VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky z víkendu 5. a 6. června

Střední Čechy - Závěr fotbalové sezony 2009/2010 klepe na dveře už i u mládežnických soutěží. Všechny mají před koncem už jen dvě kola, a tak řada družstev především v bojích o udržení finišuje.

8.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

Stále se ovšem množí i nová jména, která budou hrát v příští sezoně ve vyšší soutěží. Příkladem je dorost Č. l. Unionu Beroun, který v I. A třídě skupiny A si doma poradil s Tatranem Rakovník a definitivně tak rozhodl o svém postupu do Krajského přeboru. Cestu do divize žáků si naopak zkomplikoval Benešov, který přišel o všechny body na trávníku AFK Kolín.

ČESKÁ LIGA DOROSTU

28. kolo: Slavia B – Jablonec 4:0 (starší), 0:0 (mladší), Teplice B – Most B 3:0, 5:4, Motorlet – Sez. Ústí 2:2, 2:2, Bohemians B – Dukla Praha 0:5, 2:5, Plzeň B – Č. Budějovice B 2:2, 2:0, Ml. Boleslav B – Pardubice 2:1, 1:0, Meteor Praha – Liberec 3:0, 1:0, Sparta B – Hr. Králové B 2:2, 5:1.

Starší
1. Pardubice 28 21 2 5 58:24 65
2. Liberec 28 17 4 7 66:37 55
3. Plzeň B 28 13 7 8 48:34 46
4. Slavia B 28 13 4 11 48:36 43
5. Motorlet 28 10 10 8 36:37 40
6. Ml. Boleslav B 28 11 5 12 44:36 38
7. Meteor Praha 28 11 4 13 44:41 37
8. Hr. Králové B 27 9 10 8 38:35 37
9. Jablonec 28 11 4 13 58:56 37
10. Sparta B 28 11 4 13 51:49 37
11. Teplice B 28 12 1 15 42:59 37
12. Most B 27 10 5 12 38:60 35
13. Dukla Praha 28 9 7 12 38:42 34
14. Sez. Ústí 28 10 3 15 34:66 33
15. Bohemians 05 28 9 5 14 40:50 32
16. Budějovice B 28 6 5 17 38:59 23

Mladší
1. Jablonec 28 21 4 3 94:33 67
2. Sparta B 28 19 4 5 90:41 61
3. Slavia B 28 17 5 6 65:32 56
4. Plzeň B 28 15 5 8 69:45 50
5. Liberec 28 13 7 8 73:48 46
6. Bohemians 05 28 12 7 9 54:53 43
7. Teplice B 28 12 4 12 52:46 40
8. Motorlet 28 12 4 12 46:65 40
9. Ml. Boleslav B 28 10 8 10 43:43 38
10. Dukla Praha 28 10 6 12 42:51 36
11. Pardubice 28 9 6 13 41:50 33
12. Meteor Praha 28 7 6 15 23:44 27
13. Č. Budějovice B 28 7 6 15 39:61 27
14. Sez. Ústí 28 6 5 17 32:80 23
15. Hr. Králové B 27 6 4 17 34:68 22
16. Most B 27 5 3 19 46:83 18

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
24. kolo:
Písek – Prachatice 4:0 (starší), 5:0 (mladší), Č. Krumlov – Vejprnice 2:3, 2:4, Motorlet B – Vlašim 2:0, 3:2, Domažlice – Hořovicko 0:1, 2:2, Č. Budějovice – Klatovy 8:0, 3:0, Benešov – Příbram B 1:0, 4:3, Strakonice – Rokycany 3:2, 3:2.

Starší
1. Vejprnice 24 13 6 5 59:40 45
2. Písek 24 13 3 8 55:39 42
3. Motorlet B 24 13 3 8 45:35 42
4. Příbram B 24 12 5 7 63:39 41
5. Strakonice 23 12 4 7 41:32 40
6. Rokycany 24 10 6 8 53:48 36
7. SKP Budějovice 24 10 2 12 49:42 32
8. Prachatice 24 9 5 10 44:42 32
9. Č. Krumlov 24 9 4 11 36:40 31
10. Benešov 24 9 4 11 44:50 31
11. Vlašim 23 8 4 11 35:37 28
12. Hořovicko 24 7 6 11 33:55 27
13. Klatovy 24 7 2 15 36:67 23
14. Domažlice 24 6 4 14 32:59 22

