Poříčany mohou litovat, že nedaly na začátku branku

Poříčí nad Sázavou – Výhru z prvního jarního kola zopakovat nedokázali. Fotbalisté Poříčan, nováček nejvyšší krajské soutěže, prohráli v sedmnáctém kole soutěže na trávníku Poříčí nad Sázavou tříbrankovým rozdílem.

21.3.2017

Z přípravného fotbalového utkání Bohemia Poděbrady - Poříčany (2:1)Foto: Deník/Vladimír Malinovský

Poříčí – Poříčany 3:0

Hostující fotbalisté mohou litovat toho, že na začátku nedali gól. Přesněji řečeno jeden dali, ale ten nebyl kvůli ofsajdu uznán. A pak trefil Sedláček pouze tyč. Domácí poté udeřili a po přestávce přidali dva góly.

„Škoda, že nám nevyšel brankově úvod zápasu. V prvních dvaceti minutách jsme měli dobré příležitosti a především Sedláčkova tyč nás může mrzet. Zápas by se pak vyvíjel určitě jinak," litoval manažer poříčanského klubu Václav Kupr. „Ve druhém poločase jsme se za stavu dva nula snažili snížit, ale pozorná domácí obrana si stav utkání dokázala pohlídat," řekl k zápasu manažer Kupr.

Branky: 14. Pohorský, 54. Verner, 89. Trpišovský. Rozhodčí: Brda. ŽK: 1:4. Diváci: 130. Poločas: 1:0.
Poříčany: Krch – Procházka, Biško, Navrátil (80. Jirásek) – Holler, Štefančík, Jirků (46. Touš), Hlavatý, Teslík – Sedláček, Krombholz (58. Marek).

21.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Utkání Velim - Poděbrady (1:2) se hrálo před kamerami České televize. Do ochozů přišlo 760 diváků.
50

Hráči Velimi a Poděbrad si užili televizní kamery

Českem znovu projížděl americký vojenský konvoj.
17

OBRAZEM: Češi americké dragouny vítali i posílali domů

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

Malované perníčky připomněly Velikonoce

Velikonoční tradice v nejrůznějších formách připomínají od nynějška už každý víkend v Lesním ateliéru Kuba v Kersku. V sobotu si mohli návštěvníci prohlédnout malované velikonoční zajíčky či kraslice v podobě sladkých perníčků.

OBRAZEM: Galerie Středočeského kraje zahájila novou výstavní sezonu

Galerie Středočeského kraje slavnostně zahájila novou výstavní sezonu. V rámci slavnostního zahájení se uskutečnila vernisáž výstav Josefa Hnízdila Odložený případ a Bohu k slávě, městu ku prospěchu, jež je věnována 350. výročí položení základního kamene jezuitské koleje.

Potravinou roku jsou uzeniny, pečivo i víno

Jubilejní desátý ročník soutěže Potravinářský výrobek Středočeského kraje zná své vítěze. Slavnostní vyhlášení se konalo v sobotu na Výstavišti v Lysé nad Labem.