Ludvíček vystřílel Poříčanům všechny body

Poříčany – Na plac přišel jako střídající už v prvním poločase, kdy nahradil Mužíka. Ještě do poločasu skóroval jednou, po změně stran rozhodl o tom, že jeho Poříčany získaly v dalším kole nejvyšší krajské soutěže tři body. Filip Ludvíček se stal hrdinou Poříčan, Jíloviště odjelo s nepořízenou, prohrálo 1:2.

15.5.2017

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

„Ludvíček dal první branku po individuální akci, tou druhou nám zajistil tři body," uvedl na adresu hrdiny zápasu Václav Kupr, manažer poříčanského klubu. „Byl to těžký zápas, problémy nám dělal hlavně výborně hrající Kočí. Důležitá byla první branka, která nás vrátila do zápasu. Zápasu by asi slušela remíza, ale hosté neproměnili ani ty nejvyloženější šance," uvedl Kupr. „Po dlouhé době jsme se tam mohli radovat z plného bodového zisku," usmíval se manažer.

Branky: 32. a 82. Ludvíček – 23. Wágner. Poločas: 1:1.
Poříčany: Krch – Procházka, Biško, Navrátil – Holler (80. Kostka), Petržílka, Mužík (11. Ludvíček), Krombholz, Hlavatý (69. Jirků) – Štefančík, Sedláček.

(kub)

Autor: Redakce

15.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

První ročník festivalu dechové hudby s názvem Hudbou k srdcím se konal na poděbradské kolonádě.
24

OBRAZEM: Dechovka přilákala na kolonádu i mladé

Z turnaje v malé kopané Praga cup v Milovicích
76

Nymburk - Na nymburské Remanenci bylo pořádně živo. Konal se zde tradiční turnaj v basketbale 3 na 3. Na první pohled bylo patrné, že o nymburské klání je obrovský zájem.

Městec Králové - Pohodová atmosféra a tuhé boje na trávníku. K tomu ještě fanynky a jejich dýmovnice. To byl turnaj v malé kopané starých gard v Městci Králové.

OBRAZEM: V Pístech zavzpomínali na Michala Tučného

Písty - Tělovýchovná jednota Sokol společně s kapelou Flexiband uspořádala na hřišti v Pístech vzpomínkovou akci, která měla připomenout písničky jednoho z nejuznávanějších country zpěváků Michala Tučného. Na místním hřišti se sešlo kolem dvou stovek jeho příznivců. Protagonisté pořadu Tomáš Kukal a Petr Zápotocký si pozvali ještě další hosty. Michal Tučný by měl určitě radost.

OBRAZEM: Lhotecká Cyklotřicítka 2017

Nymbursko - Letošního ročníku Cyklotřicítky se zúčastnilo 213 jezdců. Nejlépe a také nejrychleji si s tratí poradil Václav Krejsa z Nymburka. Trať dlouhou 34 kilometrů ujel za 1 hodinu 29 minut.