Nic nového. Polabanu to venku nejde

Rakovník – A je to tady znovu. Polaban Nymburk vyrazil k soupeři a vrátil se s prázdnou. To už je stará věc. Tentokrát nestačil v dalším díle fotbalového krajského přeboru na celek Rakovníku.

22.10.2012

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

TN RAKOVNÍK – POLABAN   4:1

Hosté neměli v Rakovníku nejmenší šanci. Měli první velkou šanci, ve které byl Mareš, ale jeho hlavička správný cíl nenašla. A pak dali domácí do přestávky tři branky. Druhý poločas sice skončil nerozhodně 1:1, ale Rakovník byl o dost lepším týmem.

Branka Polabanu: Lukavec. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0.
Nymburk: Skuhravý – Bobek, Horňák, Mikluščák, Nedorost – Lukavec, J. Jech, M. Novotný (83. O. Jech), Nepovím (54. Havlík) – Mareš (54. Ryšánek), Stracený.

Hráči Velimi a Poděbrad si užili televizní kamery

Velim – V kariéře zažili kruté porážky, sladká vítězství. Nikdy však, až na pár výjimek, nehráli před televizními kamerami. Až do neděle. Datum 26. března 2017 si většina z nich uchová navždy v paměti.

OBRAZEM: Češi americké dragouny vítali i posílali domů

Českem znovu projížděl americký vojenský konvoj.

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.