Dva góly dal kanonýr Lukáš Šedivý, velkou mírou se tak zasloužil o vítězství hostujícího mužstva. „Konečně dal zase dva góly. První branka byla po pěkné akci, druhý gól byl také hezký," usmíval se po utkání trenér vítězů Fabio Leggeri.

Jeho tým vedl v poločase jedna nula, další dvě trefy přidal po přestávce. „Zápas byl hodně dobrý, hlavně prvních třicet minut, kdy jsme mohli dát tři branky. Pak ale měly šance i Rejšice. Mohlo to klidně skončit šest čtyři," vyprávěl Leggeri.

Jeho tým po dlouhé době kopal pokutový kop. „Asi po padesáti zápasech," smál se kouč Čechie. To jsem nečekal. Jinak jsme hráli dobře a vyhráli jsme zaslouženě, hráli jsme moc dobře. Hrajeme to, co jsem od týmu čekal," je spokojený Leggeri.

Branky: 10. a 73. Šedivý, 59. Dlouhý (z PK). Poločas: 0:1. Vykáň: Stehno – Říha (56. Žampa), Reiter, Stejskal, Kubek – Kočí, L. Jarolím, D. Jarolím, Šedivý (87. Olmr) – Dlouhý (78. Maxhuni), Dalekorej (88. Voves).