Skuhravý: Za stavu tři jedna nám docházely síly

Čelákovice – Kromě dvou branek hostujících Čelákovic se toho v prvním poločase fotbalového divizního derby příliš nestalo. Ve druhém dějství ale nadchla stíhací jízda Litole, která dokázala dotáhnout tříbrankovou ztrátu. Utkání skončilo dělbou bodů 3:3.

21.5.2012

Divizní fotbalové derby Litol - Čelákovice skončilo dělbou bodů (3:3)Foto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

„Musíme to hodnotit ze dvou pohledů. Na jedné straně mě štve, že se kluci nedokázali v prvním poločase koncentrovat. Začátek jsme si nechali utéct. Pak jsme se ale zlepšili, začali jsme bojovat a měli jsme tam i další šance. Mohli jsme to ještě otočit, ale jinak jsme spokojení," byl nakonec s remízou spokojený litolský trenér Pavel Jareš.

„Litol nás po našem třetím gólu zatlačila a létal nám tam jeden centr za druhým," povídal po utkání čelákovický trenér Radek Skuhravý. „Za stavu tři jedna už nám docházely síly. Škoda toho třetího gólu, kdybychom ho nedostali, tak bychom možná vyhráli," vzpomněl si Skuhravý na fatální hrubku svého celku.

Dva góly domácích dal Michal Bohdan. „Bod bereme, protože jsme prohrávali už o tři góly. Pak jsme ještě sahali po vítězství," uvedl po zápase šťastný střelec Litole.

Na opačné straně se mezi střelce zapsal obránce Petr Homola, který tak oslavil návrat do sestavy po zranění. V 8. minutě otevřel skóre zápasu. „Tříbrankové vedení jsme už měli udržet. To je velká škoda," hlesl stoper Unionu.

Rozhovory s oběma trenéry, a hráči Bohdanem a Homolou přineseme v průběhu týdne.

21.5.2012 VSTUP DO DISKUSE

Rozhodčí. Ilustrační foto.

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

KRÁTCE: Děti si užijí prohlídky zámku

Nymbursko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Festival Soundtrack Poděbrady je za dveřmi

Poděbrady – Mezinárodní Festival Filmové Hudby a Multimédií Soundtrack Poděbrady je jedinečný počin nejen svým zaměřením na filmovou hudbu, ale také orientací na nové formy umění, multimédia a nejmodernější technologie, které proměňují pasivní poslech hudby v interaktivní zážitek. Letos jede už naostro, po loňské ochutnávce se představí od čtvrtka 24. do neděle 27. srpna v celé parádě 1. ročník.

Sokoleč – Koupaliště se stalo v neděli místem vodních radovánek malých i velkých Sokoláků. Sokolečská lávka je veselá akce pro milovníky vody na věk nehledě. Osvědčila se už vloni, a tak letos místní sokolové spolu s dobrovolnými hasiči opět připravili soutěž pro ty, kdo měli kuráž překonat pohyblivou lávku z polystyrenových pontonů co nejrychleji a hlavně – nespadnout do vln. Ti nejmenší capali s vozíkem, o něco větší utíkali s gymballem, ještě větší s pingpongovou pálkou a míčkem. I dospělé čekaly na trati nemalé nástrahy. Došlo i na přetahování lanem či tanec, poslední borci se pokusili přejet lávku na kole. Bavili se skvěle účastníci i početné fandící publikum.

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.