Mladší
1. Vejprnice 24 19 3 2 91:24 60
2. Příbram B 24 18 1 5 77:26 55
3. Benešov 24 14 4 6 45:44 46
4. Strakonice 23 14 2 7 55:32 44
5. Rokycany 24 12 5 7 52:28 41
6. Motorlet B 24 11 5 8 53:33 38
7. SKP Budějovice 24 11 4 9 52:29 37
8. Vlašim 23 11 3 9 35:35 36
9. Písek 24 9 6 9 38:28 33
10. Domažlice 24 5 5 14 21:60 20
11. Prachatice 24 6 1 17 30:67 19
12. Klatovy 24 5 3 16 26:72 18
13. Č. Krumlov 24 5 2 17 30:66 17
14. Hořovicko 24 4 2 18 33:94 14

Skupina B
24. kolo:
Varnsdorf – H. Měcholupy 0:3, 1:4, Libuš – Kladno 0:0, 2:3, Sokolov – Ars. Č. Lípa 6:1, 4:2, Most C – Vikt. Žižkov 0:2, 2:11, Junior Praha – Roudnice 1:2, 0:7, Loko Č. Lípa – K. Vary 1:1, 2:5, Meteor B – Ústí n. L. 1:1, 1:1.

Starší
1. Sokolov 24 22 0 2 123:24 66
2. Kladno 24 18 3 3 84:18 57
3. Vikt. Žižkov 24 16 4 4 62:31 52
4. Ústí n. L. 24 10 6 8 51:44 36
5. Roudnice 24 11 3 10 51:45 36
6. H. Měcholupy 24 10 5 9 46:42 35
7. Meteor Pha B 24 10 3 11 44:41 33
8. Libuš 24 9 4 11 53:57 31
9. Most 24 8 6 10 40:57 30
10. Junior Praha 24 8 5 11 32:64 29
11. Ars. Č. Lípa 24 8 4 12 45:57 28
12. K. Vary 24 8 2 14 39:73 26
13. Loko Č. Lípa 24 1 6 17 19:84 9
14. Varnsdorf 24 1 5 18 19:71 8

Mladší
1. Sokolov 24 19 4 1 108:27 61
2. Vikt. Žižkov 24 17 6 1 106:28 57
3. Kladno 24 17 4 3 77:30 55
4. Ústí n. L. 24 15 5 4 63:29 50
5. Libuš 24 13 1 10 78:40 40
6. Roudnice 24 10 6 8 58:43 36
7. Meteor Pha B 24 10 6 8 42:39 36
8. K. Vary 24 10 3 11 53:44 33
9. Junior Praha 24 10 1 13 52:75 31
10. Ars. Č. Lípa 24 9 2 13 45:51 29
11. H.Měcholupy 24 5 4 15 27:61 19
12. Most 24 3 6 15 33:85 15
13. Varnsdorf 24 4 2 18 25:76 14
14. Loko Č. Lípa 24 1 0 23 22:161 3

Skupina C
24. kolo:
Jablonec B – Olympia Hr. Králové 3:1, 1:5, Rapid Liberec – Pěnčín/ Turnov 6:2, 5:1, Litomyšl – FK Kolín 0:1, 0:6, Dvůr Králové – Pardubice B 2:3, 1:2, Zenit Čáslav – Liberec B 1:6, 2:9, Nový Bydžov – Kosmonosy 4:1, 1:0, Jičín – Chrudim 0:5, 1:5.

Starší
1. Rapid Liberec 24 16 4 4 56:29 52
2. Jablonec B 24 15 5 4 65:29 50
3. Nový Bydžov 24 15 3 6 52:31 48
4. Pardubice B 24 14 3 7 52:26 45
5. Liberec B 24 12 7 5 52:28 43
6. Chrudim 24 12 6 6 60:29 42
7. Ol. Hr. Králové 24 13 3 8 57:41 42
8. Dvůr Králové 24 9 5 10 40:57 32
9. FK Kolín 24 8 5 11 37:33 29
10. Čáslav 24 8 4 12 38:53 28
11. Kosmonosy 24 4 9 11 26:59 21
12. Pěnčín/Turnov 24 4 2 18 31:61 14
13. Litomyšl 24 4 2 18 22:64 14
14. Jičín 24 3 4 17 18:66 13

