VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souboj posledních v krajském přeboru vyzněl pro Sedlčany

Střední Čechy - Osmnácté dějství fotbalového krajského přeboru přálo tentokrát hostům, kteří si odvezli rovný tuce bodů. Roli favoritů splnily Kunice i Benešov. Všechny body si odvezly i Sedlčany, které v souboji posledních týmů v Dobříši nastřílely čtyři branky. Pokračovala také I.A třída a začala I.B třída.

30.3.2008
SDÍLEJ:

Utkání I.B třídy Sadská - Polepy (0:1)Foto: Foto: Jiří Bittner

Krajský přebor

Beroun – Černolice 2:3 (0:1) Branky: Petráš, Krůta – Zakopal 2, Čáp.

Dobříš – Sedlčany 1:4 (0:3) Branky: Pinc – Havel, Květoň, Žáček, Bartoň.

Stará Boleslav – Kunice 1:3 (1:2) Branky: Ježek – Jedlička 2, Koubek.

Nové Strašecí – Benešov 1:2 (0:1) Branky: Stuchl – Chomát, Čáp.

Litol – Úvaly 3:0 (2:0) Branky: Mlčkový, Jareš, Pavliš.

Zápy – Semice 2:1 (1:0) Branky: Veselý, Nevěčný – Holan.

Sp. Příbram – FC Jesenice 2:1 (1:1) Branky: Gregořica, Steinbauer – Otcovský.

 1. Kunice⋌ 16 13 3 ­ 0 46:8  42

 2. Benešov⋌ 16 13 2­  1 50:13 41

 3. Nymburk⋌ 16  8 2  ­6 24:19 26

 4. St. Boleslav⋌ 17  8 2­  7 33:29 26

 5. N. Strašecí⋌ 17  8 2 ­ 7 26:30 26

 6. Sp. Příbram⋌ 17  7 ­4  6 28:30 25

 7. Černolice⋌ 17  7 3 ­ 7 30:35 24

 8. Beroun⋌ 17  6 5  ­6 38:32 23

 9. Úvaly⋌ 17  7 1 ­ 9 28:32 22

10. Semice⋌ 17  6 2 ­ 9 33:37 20

11. Zápy⋌ 17  6 2 ­ 9 27:31 20

12. Litol⋌ 17  5 4­  8 23:32 19

13. FC Jesenice⋌ 17  4 6 ­ 7 24:39 18

14. Sedlčany⋌ 17  4 4 ­ 9 21:32 16

15. Dobříš⋌ 17  2 2­ 13 19:51  8

I. A třída

Skupina A

18. kolo: Neratovice/Byš­kovice – Velvary 2:1 (2:1) Zavadil, Nezbeda – Bečvář, Milín – Hradištko 5:0 (1:0) Soukup 2, Krejčí, Šváb, Bejček, Velká Dobrá – Slaný 1:2 (1:1) Stolár – Galbavý 2, Měchenice – Řevnice 1:5 (0:3) Dlesk – Bezpalec 2, Kalivoda, Plánička, Karda, Zdice – Lhota 5:1 (0:1) vlastní, Krob, Havelka, Kment, Huml – Zadák, Hořovice – Nový Knín 2:2 (2:1) Nesnídal, Jar. Šmíd – Plot, Puchmajer, Tuchlovice – Hvozdnice 0:3 (0:2) Zavadil 2, Farkaš, Nelahozeves – Tn. Rakovník 2:2 (2:0) Klept, Pekárek – Čermák, Beneš.

