FC Přední Kopanina - SK Union Čelákovice 0:2

Zápas to byl vyrovnaný. Domácí byli nebezpeční zejména ze standardních situací, ale branku z nich nedali. ,,Soupeř ze standardek opravdu hrozil. My jsme zase hráli lépe kombinačně," uvedl Radek Skuhravý, hrajicí trenér Čelákovic.

Ten také poslal své mužstvo po půlhodině hry do jednobrankového vedení. Když ve druhé půli přidal další gól čelákovický Pártl o vítězi bylo rozhodnuto. ,,Soupeř byl poměrně kvalitní. Vytvořil si tak dvě šance, ale naštěstí nic neproměnil. My jsme jich měli více. Spoléhali jsme hlavně na rychlé brejky. Se třemi body jsem samozřejmě spokojen," dodal Radek Skuhravý.

Branky: 32. Skuhravý, 75. Pártl. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 3:3. Diváci: 125. Poločas: 0:1.
Čelákovice: Janáček - Janda, Veselý (60. Pártl), Havlát, Vršek - Dostál, Skuhravý, Jelínek, Nový (88. Souček) - Dalekorej, Koch (76. Kraus).