Mladší
1. Chrudim 24 20 3 1 89:20 63
2. Nový Bydžov 24 18 4 2 56:29 58
3. Liberec B 24 17 3 4 74:20 54
4. O. Hr. Králové 24 15 3 6 85:27 48
5. FK Kolín 24 13 4 7 67:36 43
6. Pardubice 24 12 5 7 52:41 41
7. Rapid Liberec 23 12 3 8 55:42 39
8. Jablonec B 24 10 4 10 63:39 34
9. Čáslav 24 10 4 10 59:64 34
10. Kosmonosy 24 6 5 13 34:52 23
11. Jičín 24 7 1 16 35:63 22
12. Dvůr Králové 24 3 2 19 18:68 11
13. Pěnčín/Tur. 24 1 2 21 17:135 5
14. Litomyšl 23 1 1 21 19:87 4

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

28. kolo: Slavia Praha – Jablonec 0:1 (starší), 5:2 (mladší), Liberec – Chrudim 2:1, 3:0, České Budějovice – Mladá Boleslav 0:2, 2:2, Pardubice – Bohemians 1905 2:0, 1:1, Most – Motorlet Praha 2:1, 1:0, Plzeň – Sokolov 5:0, 1:3, Sparta Praha – Teplice 3:0, 5:1, 1. FK Příbram – Hradec Králové 4:2, 0:4.

Starší
1. Slavia Praha 28 24 1 3 92:11 73
2. Jablonec 28 17 5 6 45:29 56
3. Sparta Praha 28 17 2 9 88:39 53
4. Plzeň 28 14 6 8 56:44 48
5. Teplice 28 15 3 10 50:45 48
6. Hr. Králové 28 13 4 11 51:48 43
7. Liberec 28 11 8 9 41:38 41
8. Ml. Boleslav 28 12 3 13 47:52 39
9. Motorlet 28 11 5 12 51:53 38
10. Č. Budějovice 28 11 4 13 35:39 37
11. Pardubice 28 11 2 15 38:45 35
12. Most 28 10 2 16 31:56 32
13. Bohemians 05 28 8 5 15 37:50 29
14. Příbram 28 8 3 17 53:84 27
15. Chrudim 28 4 8 16 32:67 20
16. Sokolov 28 5 5 18 29:76 20

Mladší
1. Sparta Praha 28 21 3 4 106:35 66
2. Slavia Praha 28 21 1 6 88:33 64
3. Bohemians 05 28 17 6 5 72:19 57
4. Hr. Králové 28 16 6 6 75:32 54
5. Příbram 28 17 1 10 62:46 52
6. Teplice 28 14 4 10 52:47 46
7. Sokolov 28 13 3 12 60:65 42
8. Ml. Boleslav 28 11 8 9 47:39 41
9. Chrudim 28 12 3 13 61:65 39
10. Č. Budějovice 28 8 8 12 45:62 32
11. Motorlet 28 7 7 14 31:53 28
12. Most 28 8 4 16 38:66 28
13. Liberec 28 6 8 14 33:61 26
14. Pardubice 28 7 5 16 36:70 26
15. Plzeň 28 6 3 19 29:58 21
16. Jablonec 28 3 4 21 25:109 13

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
24. kolo:
Č. Budějovice B – Prachatice 1:5, 1:1, Sušice – Tachov 4:0, 6:0, Podolí – Plzeň B 0:4, 1:3, Dukla Praha – Písek 1:1, 0:3, Vejprnice – Hořovicko 1:0, 3:2, Tábor – Příbram B 0:1, 2:0, Beroun – Doubravka 1:1, 2:0.

