Libici stačil první poločas

Libice nad Cidlinou – Pošesté v sezoně zvítězili fotbalisté Libice nad Cidlinou a díky tomu jsou po sedmi kolech I.B třídy v horních patrech tabulky. Naposledy si na svém trávníku poradili s celkem Břežan, který je nováčkem soutěže.

8.10.2013

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Pořízek

LIBICE – BŘEŽANY  4:0

Domácí rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase, kdy dali tři góly. Když vsítil zkraje druhé půle Beneš čtvrtou branku, byla to definitivní tečka  za góly.

„Opět se nám herně tolik nedařilo, ale byli jsme hlavně v prvním poločase produktivnější. Musím uznat, že prvních třicet minut hráli hosté velice dobře," uvedl manažer libického klubu Miroslav Tomáš. „Posledních třicet minut už bylo zbytečných, to byla holomajzna," dodal Tomáš.

Branky: 28. Billý, 34. Černý, 42. Hanuš, 52. Beneš. Rozhodčí: Velebil. ŽK: 3:2. ČK: 61. Volf (Břežany). Diváci: 130. Poločas: 3:0.
Libice nad Cidlinou: Václavík – Černý, Hanuš, Kohoutek, Kalina – Beneš, Jiří Fořt (30. Pařízek), Kratochvíl (65. Novák), Zdražil (46. Mareš) – Jan Fořt (75. Faltýsek), Billý (70. Petráň).

8.10.2013 VSTUP DO DISKUSE

Okoř 2017. Eddie Stoilow
58

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Už po osmnácté se konalo na kolbišti Pod Hůrou Semické derby koňských spřežení.
36

OBRAZEM: Koňská spřežení se sjela do Semic

Odehrál se 4. ročník festivalu Rock of Sadská

Nymbursko /FOTOGALERIE/ - Hudební festival Rock of Sadská rozjel u jezera rockovou smršť v pátek v 17 hodin a pokračoval v sobotu od 12 hodin. Hlavní hvězdou byl letos newyorský Pro-Pain, ale i řada dalších zahraničních jmen stála za to, například Ost+Front, Parasite Inc. nebo Voice of Ruin.

OBRAZEM: Labe zažilo paddleboarding

Nymburk – Zažít zábavu a přilákat lidi k vodě byl cíl pořadatelů sobotní soutěže v paddleboardingu, která se konala na Labi v areálu Vesláku.

OBRAZEM: Zdeněk Troška po roce opět diktoval

Přerov nad Labem - Skanzen v pohádkách Zdeňka Trošky je už tradiční srpnová akce, kterou připravuje k radosti stovek nadšených dětí i dospělých Polabské muzeum. Před desátou hodinou v sobotu dopoledne stála k pokladně u vstupu do skanzenu dlouhá fronta.

Cyklistická šampionka prožila krásné dny volna. Bez kola!

Mladá Boleslav – Tahle rodina si život bez sportu neumí představit. Přesněji řečeno život bez kola.