Překvapení se nekonalo

Polepy – Schylovalo se k velkému překvapení, to se ale nakonec nekonalo. Fotbalisté Čelákovic vedli v 16. kole I.A třídy na půdě vedoucích Polep dva nula, nakonec ale prohráli. Navíc hráli od 50. minuty bez vyloučeného Náhlovského.

14.3.2017

Z fotbalového utkání I.A třídy Sokoleč - Polepy (3:4)Foto: Deník/Vladimír Malinovský

Polepy – Čelákovice 3:2

„Za stavu dva nula jsme dostali blbý gól a pak přišla penalta. Tu nebudeme rozebírat," ulevil si sekretář čelákovického klubu Milan Šikl. „My jsme ale měli další obrovské šance. Pánek dvakrát a Kadeřábek asi třikrát šli sami na brankáře. Nic jsme ale nedali. Naši útočníci dělali velké problémy domácí obraně. Měli jsme na víc než na takový výsledek," dodal Šikl.

Branky: 27. Slezák, 31. Dittrich (z PK), 76. Suchánek – 3. Pikous, 19. Kadeřábek. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 0:2. ČK: 50. Náhlovský (Čelákovice). Diváci: 100. Poločas: 2:2.
Čelákovice: Petr Bařina – Arazim, Pikous, Pavel Bařina – Dosoudil, Matějka (86. Parůžek), Náhlovský, Pánek, Kolovecký – Slunéčko (79. Vacek), Kadeřábek.

Autor: Redakce

14.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Jedním z významných hostů XIX. ročníku Hrabalova Kerska byl zpěvák a herec Václav Neckář. Doprovázel ho bratr Jan, hudební skladatel a kapelník skupiny Bacily.