Starší
1. Příbram B 24 18 5 1 100:32 59
2. Dukla Praha 24 12 9 3 54:30 45
3. Písek 24 12 8 4 43:18 44
4. Plzeň B 24 12 5 7 42:32 41
5. Doubravka 24 11 7 6 57:26 40
6. Č. Budějovice 24 12 3 9 54:40 39
7. Beroun 24 10 6 8 32:37 36
8. Sušice 24 10 5 9 37:42 35
9. Tábor 24 9 5 10 37:37 32
10. Prachatice 24 9 4 11 39:54 31
11. Podolí 24 10 1 13 33:49 31
12. Hořovicko 24 4 5 15 27:62 17
13. Tachov 24 4 4 16 38:81 16
14. Vejprnice 24 1 1 22 16:69 4

Mladší
1. Písek 24 20 3 1 90:16 63
2. Prachatice 24 15 7 2 89:28 52
3. Tábor 24 15 3 6 72:32 48
4. Beroun 24 15 3 6 56:28 48
5. Příbram B 24 14 3 7 51:33 45
6. Plzeň B 24 13 4 7 52:41 43
7. Budějovice B 24 12 4 8 49:41 40
8. Podolí 24 10 2 12 43:40 32
9. Dukla Praha 24 8 6 10 39:41 30
10. Vejprnice 24 6 7 11 29:41 25
11. Doubravka 24 6 3 15 34:57 21
12. Sušice 24 4 2 18 36:96 14
13. Hořovicko 24 3 3 18 37:98 12
14. Tachov 24 1 2 21 22:107 5

Skupina B
24. kolo:
Neratovice – Sparta Praha B 0:5, 0:4, Česká Lípa – Junior Praha 1:1, 7:0, Kladno – Děčín 4:0, 9:0, Bohemians B – Teplice B 1:1, 3:0, Most B – Sokolov B 7:0, 2:0, Ústí n. L. – Rakovník 3:0, 8:0, Meteor Praha – Střešovice 2:1, 3:2.

Starší
1. Kladno 24 21 2 1 95:17 65
2. Sparta Praha B 24 21 0 3 79:21 63
3. Meteor Praha 24 14 1 9 49:28 43
4. Ústí n. L. 24 11 3 10 38:42 36
5. Bohemians B 24 10 5 9 44:33 35
6. Rakovník 24 11 2 11 51:65 35
7. Teplice B 24 10 2 12 45:52 32
8. Most B 24 9 3 12 50:44 30
9. Děčín 24 9 2 13 37:52 29
10. Neratovice 24 9 1 14 34:37 28
11. Junior Praha 24 9 1 14 33:60 28
12. Česká Lípa 24 8 1 15 40:75 25
13. Střešovice 24 6 4 14 37:58 22
14. Sokolov B 24 5 3 16 25:73 18

Mladší
1. Sparta B 24 20 2 2 103:14 62
2. Kladno 24 20 2 2 95:24 62
3. Meteor Praha 24 19 2 3 76:20 59
4. Střešovice 24 15 2 7 66:35 47
5. Bohemians B 24 10 6 8 50:43 36
6. Ústí n.L. 24 10 4 10 52:34 34
7. Most B 24 10 4 10 54:55 34
8. Teplice B 24 9 5 10 46:50 32
9. Česká Lípa 24 9 3 12 43:60 30
10. Sokolov B 24 8 5 11 30:32 29
11. Neratovice 24 6 4 14 29:73 22
12. Junior Praha 24 6 0 18 29:77 18
13. Děčín 24 3 1 20 15:98 10
14. Rakovník 24 3 0 21 23:96 9

Skupina C
24. kolo:
Nymburk – Úpa 3:2, 2:5, Hr. Králové B – Čáslav 6:0, 5:2, Náchod/Deštné – FK Kolín 2:2, 3:1, V. Mýto – Pardubice B 2:0, 5:0, Liberec B – Letohrad 4:1, 2:6, Žižkov – Slavia Praha B 2:3, 0:2, Ml. Boleslav B – N. Bydžov 1:4, 4:0.

Starší
1. Slavia Praha B 24 15 6 3 71:29 51
2. Úpa 24 13 5 6 50:25 44
3. Náchod/Dešt. 24 13 5 6 47:24 44
4. Liberec B 24 13 1 10 47:43 40
5. Nový Bydžov 24 11 6 7 47:32 39
6. Hr. Králové B 24 12 2 10 51:28 38
7. FK Kolín 24 11 4 9 42:36 37
8. Pardubice 24 10 3 11 32:46 33
9. Žižkov 24 9 5 10 36:38 32
10. Čáslav 24 10 0 14 27:55 30
11. Vysoké Mýto 24 8 4 12 22:36 28
12. Nymburk 24 7 4 13 31:54 25
13. Letohrad 24 6 3 15 33:59 21
14. Ml. Boleslav B 24 5 2 17 20:51 17

