lysá nad Labem. K nim se přidaly i obce Bříství, Černíky a Vykáň.

KRÁTCE: V Poděbradech už hledají Vánoční stromy

Poděbrady - Radnice už nyní vydala výzvu k nalezení dvou Vánočních stromů pro letošní rok. Jeden na Jiřího náměstí a druhý pro Žižkov.

Městec vybral nového ředitele nemocnice

Městec Králové - Od začátku června bude mít městecká nemocnice nového ředitele. Skončí tak přechodné období, kdy byla řízena představenstvem. Vedení města ale zatím konkrétní jméno nezveřejnilo.

Hlasujte pro Miss Polabí 2017!

Nymburk /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Vážení čtenáři, i letos máte jedinečnou možnost vybrat nejkrásnější dívku, která se zúčastní finálového večera Miss Polabí 2017. Ten se uskuteční v neděli 21. května v poděbradském divadle Na Kovárně.