O výhru přišel Polaban v poslední minutě

Nymburk – Stejně jako minulý týden musel rozhodnout penaltový rozstřel. Polaban Nymburk získal dva body v sedmnáctém kole divizní skupiny B v zápase s celkem Velvar. Domácí přišli o vítězství v poslední minutě.

19.3.2017

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník

Polaban – Velvary 1:1, na penalty 4:2

„V prvním poločase jsme byli o něco lepší, v tom druhém už ne. Nevím, čím to bylo, ale prohrávali jsme souboje a hosté se na nás tlačili," řekl po utkání záložník nymburského Polabanu Luboš Nepovím.

Jeho tým od dvacáté osmé minuty vedl, měl všechno ve svých rukách. A mohl přidat i druhý gól. Deset minut před koncem byl v pokutovém území faulován Škarecký, ale Svoboda penaltu neproměnil. A v úplně poslední minutě hosté vyrovnali. „Měli jsme si to pohlídat a udržet balon vepředu," litoval bodové ztráty Nepovím. „Ke konci jsme udělali faul a po standardní situaci hosté vyrovnali. Penalty jsme pak sice vyhráli, ale já jsem naštvaný. Měli jsme mít bod navíc. Prostě je to škoda, už jsme si to měli pohlídat," dodal rozladěný záložník Polabanu Nymburk.

Branky: 28. Baratynskyy – 90. Holub. Rozhodčí: Vojtěch. ŽK: 3:5. Diváci: 160. Poločas: 1:0.
Polaban Nymburk: Sova – Herčík (64. Jeník), Kabyl, Cáska, Daněk – Nepovím (86. Valín), Svoboda, Chlapec, Houžvička – Baratynskyy, Škarecký.

19.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

NYMBURAČKA SOFINKA. Dcerky SOFIE BRDIČKOVÉ se dočkali rodiče Aneta a Martin 16. září 2017 v 12.42 hodin. Jejich zatím první miminko vážilo 2 630 g a měřilo 47 cm.
9

Filtr pevných částic.
AUTOMIX.CZ
3

Filtry pevných částic pro nafťáky zlevňují. Alespoň u některých značek

Nastává Noc sokoloven: přinese sport i výstavy

Střední Čechy /INFOGRAFIKA/ - Tento týden patří na desítkách míst v republice sokolským jednotám. Uplynulé dny v sokolovnách nabídly rozličné sportovní programy, kterých se mohli zúčastnit lidé všeho věku. V některých městech a obcích vyvrcholí projekt Sokol spolu v pohybu dnes a zítra večer takzvanou Nocí sokoloven. Do té se zapojily i sokolovny ve Středočeském kraji.

Slavný rocker hrál ve městě po 44 letech

Nymburk /ROZHOVOR/ - Bylo mu šestadvacet, když v roce 1973 stál v Nymburce u zrodu skupiny ETC. Vrátil se sem jako sedmdesátiletý, až po čtyřiačtyřiceti letech. Řeč je o Vladimíru Mišíkovi, po právu označovaném za legendu české rockové hudby.

KRÁTCE: Děti budou pouštět draky

Nymbursko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Středočechů přibývá. Může jich být víc o statisíce

Střední Čechy – Přes jeden a čtvrt milionu obyvatel má Středočeský kraj nyní – a během příštího desetiletí by se jejich počet mohl vyšplhat k půl druhému milionu. Mnozí z těch nových ovšem nebudou mluvit ryze „středočesky“; nářečí si přivezou se svých domovů z celé republiky. A pro leckteré bude čeština dokonce cizím jazykem.