Dorostencům nymburského Polabanu se proti Voticím dařilo

NYMBURK - Fotbalový dorostenci nymburského Polabanu ve 28. kole krajského přeboru hostily Votice. Starší dorostenci s přehledem vyhráli rozdílem 5:0, ale také i mladší dorostenci nemusí smutnit. Těšili se z výhry 2:1.

7.6.2007

Fotbalistům nymburského Polabanu se 28.kolo vydařilo.Foto: Deník/ Vladimír Malinovský

Polaban – Votice 5:0

Starší dorostenci nymburského Polabanu soupeře zlomili první brankou, kterou dal ve 21. minutě Soukal. Do té doby bylo utkání vyrovnané a šance se střídaly před oběma brankami. Po gólu nymburského útočníka bylo na hřišti jedno družstvo. Do poločasu dali domácí ještě dvě branky, jedna byla vlastní, po pauze přidali další dvě.

Branky: Soukal, vlastní, Kubín, Martin Sporiš, Fiala. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Kosina. Polaban Nymburk: Pulda – Knytl, Kubín, Břetenář, Najman – Nedorost (89. Sutter), Friedel, Martin Sporiš, Michal Sporiš (86. Vortel) – Soukal, Šťastný (59. Fiala).

Polaban – Votice 2:1

Domácí mladší dorostenci nastoupili po dlouhé době v nejsilnější sestavě, ale na výkonu to nebylo znát. V prvním dějství neměli žádnou šanci, naopak hosté se ujali vedení. Po přestávce ale Polaban zabral a dvěma zásahy skóre otočil.

Branky: Zemánek, Beran – Žák. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Procházka. Polaban: Valášek – Najman, Čejka (52. Ryšánek), Douděra – Zemánek, Rys, Pulda (20. Pětník), Beran, Havlík – Kubín (41. Jareš), Nedorost (41. Novotný).

7.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

V rámci akce Brány památek dokořán se mohli Nymburáci poprvé podívat do obřadní síně a kolumbária nymburského krematoria, tedy nové Národní kulturní památky, kterou stát vyhlásil letos v únoru.
9

Nymburáci se podívali do krematoria

Finále KL: Slaný - Mělník (3:4)

Král: Touha po změně byla cítit ze všech stran

Uprchlého vězně zadrželi v Praze

Jiřice, Praha - Už je zpátky za mřížemi! Řeč je o Martinu Bendžákovi, který byl více než měsíc na útěku z jiřické věznice.

AUTOMIX.CZ

Jak snížit spotřebu auta? Není to složité, těmto mýtům ale nevěřte

Spotřeba je dlouhodobě jednou z nejsledovanějších vlastností automobilů. Řidiči jí dokonce často podřizují svůj jízdní styl, volbu pneumatik, ale i výběr vozu jako takového. Ale opravdu víte, jak jezdit co nejúsporněji?

Hlasujte pro Miss Polabí 2017!

Nymburk /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Vážení čtenáři, i letos máte jedinečnou možnost vybrat nejkrásnější dívku, která se zúčastní finálového večera Miss Polabí 2017. Ten se uskuteční v neděli 21. května v poděbradském divadle Na Kovárně.

Audit Deníku: Nové dálnice: Za čtyři roky 33,4 kilometru

/INFOGRAFIKA, ANKETA/ - Když stavbaři v roce 1984 poprvé kopli do země a začali u Trmic stavět budoucí dálnici D8, bylo stávajícímu ministru dopravy 25 let. Asi by si tehdy Dan Ťok nepomyslel, že uplyne dalších 32 let a bude to právě on, kdo s dalšími politiky v prosinci 2016 přestřihne pásku a uvede do provozu poslední zbývající 16kilometrový úsek autostrády, která Česko spojila s Drážďany a Berlínem.