Nejlepším hráčem kola ve 2. lize byl zvolen Matěj Falta z Deportiva. Tento hráč nastřílel ve 2. lize již 33 branek.

Sebranka – TJ Exit 84    7:2 (3:2)

Do 8. minuty hrála Sebranka v oslabení, které Exit využil a ujal se vedení. Po doplnění stavu domácích se hra začala obracet až do totálního kolapsu hostů.  Branky: Müller 3,   Matějka 2, Vlačiha 2 – Zeman, Vlček. Hráči zápasu: Müller –  Jokl.

Sexy Bad Boys – Rafani 3:4 (1:2)

Začátek zápasu Sexy Bad Boys utekl. Rafani odskočili o dvě branky, ale do poločasového hvizdu se povedla domácím korekce skóre. Druhý poločas byl vyrovnaný a rýsoval se nerozhodný výsledek. Jenomže Rafani využili mezer v obraně domácích a dokázali utkání zvrátit. Branky: Bešta, Štumar, Prášil – Jablečník 2, Poborský, Ondruš. Hráči zápasu: Vinš – Vrňák.

FC Pivaři – Torcida AC 3:4 (2:2)

Zápas patřil mezi nejkrásnější. Hezký, kombinační zápas plný pohledných akcí. Pivaři sehráli s Torcidou velmi vyrovnanou partii, nakonec ale prohráli.  Branky: Černý 2, Damián – Kopa 2, Hadváb, Janata. Hráči zápasu: Černý – Kopa.

Balonka – Un. Milovice 6:2 (4:1)

První poločas byl velmi vyrovnaný. V závěru prvního poločasu ale Balonka potvrdila, že je týmem lepším a proto ho i zaslouženě vyhrála. Druhý poločas byl již plně v režii Balonky. Branky: Černý 2, Nágorný 2, Štrobl, Pour – Boháč 2. Nejlepší hráči: Černý  – Boháč.

Charisma – Pardálové 0:13 (0:4)

První poločas s jasnou převahou Pardálů, kteří vše korunovali pohlednými akcemi a hlavně také góly. Druhý poločas naprosto kopíroval ten první. Branky: Plot 4, Škuthan 5, Brejla 2, Tangl,Piskáček. Nejlepší hráči: Kruliš – Škuthan.

J-elita – Notorlet Lázně 3:3 (2:1)

První poločas byl vyrovnaný, ale více brankových příležitostí využil tým J-elita. Druhý poločas byl plný pěkných akcí na jeden dotyk. Oba týmy předváděly pěknou kombinační hru, kdy gólmani obou týmů byli jednoznačně nejlepšími hráči utkání. Branky: Müller, Jíša, Cabrnoch – Pařízek, Bělík, Hnát. Nejlepší hráči: Šlambor – Málek.

16. kolo 2. ligy: Buldoci – Slavoj 0:3, AC U Farkačů – AC Dřeváci 1:6, Black Panthers – Stará garda 5:5, AC Kanóni – The Gunners Benátky 2:1,  Deportivo – Lokomotiv Lisovna 13:3, FC Immortals – Katr tým 12:0.