Mladší
1. Slavia B 24 22 1 1 168:13 67
2. Vysoké Mýto 24 19 2 3 97:27 59
3. Náchod/Dešt. 24 17 2 5 95:30 53
4. Nový Bydžov 24 17 1 6 77:42 52
5. M. Boleslav B 24 14 5 5 74:31 47
6. FK Kolín 24 14 1 9 62:47 43
7. Žižkov 24 11 5 8 70:32 38
8. Hr. Králové B 24 11 4 9 57:51 37
9. Úpa 24 10 2 12 54:66 32
10. Čáslav 24 7 4 13 50:46 25
11. Pardubice 24 4 2 18 28:104 14
12. Letohrad 24 4 1 19 24:112 13
13. Liberec B 24 3 0 21 23:131 9
14. Nymburk 24 0 0 24 12:159 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

28. kolo: SK Rakovník – Sp. Příbram 2:1 (starší), 4:2 (mladší), AFK Kolín – Slaný 0:6, 0:4, Čelákovice – Poděbrady 5:1, 6:4, SK Kladno B – Brandýs /Boleslav 6:0, 5:2, Sedlčany – Pš. Mělník 4:3, 1:2, Neratovice – Nymburk 6:1, 10:0, Kročehlavy – Kutná Hora 2:4, 1:2.

Starší
1. SK Kladno B 26 22 4 0 122:23 70
2. Brandýs/Bol. 26 20 4 2 96:35 64
3. Neratovice 25 15 3 7 73:26 48
4. SK Rakovník 26 14 5 7 57:44 47
5. Čelákovice 27 13 4 10 54:37 43
6. Sp. Příbram 26 12 5 9 77:46 41
7. Nymburk 26 12 3 11 43:64 39
8. Slaný 26 10 4 12 56:58 34
9. Novo Kladno 26 9 3 14 47:70 30
10. Kročehlavy 26 8 5 13 38:64 29
11. Sedlčany 26 8 4 14 52:65 28
12. Kutná Hora 26 7 2 17 55:82 23
13. Poděbrady 25 6 4 15 48:66 22
14. AFK Kolín 27 6 2 19 32:138 20
15. Pš. Mělník 26 5 4 17 37:69 19

Mladší
1. Neratovice 25 21 2 2 115:22 65
2. SK Rakovník 26 19 4 3 89:29 61
3. SK Kladno B 26 18 2 6 82:35 56
4. Brandýs/Bol. 26 14 1 11 69:56 43
5. Kročehlavy 26 12 5 9 49:43 41
6. Čelákovice 27 12 5 10 65:67 41
7. Kutná Hora 26 13 1 12 69:58 40
8. Sp. Příbram 26 12 3 11 57:50 39
9. B. Poděbrady 25 11 3 11 49:65 36
10. Slaný 26 10 5 11 55:66 35
11. Pš. Mělník 26 10 3 13 42:54 33
12. Novo Kladno 26 9 2 15 31:52 29
13. Nymburk 26 7 4 15 37:72 25
14. Sedlčany 26 3 3 20 42:83 12
15. AFK Kolín 27 2 1 24 17:116 7

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
24. kolo:
Loděnice – Hostouň 5:2, Rudná – Králův Dvůr 3:4, Vysoký Újezd – Libiš 4:0, Lužná – Klecany 6:1, Beroun – Tn Rakovník 3:2, N. Strašecí – Zdice 12:0, Velvary – FC Mělník hraje se v úterý.

1. Beroun 24 23 0 1 89:24 69
2. Rakovník 24 20 2 2 139:33 62
3. Hostouň 24 15 2 7 80:48 47
4. Králův Dvůr 24 14 1 9 76:61 43
5. FC Mělník 23 12 5 6 55:48 41
6. Velvary 23 12 4 7 69:60 40
7. Lužná 24 11 3 10 57:52 36
8. Vysoký Újezd 24 10 1 13 61:67 31
9. Libiš 24 9 3 12 35:45 30
10. N. Strašecí 24 9 2 13 69:64 29
11. Rudná 24 6 0 18 49:79 18
12. Zdice 24 5 3 16 35:109 18
13. Klecany 24 3 3 18 25:76 12
14. Loděnice 24 3 1 20 25:98 10

Skupina B
24. kolo:
Mn. Hradiště – Čejetice 0:0, Krnsko – Všechlapy 8:0, Luštěnice – Bakov n. Jiz. 2:5, Velký Borek – Byšice 1:1, Milovice – Brandýs/ Boleslav B 2:15, Dol. Bousov – Semice 2:3, Pěčice – Sn. Poděbrady 4:0.

