Ostrá padla i podruhé, stejně jako v Kolíně dostala dva góly

Dvůr Králové – Podobně jako v prvním jarním zápase v Kolíně dopadli fotbalisté Ostré i ve druhém divizním mači letošního roku. Na půdě Dvora Králového prohráli, tentokrát ani jednou neskórovali.

19.3.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/archiv

Dvůr Králové – Ostrá 2:0

„První vyloženou šanci jsme měli my, ale to nás vychytal gólman. A v desáté minutě udeřili domácí po naší chybičce. Pak byla hra vyrovnaná, ale v poslední minutě první půle jsme dostali druhý gól, kdy jsme udělali chybu na útočné polovině," hodnotil první poločas vedoucí týmu Ostré Josef Červinka. „Ta druhá branka asi rozhodla. Zkraje druhého dějství měl nadějnou pozici Hudec, ale v dobré pozici pálil přestřelil. Snažili jsme se i nadále, ale na těžkém terénu jsme už vyloženou šanci neměli. Zatím se nedokážeme vyvarovat chyb a naopak hodně těžko dáváme góly," posteskl si vedoucí mužstva Ostré.

Branky: 10. Ujec, 45. Vitebský. Rozhodčí: Cichra. ŽK: 5:2. Diváci: 250. Poločas: 2:0.
Sportovní sdružení Ostrá: Tetour – Dejl, Bureš, Hochmeister, Bezděk (46. Bejbl) – Hudec (70. Müller), Mařík, Moudrý (46. Habrun), Petlička – Vobořil, Herzán.

19.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

z koncertu Depeche Mode v Edenu
10

/OBRAZEM/ Depešáci v Edenu

Krejčík Honza bavil malé i velké v Parku Pod hradbami

Děti oslaví svůj svátek s Krejčíkem Honzou

Nymbursko - Přinášíme fotografie miminek narozených na Nymbursku v 20. a 21. týdnu.

Sídliště o prázdninách ovládne stavební ruch

Nymburk – Ani o letošních prázdninách nebude na nymburském sídlišti stavební klid. Už za pár dnů tam začíná šestá etapa revitalizace, která se bude týkat ulic Jurije Gagarina, Karla Čapka, Vítkovické a Okružní.

AUTOMIX.CZ

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

Chystáte se prodat svoje auto? Potom se jistě snažíte dostat za svůj vůz co možná nejvyšší finanční sumu. Samozřejmě, že o ceně auta rozhoduje zejména model, jeho rok výroby, počet najetých kilometrů a především technický stav, ovšem jsou tu i detaily, které mohou cenu vozu zvýšit.

Policista na bruslích oživil cyklistu v bezvědomí

Nymbursko - Dramatický příběh se šťastným koncem se odehrál před několika dny na frekventované cyklostezce mezi Nymburkem a Poděbrady. Po šesté hodině večer na zmíněné trase upadl cyklista z kola tak nešťastně, že ztratil vědomí.