Dorostencům nymburského Polabanu se proti Voticím dařilo

NYMBURK - Fotbalový dorostenci nymburského Polabanu ve 28. kole krajského přeboru hostily Votice. Starší dorostenci s přehledem vyhráli rozdílem 5:0, ale také i mladší dorostenci nemusí smutnit. Těšili se z výhry 2:1.

7.6.2007

Fotbalistům nymburského Polabanu se 28.kolo vydařilo.Foto: Deník/ Vladimír Malinovský

Polaban – Votice 5:0

Starší dorostenci nymburského Polabanu soupeře zlomili první brankou, kterou dal ve 21. minutě Soukal. Do té doby bylo utkání vyrovnané a šance se střídaly před oběma brankami. Po gólu nymburského útočníka bylo na hřišti jedno družstvo. Do poločasu dali domácí ještě dvě branky, jedna byla vlastní, po pauze přidali další dvě.

Branky: Soukal, vlastní, Kubín, Martin Sporiš, Fiala. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Kosina. Polaban Nymburk: Pulda – Knytl, Kubín, Břetenář, Najman – Nedorost (89. Sutter), Friedel, Martin Sporiš, Michal Sporiš (86. Vortel) – Soukal, Šťastný (59. Fiala).

Polaban – Votice 2:1

Domácí mladší dorostenci nastoupili po dlouhé době v nejsilnější sestavě, ale na výkonu to nebylo znát. V prvním dějství neměli žádnou šanci, naopak hosté se ujali vedení. Po přestávce ale Polaban zabral a dvěma zásahy skóre otočil.

Branky: Zemánek, Beran – Žák. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Procházka. Polaban: Valášek – Najman, Čejka (52. Ryšánek), Douděra – Zemánek, Rys, Pulda (20. Pětník), Beran, Havlík – Kubín (41. Jareš), Nedorost (41. Novotný).