1. Mn. Hradiště 24 20 3 1 106:13 63
2. Bakov n. J 24 16 2 6 91:30 50
3. Brandýs/Bol. 24 15 2 7 97:56 47
4. Pěčice 24 15 1 8 86:40 46
5. Čejetice 24 14 4 6 61:37 46
6. Velký Borek 24 12 3 9 54:48 39
7. Semice 24 11 5 8 75:56 38
8. Byšice 24 10 7 7 62:50 37
9. Luštěnice 24 9 2 13 33:46 29
10. Krnsko 24 9 1 14 48:77 28
11. S. Poděbrady 24 8 3 13 34:66 27
12. Dol. Bousov 24 6 2 16 36:58 20
13. Všechlapy 24 2 3 19 21:135 9
14. Milovice 24 1 2 21 20:112 5

Skupina C
24. kolo:
Jirny – Velim 8:3, Malešov – Říčany 0:5, Zeleneč – Polepy 4:1, FK Kolín B – Český Brod 2:3, U. Janovice – Libodřice 8:0, Ovčáry – Kunice 2:5, Kouřim – Pečky 5:3.

1. Kunice 23 18 3 2 82:22 57
2. Jirny 24 17 5 2 92:28 56
3. Velim B 24 18 1 5 101:32 55
4. Pečky 24 15 3 6 95:44 48
5. Polepy 24 15 2 7 66:34 47
6. Zeleneč 23 12 4 7 64:35 40
7. Říčany 24 10 5 9 49:38 35
8. FK Kolín B 24 9 3 12 63:65 30
9. Český Brod 24 8 4 12 49:60 28
10. Malešov 24 6 7 11 42:63 25
11. U. Janovice 24 7 2 15 48:78 23
12. Kouřim 24 6 3 15 66:99 21
13. Ovčáry 24 3 2 19 35:119 11
14. Libodřice 24 1 0 23 22:157 3

Skupina D
24. kolo:
Podlesí – Sedl./Prčice 6:0, Milín – Petrovice 2:2, Mirošovice – Dobříš 0:3, Jankov – Teplýšovice 3:0, Týnec n. S. – Benešov B 5:5, Lety – Votice 0:3, Nový Knín – Jílové 0:1.

1. Dobříš 24 22 2 0 121:17 68
2. Jankov 24 14 3 7 66:38 45
3. Jílové 24 13 1 10 71:53 40
4. Votice 24 12 4 8 44:38 40
5. Lety 24 13 1 10 45:55 40
6. Petrovice 24 10 4 10 65:64 34
7. Týnec n. S 24 10 2 12 52:59 32
8. Podlesí 24 10 1 13 41:54 31
9. Mirošovice 24 9 3 12 48:57 30
10. Benešov B 24 8 6 10 41:53 30
11. Sedl./Prčice 24 10 0 14 35:56 30
12. Nový Knín 24 9 3 12 46:74 30
13. Milín 24 6 2 16 36:64 20
14. Teplýšovice 24 5 2 17 38:67 17

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

28. kolo: Tn. Rakovník – Kosmonosy 1:0 (starší), 0:0 (mladší), Pš. Mělník – Sedlčany 1:2, 0:6, AFK Kolín – Benešov 1:0, 1:4, Vlašim – Čelákovice 0:1, 4:1, Velký Borek – Brandýs/Boleslav 2:2, 0:2, Kr. Dvůr – Mn. Hradiště 4:6, 6:0, Kutná Hora – Lysá n. L. 1:2, 1:0, Sp. Příbram – SK Kladno B 2:1, 1:0.

