Béčko Polabanu přestřelku nezvládlo

BíléPodolí – Fotbalisté Polabanu Nymburk B zavítali v dalším kole I. B třídy na půdu Bílého Podolí. Před hrstkou diváků nakonec těsně prohráli.

26.9.2010

Z okresního fotbalového derby I.B třídy Poříčany - Polaban Nymburk B (3:2)Foto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

Bílé Podolí – Polaban Nymburk B 3:2

Hostující rezervumusí první poločas mrzet. Jeho svěřenci hráli bojovně a ve 12. minutě šli do vedení zásluhou Novotného. Bohužel poté udělali hosté dvě chyby, které dokázali domácívyužít a zápas otočili ve svůj prospěch.

Ve druhém poločase se Polaban znovu dostal do hry. Ve 47.minutě srovnal na 2:2 Jeřábek. Nádherná střela z 25 metrů skončila v šibenici a pohladila oko asi padesátky přihlížejících diváků.

Polaban se neradoval dlouho a čtyři minuty trvalo, než se opět setkali s míčem ve své síti. Hosté se nedokázali ve zbytku zápasu prosadit a smolně prohráli 3:2.

"Do třicáté minuty jsem spokojen. Potom přišla chyba v rozehrávce a bylo to 1:1. Potom další chyba a my najednou prohrávali 2:1. V kabině jsme si to potom vyřikali, ale stejně byl druhý poločas bez šancí. Soupeř hrál dobře, faulovali nás a my jsme měli standardky, které jsme nedokázali využít.Teď na to doma musíme šlápnout, nebo se dostaneme do situace, kdy nás týmy ze spodku bodově dotáhnou," řeklvedoucímužstvaPolabanu B Karel Kovacs.

Branky: 12. Novoný, 47. Jeřábek. Rozhodčí: Neuman. ŽK: 2:5.Diváci: 50. Poločas: 2:1.
Polaban Nymburk B: Pulda – Rys, J. Grešula, Kubálek, Hospodka – Poklop (73. Kulhánek), Jeřábek, Kukla, Černý (56. Grospič) – Novotný, Spilka (53. Ryšánek).

(Jan Roule)

26.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Na železničních tratích na cestující čekají výluky

Výstava nazvaná Momentky z Hrabalovy galaxie je až do 26. srpna k vidění ve sladovně pivovaru.
47

OBRAZEM: Hrabalovská výstava láká do pivovaru

AUTOMIX.CZ

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.

Nymbursko - Přinášíme fotografie miminek narozených na Nymbursku ve 28. a 29. týdnu.

Kde a za kolik zaparkujete ve středočeských městech

Nymbursko /INFOGRAFIKA/ - Ta nejvhodnější místa k parkování v okolí vlastního bydliště zná každý řidič jako své boty, co ale když vyrazíte k sousedům? Třeba na nákupy, nebo prostě jen na výlet. Většina parkovišť, zejména v centrech měst je dnes už zpoplatněna. Deník pro vás proto provedl průzkum kde a za kolik zaparkujete, ať už na Nymbursku, nebo ve větších středočeských městech. Nádavkem přidáváme pár tipů, kde můžete poblíž centra měst parkovat ještě pořád zcela zdarma.

Město nechá opravit rozpadající se památku

Nymburk - O tom, že Staré děkanství v Nymburce je nutné v nejbližší době opravit, jelikož je přinejmenším jeho část ve vysloveně havarijním stavu, o tom se mluví už dlouho. První krok k záchraně místa, které navštěvují stovky turistů i místních, činí radnice právě teď. U Starého děkanství a slavné věže Kaplanky, která je součástí nymburských hradeb, město opraví chátrající ohradní zeď.