Sokoleč nadělila zdecimovaným Říčanům kanára

Sokoleč – Jasná záležitost a šestibranková kanonáda. To byl další zápas I.A třídy z pohledu sokolečských fotbalistů. Ti na svém hřišti porazili zdecimované Říčany jasně 6:0.

14.5.2017

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník

„Mohli jsme dát klidně patnáct gólů. Soupeř byl nepříjemný, dohrával souboje a jeho hráči nejsou vůbec pokorní," hlesl hrající trenér Sokolče Radek Hruška. „Spokojeni jsme hlavně se třemi body. Bylo nás zase jen třináct a to se nedá tato soutěž hrát. Máme dost zraněných, navíc hrálo béčko, takže to bylo komplikované. Soupeř kladl odpor jen v prvním poločase," shrnul zápas Hruška.

Branky: 24. Hykš, 27. a 68. Šťastný, 66. a 83. Roman Fink, 86. Svoboda. Poločas: 2:0.
Sokoleč: Hadvičák – Müller, Šťastný, Hruška, M. Trumpus – P. Kozel (58. Roman Fink), Vodvářka, T. Kozel, Svoboda – Auer, Hykš (75. Pěkný).

14.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

KRÁTCE: Hosté se přenesou do Číny

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

KRIMI MIX: Zloděj ukradl osm kilo česneku

Pňov - Předhradí – Na dobu, kdy bude moci sklidit svou úrodu, se marně těšil majitel rodinného domu v Pňově.

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Region - Je to dýně a chutná trochu jako cuketa. Řeč je o patizonu, oblíbené letní zelenině zvláštního tvaru, která právě dozrává.  Pojďme si tedy představit několik receptů na její zpracování v kuchyni vyzkoušeli jste už třeba patizonový nákyp?

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Střední Čechy – Nejvyšší fotbalová soutěž řešila podobný skandál loni na podzim a byl z toho pořádný poprask, když sparťané Vácha s Koubkem poslali po utkání v Brně rozhodčí Ratajovou k plotně. Obdobný a ještě daleko drsnější výrok na adresu ženy s píšťalkou měl ve druhém kole soutěží padnout také ve středočeském fotbale.