Starší
1. SK Kladno 28 23 3 2 106:17 72
2. Sedlčany 27 22 1 4 118:39 67
3. Benešov 28 22 1 5 85:20 67
4. Sp. Příbram 28 16 5 7 75:35 53
5. Kosmonosy 27 15 3 9 72:39 48
6. Brandýs/Bol. 27 15 3 9 65:40 48
7. V. Borek 28 13 6 9 56:47 45
8. Kutná Hora 28 12 4 12 49:49 40
9. Pš. Mělník 28 10 2 16 38:64 32
10. Lysá n. L. 28 10 1 17 40:56 31
11. Čelákovice 28 9 3 16 42:73 30
12. Mn. Hradiště 27 8 3 16 30:56 27
13. AFK Kolín 28 6 8 14 28:65 26
14. Vlašim 28 7 1 20 35:80 22
15. Tn. Rakovník 27 5 1 21 30:96 16
16. Králův Dvůr 27 5 1 21 24:117 16

Mladší
1. Benešov 28 26 2 0 136:13 80
2. Sedlčany 27 21 3 3 120:30 66
3. Kosmonosy 26 18 3 5 61:25 57
4. Tn. Rakovník 26 15 5 6 58:32 50
5. Vlašim 28 15 4 9 60:44 49
6. SK Kladno 28 15 4 9 54:39 49
7. Brandýs/Bol. 27 13 6 8 64:39 45
8. AFK Kolín 28 12 3 13 52:48 39
9. Sp. Příbram 28 10 4 14 40:54 34
10. Lysá n. L. 28 9 5 14 37:68 32
11. Králův Dvůr 27 10 1 16 43:65 31
12. Čelákovice 28 9 4 15 45:76 31
13. Kutná Hora 28 8 1 19 43:78 25
14. Pš. Mělník 28 6 4 18 49:78 22
15. Mn. Hradiště 27 4 7 16 18:69 19
16. Velký Borek 28 0 2 26 5:127 2

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
24. kolo:
Milín – Kralupy 1:1 (starší), 0:8 (mladší), Kročehlavy – Dobříš 1:3, 1:1, Slaný – Odolena Voda 2:1, 0:3, N. Strašecí – Beroun 1:5, 3:2.

Starší
1. Sp. Kladno 18 17 1 0 98:13 52
2. N. Strašecí 18 13 0 5 73:29 39
3. Beroun 18 13 0 5 58:28 39
4. Dobříš 19 11 3 5 55:47 36
5. Kralupy 18 8 3 7 44:36 27
6. Rakovník B 19 8 3 8 37:32 27
7. Kročehlavy 18 7 1 10 32:57 22
8. Odolena Voda 19 7 0 12 38:50 21
9. Slaný 18 5 0 13 42:59 15
10. Brandýsek 19 4 1 14 15:58 13
11. Milín 18 1 2 15 23:106 5

Mladší
1. Odol. Voda 19 15 3 1 80:13 48
2. Dobříš 19 15 2 2 110:21 47
3. Sp. Kladno 18 13 1 4 68:12 40
4. Slaný 18 11 2 5 58:14 35
5. N. Strašecí 18 8 3 7 55:44 27
6. Rakovník B 19 9 0 10 44:44 27
7. Beroun 18 7 2 9 48:43 23
8. Kročehlavy 18 7 2 9 39:40 23
9. Kralupy 18 4 2 12 40:63 14
10. Brandýsek 19 3 1 15 36:112 10
11. Milín 18 0 0 18 3:175 0

Skupina B
24. kolo:
FC Mělník – Milovice 2:0, 0:1, Poděbrady – Sadská 0:5, 5:1, Libiš – Č. Brod 2:0, 5:0, J. Lhota – Brandýs/Bol. B 2:3, 1:4, Pečky – Semice 1:2, 3:0, Velim – Nymburk B 11:0, 6:1.

Starší
1. Velim 22 20 1 1 110:10 61
2. Brandýs/Bol 23 19 1 3 96:30 58
3. Benátky n. J. 22 16 1 5 107:25 49
4. Libiš 22 13 4 5 57:26 43
5. Český Brod 22 11 2 9 57:34 35
6. Milovice 22 8 4 10 26:42 28
7. Nymburk B 22 8 4 10 59:77 28
8. Jestř. Lhota 22 8 1 13 29:50 25
9. FC Mělník 22 7 2 13 28:43 23
10. Sadská 22 6 4 12 37:56 22
11. Semice 23 6 0 17 29:82 18
12. AFK Pečky 22 4 4 14 23:91 16
13. B. Poděbrady 22 3 2 17 21:113 11

