LYSÁ NAD LABEM - Fotbalisté Lysé dokázali jako první v letošní sezoně porazit suveréna I.B třídy, celek Kouřimi. A hned mu na cestu přibalili pětibrankový výprask.

4.6.2007

Fotbalisté Lysé dokázali jako první v letošní sezóně porazit suveréna - celek Kouřimi.Foto: Deník/ Vladimír Malinovský

Lysá – Kouřim 5:2

Hosté mohli prohrávat ve 20. minutě o tři góly, ale stáli při nich všichni svatí. Domácí totiž své tři tutovky zazdili. Ujal se až Vavříkův trestný kop, který lehce tečoval L. Novák. Pak sice hosté vyrovnali, ale po pauze dali domácí fotbalisté tři branky v řadě a bylo rozhodnuto. Hosté hráli naivně v obraně a šancí mnoho neměli. Přesto ještě snížil Dytrych, ale poslední slovo si vzal lyský Doubek.

Branky: L. Novák, D. Novák, Vavřík (PK), Jelínek, Doubek – Novotný, Dytrych. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 4:3. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Lysá: Schneiberg - Gregar, Starý, L. Novák, Forejt (46. Jelínek) – Vavřík (72. Doubek), Kolář, L. Novotný, Kapička – Zítka (87. Krýl), D. Novák.

4.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Začala výluka na trati Praha-Nymburk-Kolín

A-třídní utkání v Sokolči oživil projekt krajského svazu Dneska první liga!.

Dneska první liga! míří na Berounsko. Siegl chce vidět Kuku na lopatkách

Kounice budou definitivně patřit do okresu Nymburk

Kounice - Městys Kounice zůstávají definitivně v okrese Nymburk a k 1. lednu 2021 budou územně příslušet k obci s rozšířenou působností (ORP) Lysá nad Labem. K nim se přidaly i obce Bříství, Černíky a Vykáň.

KRÁTCE: V Poděbradech už hledají Vánoční stromy

Poděbrady - Radnice už nyní vydala výzvu k nalezení dvou Vánočních stromů pro letošní rok. Jeden na Jiřího náměstí a druhý pro Žižkov.

Městec vybral nového ředitele nemocnice

Městec Králové - Od začátku června bude mít městecká nemocnice nového ředitele. Skončí tak přechodné období, kdy byla řízena představenstvem. Vedení města ale zatím konkrétní jméno nezveřejnilo.

Hlasujte pro Miss Polabí 2017!

Nymburk /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Vážení čtenáři, i letos máte jedinečnou možnost vybrat nejkrásnější dívku, která se zúčastní finálového večera Miss Polabí 2017. Ten se uskuteční v neděli 21. května v poděbradském divadle Na Kovárně.