Polaban Nymburk –  Kosmonosy  5:2

Zápas starších dorostenců nabral spád kolem 16. minuty.  Ve 20. minutě se prosadil Lukavec, hosté ale za dalších pět minut vyrovnali a ve 22. minutě už domácí prohrávali 1:2.  Vedení Kosmonos ovšem netrvalo dlou. Ve 29. minutě Dědek z penalty vyrovnal a po půlhodině hry Nedbal individuální akcí poslal domácí opět do vedení –  3:2.

Ve druhé půli hosté fyzicky odpadli a hrálo se s malými výjimkami pouze na hostující branku.

„V zápase jsme podali dobrý výkon a sezonu ukončili vítězstvím," byl po posledním střetnutí sezony spokojený trenér nymburských starších dorostenců Aleš Dočkal. „V zápase by padlo i víc gólů nebýt našeho zbrklého zakončení," řekl po utkání kouč Dočkal.

Branky: Dědek 2,  Lukavec,  Nedbal, Čuřík. Rozhodčí: Nepovím. Bez karet. Poločas: 3:2.
Polaban Nymburk: Sobota – Červ (46. Labuta), Vanický,   Šťastný, Dědek – Nedbal, Čuřík (70. Zubák), Říha, Grospič,   Bašus – Lukavec.