Mladší
1. Velim 22 19 2 1 108:15 59
2. Libiš 22 18 2 2 115:16 56
3. Brandýs/Bol. 23 16 2 5 112:36 50
4. Nymburk B 22 14 1 7 108:47 43
5. Český Brod 22 11 5 6 72:24 38
6. B. Poděbrady 22 9 5 8 89:66 32
7. FC Mělník 22 10 2 10 51:37 32
8. Milovice 22 9 1 12 36:65 28
9. AFK Pečky 22 8 3 11 32:73 27
10. Benátky n. 22 6 6 10 39:53 24
11. Jestřabí L 22 5 3 14 34:70 18
12. Sadská 22 2 2 18 25:118 8
13. Semice 23 0 0 23 12:213 0

Skupina C
24. kolo:
Votice – Kouřim 1:4, 5:0, Sázava – Říčany 2:3, 1:22, Jesenice – Čáslav B 3:2, 0:13, FK Kolín B – Benešov B 5:1, 7:3, Dobřejovice – Kunice 0:4, 1:10, Sedl./Prčice – Čerčany 0:5, 1:0.

Starší
1. Říčany 22 20 0 2 97:16 60
2. Kunice 22 19 0 3 97:15 57
3. Čerčany 22 16 2 4 89:28 50
4. Týnec n. S 22 14 2 6 65:24 44
5. Sedlec/Prčice 22 10 1 11 38:66 31
6. Benešov B 21 9 2 10 41:41 29
7. Sázava 21 9 1 11 45:44 28
8. Čáslav B 22 9 1 12 48:65 28
9. FK Kolín B 22 7 1 14 41:66 22
10. Jesenice 22 7 1 14 42:78 22
11. Dobřejovice 23 7 0 16 35:98 21
12. Kouřim 23 6 2 15 26:53 20
13. Votice 22 3 1 18 24:94 10

Mladší
1. Čáslav B 22 19 1 2 114:15 58
2. Týnec n. S 22 17 3 2 96:17 54
3. Votice 22 17 1 4 92:31 52
4. Říčany 22 12 5 5 79:24 41
5. Kunice 22 12 3 7 95:38 39
6. Benešov B 21 9 5 7 56:41 32
7. Kouřim 23 9 4 10 41:46 31
8. FK Kolín B 22 9 1 12 54:57 28
9. Sedl/Prčice 22 8 1 13 51:77 25
10. Čerčany 22 7 3 12 39:41 24
11. Dobřejovice 23 7 0 16 47:82 21
12. Jesenice 22 2 0 20 13:194 6
13. Sázava 21 1 1 19 21:135 4

Autor: Vlastimil Dudáček

8.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Poděbradské dny poezie tradičně vyvrcholily předáním Křišťálových růží v Divadle Na Kovárně. Na začátku poděbradský starosta Ladislav Langr předal čestnou medaili města slovenské herečce Emílii Vašáryové.
11

Známí herci dostali Křišťálové růže

Smrže, kačenky, májovky. To jsou první houby, které zahajují na Nymbursku  letošní houbařskou sezonu. Houbař Jiří Stránský jich nasbíral plný košík.
3

První houbařské úlovky? Smrže, kačenky i májovky

OBRAZEM: Děti z Peček se seznamovaly s rybařením

Pečky - Ve vodě nežijí jen vodníci, tak se jmenovala akce Středočeského územního rybářského svazu pro děti. Konala se na březích pečeckého rybníku Benešák.

AKTUALIZOVÁNO

Daně Drábové mandát zůstane, rozhodli zastupitelé

Střední Čechy - Má být Dana Drábová, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost zároveň krajskou zastupitelkou? Otázka, kterou se na mimořádném jednání zabývali středočeští zastupitelé. Ti rozhodli pro to, mandát Daně Drábové zatím ponechat.

DOTYK.CZ

Většina úvěrových firem jsou predátoři. Exekucím čelilo 843 tisíc lidí

Lidé by si měli dávat pozor nejen na úvěrové společnosti, z nichž je predátorských či lichvářských přes devadesát procent, tvrdí tvůrci Mapy exekucí.

Ztratit se dá cokoliv. Dokonce i zuby

Nymburk - Nejkurióznějším předmětem, který se dostal mezi ztráty a nálezy ve středních Čechách, je zubní protéza. Neznámý senior ji zapomněl v autobusu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies