Lambert: Je to pro nás ztráta

Břežany – Překvapení se zrodilo ve dvacátém kole nejnižší krajské fotbalové soutěže. Třetí tým tabulky z Libice nad Cidlinou pouze remizoval na půdě Břežan.

6.5.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/František Hlas

BŘEŽANY – LIBICE  1:1

„Je to pro nás obrovská ztráta. Musím ale uznat, že remíza je asi zasloužená, domácí si ji za svoji bojovnost zasloužili," uvedl kapitán hostí Patrik Lambert. „My jsme byli nebezpeční hlavně v prvním poločase, kdy jsme navíc neproměnili pokutový kop a Tomáš Plot nastřelil tyčku. To jsme měli velkou smůlu. Po poločase pro změnu trefili břevno domácí," řekl po zápase Lambert.

Branky: 26. Mašanský – 5. Kohoutek. Rozhodčí: Roth. ŽK: 6:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1.
Libice n. C.: Václavík – Polák, Hanuš, Kohoutek, Černý – Kalina (80. R. Novák), Jiří Fořt, Lambert, Rýdl – Jan Fořt, Plot.

6.5.2014

Na tradiční skautské tábory vyrazí i letos oddíly nymburského střediska Krahujec.
8

Na tábor už se těší skauti z nymburského Krahujce

Natáčení v nymburském bazénu
197

Filmaři točí v našem regionu scény z války i pohádky

OBRAZEM: Dechovka přilákala na kolonádu i mladé

Poděbrady - První ročník festivalu dechové hudby s názvem Hudbou k srdcím se konal na poděbradské kolonádě. Zahajovací koncert patřil těm nejpovolanějším, Městské hudbě Františka Kmocha z Kolína.

Milovice - Parádní sportovní výkony byly k vidění na fotbalovém turnaji Praga Cup v Milovicích. Úroveň zápasů byla hodně vysoká.

Nymburk - Na nymburské Remanenci bylo pořádně živo. Konal se zde tradiční turnaj v basketbale 3 na 3. Na první pohled bylo patrné, že o nymburské klání je obrovský zájem.

Městec Králové - Pohodová atmosféra a tuhé boje na trávníku. K tomu ještě fanynky a jejich dýmovnice. To byl turnaj v malé kopané starých gard v Městci Králové.