Penalty se hostům nepovedly

Poříčany – Remíza a následně výhra na penalty. Fotbalisté Poříčan získali v dalším zápase krajského přeboru dva body. Ty zařídil Sedláček, který dal oba góly domácích a dvakrát tak smazal náskok Rejšic. „Zařídil vše podstatné," řekl na jeho adresu manažer poříčanského klubu Václav Kupr.

16.4.2017

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

„My jsme měli více šancí než soupeř, hlavně v prvním poločase," řekl Kupr.

Hosté pak zcela vyhořeli v penaltovém rozstřelu. „Dvakrát překopli bránu a jednou trefili břevno. Díky tomu jsme vyhráli," popsal penaltovou loterii Kupr.
Branky: 45. a 86. Sedláček (1. z PK) – 4. a 63. Herman. Poločas: 1:1. ČK: 67. Zörkler (Rejšice). Poříčany: Krch – Procházka, Biško, Navrátil – Holler (75. Štefančík), Petržílka, Mužík (64. Jirků), Krombholz, Hlavatý – Sedláček, Ludvíček.

16.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

První ročník festivalu dechové hudby s názvem Hudbou k srdcím se konal na poděbradské kolonádě.
24

OBRAZEM: Dechovka přilákala na kolonádu i mladé

Z turnaje v malé kopané Praga cup v Milovicích
76

Nymburk - Na nymburské Remanenci bylo pořádně živo. Konal se zde tradiční turnaj v basketbale 3 na 3. Na první pohled bylo patrné, že o nymburské klání je obrovský zájem.

Městec Králové - Pohodová atmosféra a tuhé boje na trávníku. K tomu ještě fanynky a jejich dýmovnice. To byl turnaj v malé kopané starých gard v Městci Králové.

OBRAZEM: V Pístech zavzpomínali na Michala Tučného

Písty - Tělovýchovná jednota Sokol společně s kapelou Flexiband uspořádala na hřišti v Pístech vzpomínkovou akci, která měla připomenout písničky jednoho z nejuznávanějších country zpěváků Michala Tučného. Na místním hřišti se sešlo kolem dvou stovek jeho příznivců. Protagonisté pořadu Tomáš Kukal a Petr Zápotocký si pozvali ještě další hosty. Michal Tučný by měl určitě radost.

OBRAZEM: Lhotecká Cyklotřicítka 2017

Nymbursko - Letošního ročníku Cyklotřicítky se zúčastnilo 213 jezdců. Nejlépe a také nejrychleji si s tratí poradil Václav Krejsa z Nymburka. Trať dlouhou 34 kilometrů ujel za 1 hodinu 29 minut.