Ludvíček vystřílel Poříčanům všechny body

Poříčany – Na plac přišel jako střídající už v prvním poločase, kdy nahradil Mužíka. Ještě do poločasu skóroval jednou, po změně stran rozhodl o tom, že jeho Poříčany získaly v dalším kole nejvyšší krajské soutěže tři body. Filip Ludvíček se stal hrdinou Poříčan, Jíloviště odjelo s nepořízenou, prohrálo 1:2.

15.5.2017

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

„Ludvíček dal první branku po individuální akci, tou druhou nám zajistil tři body," uvedl na adresu hrdiny zápasu Václav Kupr, manažer poříčanského klubu. „Byl to těžký zápas, problémy nám dělal hlavně výborně hrající Kočí. Důležitá byla první branka, která nás vrátila do zápasu. Zápasu by asi slušela remíza, ale hosté neproměnili ani ty nejvyloženější šance," uvedl Kupr. „Po dlouhé době jsme se tam mohli radovat z plného bodového zisku," usmíval se manažer.

Branky: 32. a 82. Ludvíček – 23. Wágner. Poločas: 1:1.
Poříčany: Krch – Procházka, Biško, Navrátil – Holler (80. Kostka), Petržílka, Mužík (11. Ludvíček), Krombholz, Hlavatý (69. Jirků) – Štefančík, Sedláček.

(kub)

Autor: Redakce

15.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

KRÁTCE: Hosté se přenesou do Číny

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

KRIMI MIX: Zloděj ukradl osm kilo česneku

Pňov - Předhradí – Na dobu, kdy bude moci sklidit svou úrodu, se marně těšil majitel rodinného domu v Pňově.

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Region - Je to dýně a chutná trochu jako cuketa. Řeč je o patizonu, oblíbené letní zelenině zvláštního tvaru, která právě dozrává.  Pojďme si tedy představit několik receptů na její zpracování v kuchyni vyzkoušeli jste už třeba patizonový nákyp?

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Střední Čechy – Nejvyšší fotbalová soutěž řešila podobný skandál loni na podzim a byl z toho pořádný poprask, když sparťané Vácha s Koubkem poslali po utkání v Brně rozhodčí Ratajovou k plotně. Obdobný a ještě daleko drsnější výrok na adresu ženy s píšťalkou měl ve druhém kole soutěží padnout také ve středočeském fotbale.