M. Hradiště – Bohemia 4:2

V prvních dvaceti minutách jsme byli horším týmem. Soupeř byl aktivnější a důraznější v osobních soubojích. Bohužel jsme si nepohlídali dva rohy soupeře, a to nás stálo lepší výsledek. Protože od poloviny prvního poločasu se naše hra výrazně zlepšila a po zbytek zápasu jsme domácí přehrávali. Především ve druhém poločase jsme soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili a vytvořili si dost příležitostí k otočení zápasu. Mrzet nás může pouze to, že se nám tyto akce nepodařilo dotáhnout do gólového konce,“ litoval František Soukup, trenér Poděbrad, který na lavičce staršího dorostu zastoupil nemocného Jana Hovorku.

Branky Poděbrad: Kaše, Ghanem. Poločas: 3:1. Bohemia Poděbrady: Papoušek (46. Černý) - Čermák, Soukup, F. Souček, Znamínko - Hran Ca (56. Molič), Ghanem, Kupec, Arežina (46. Kuneš) - Popek, Kaše.

Fotbaloví dorostenci Polabanu Nymburk na Duklu Praha vlbec nestačili.

M. Hradiště – Bohemia 3:5

„Mladší dorostenci byli v průběhu celého zápasu výrazně lepším týmem a za předvedený výkon by si zasloužili zvítězit větším brankovým rozdílem. Jediné, co nás opakovaně trápí, je proměňování vyložených příležitostí. Jinak jsme s předvedenou hrou i s výsledkem velice spokojení a všichni hráči si zaslouží pochvalu,“ pochválil svěřence Soukup a nezapomněl na svého nemocného kolegu. „Na závěr bych chtěl od všech hráčů poslat pozdrav panu trenéru Hovorkovi a popřát mu brzké uzdravení,“ dodal Soukup.

Branky Poděbrad: Záhora 2, Havránek, O. Souček, Bělohoubek. Poločas: 0:2. Bohemia Poděbrady: Papoušek - Volráb (78. Hran Ca), Najmon, Erben, Š. Otta - Štoček (41. Zumas), Havránek, A. Otta, Bělohoubek – O. Souček (69. Molič), Záhora.