Union – Radim 3:3, pen. 3:4

Domácí vstoupili do zápasu dobře. Dali rychle první branku a po necelé půlhodině přidali druhou. Vše vypadlo ideálně. Ovšem hosté se nevzdali a ještě do přestávky srovnali. A to nebylo všechno. Dvě minuty po změně stran šla Radim do vedení. Union finišoval a nakonec vyrovnal. Ve druhé minutě nastavení. Pak ale prohrál na pokutové kopy.

„Osmdesát osm minut jsme hráli na půlce soupeře, měli jsme přes tisíc šancí, ale dali jsme pitomé dva góly," byl zklamaný sekretář Unionu Milan Šikl. „Doplatili jsme na to, že jsme neproměnili své šance. To se opakuje každý zápas. Podle toho také vypadá naše postavení v tabulce. Je to hrůza," uvedl Šikl.

Branky: 11. Skuhravý starší, 28. Parůžek, 90+2. Náhlovský – 30. a 39. Procházka, 47. Nedvěd. Rozhodčí: Němeček. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:2.
Union Čelákovice: Bařina – Helmich, Bílek, Náhlovský, O. Koch – Parůžek, Matějka, Skuhravý starší, Dosoudil – Skuhravý mladší, Pánek.