 1. Řevnice⋌ 18 15 2 ­ 1 47:17 47

 2. Velvary⋌ 18 12 1 ­ 5 52:32 37

 3. Neratovice⋌ 18  9 7 ­ 2 37:13 34

 4. Nelahozeves⋌ 18  8 6­  4 37:23 30

 5. Milín⋌ 18  8 4­  6 40:21 28

 6. Hradištko⋌ 18  8 4­  6 26:28 28

 7. Lhota⋌ 17  7 5 ­ 5 28:25 26

 8. Tn. Rakovník⋌ 18  6 7­  5 35:30 25

 9. Velká Dobrá⋌ 18  7 4­  7 33:31 25

10. Hvozdnice⋌ 18  6 5 ­ 7 24:26 23

11. Nový Knín⋌ 18  6 5­  7 28:31 23

12. Tuchlovice⋌ 18  6 3 ­ 9 41:41 21

13. Slaný⋌ 18  4 4 ­10 27:38 16

14. Hořovice⋌ 17  4 2 ­11 35:55 14

15. Zdice⋌ 18  3 4 ­11 18:43 13

16. Měchenice⋌ 18  2 1 ­15 17:71  7

Skupina B

18. kolo: Čejetice – Brandýs n. L. 2:1 (1:0) Dudka 2 – Petýrek, Uhl. Janovice – Mn. Hradiště 2:0 (1:0) Wolf, Bohatec, Kutná Hora – Čáslav B 3:0 (1:0) Ant. Švorc, V. Švorc, Auer, Poděbrady – Benátky n. J. 2:1 (1:0) Fořt, Uhlíř – Došlý, Chocerady – Teplýšovice 2:2 (0:1) M. Svoboda, Očenáš – Vaňous, Podhorský, Sl. Jesenice – Kosořice 1:2 (1:1) Táčner – Kořínek, Michal, Sokoleč – Vlašim B 0:0, Bakov n. J. – Kouřim 2:0 (1:0) Beran 2.

 1. Vlašim B⋌ 18 13 3  2­ 32:16 42

 2. Benátky n. J.⋌ 18 10 5  ­3 39:21 35

 3. Uhl. Janovice⋌ 18 10 4 ­ 4 41:28 34

 4. Poděbrady⋌ 18 11 0 ­ 7 29:22 33

 5. Sokoleč⋌ 18  8 4­  6 29:33 28

 6. Čáslav B⋌ 18  8 3  7­ 36:28 27

 7. Kutná Hora⋌ 17  7 3 ­ 7 30:28 24

 8. Brandýs n. L.⋌ 18  7 3  ­8 32:32 24

 9. Čejetice⋌ 18  6 5 ­ 7 34:41 23

10. Bakov n. J⋌ 18  6 4  8­ 33:36 22

11. Teplýšovi­ce⋌ 18  7 1 10 34:40 22

    Sl. Jesenice⋌ 18  7 1 ­10 34:40 22

13. Kouřim⋌ 18  4 7­  7 27:29 19

14. Chocerady⋌ 18  5 4 ­ 9 23:39 19

15. Mn. Hradiště⋌ 17  5 3 ­ 9 22:31 18

16. Kosořice⋌ 18  2 4 ­12 32:43 10

I. B třída

Skupina A – 14. kolo: Beroun –Lidice 2:0 (1:0) Krůta, Choc, Kralupy – Mutějovice 1:3 (0:1) Horký – Sajner 2, Suchánek, Vraný – Braškov 1:4 (0:4) Cimrman – Nachtigal 2, Maňkos, vlastní, Kr. Dvůr B – Lužná 3:1 (2:1) Bastl 2, Hybš – Zoch, Kněževes – Senomaty 2:1 (1:0) Setnička, Hlavatý – Kotek, Městečko – Koleč 1:1 (1:0) Jiří Urban – Vaněk, Pavlíkov – Tuchoměřice 2:2 (2:0) Bauer, Vodrážka – Semerák, Horák.

 1. Kralupy⋌ 14 10 1 ­ 3 45:19 31

 2. Braškov⋌ 14  8 5­  1 29:17 29

 3. Lidice⋌ 14  9 1 ­ 4 36:19 28

 4. Tuchoměři­ce⋌ 14  8 2  4 29:21 26

 5. Vraný⋌ 14  8 2 ­ 4 39:33 26

 6. Kněževes⋌ 14  7 3­  4 30:26 24

 7. Městečko⋌ 14  5 3 ­ 6 20:27 18

 8. Kr. Dvůr B⋌ 14  5 2  7­ 35:31 17

 9. Mutějovice⋌ 14  5 2 ­ 7 19:22 17

10. Pavlíkov⋌ 14  5 1­  8 22:28 16

11. Koleč⋌ 14  4 3­  7 25:38 15

12. Senomaty⋌ 14  3 3 ­ 8 16:28 12

13. Lužná⋌ 14  3 2 ­ 9 13:30 11

14. Beroun B⋌ 14  2 2 10­ 12:31  8

Skupina B – 14. kolo: Kosmonosy – Vysoká 3:1 (1:1) Michalec 2, Janák – Martin Skopka, Bezno – Kr. Vrutice 1:2 (0:2) Linek – Martínek, Bůžek, Zeleneč – Ostrá 5:2 (3:1) Svoboda 2, Skalický, Muška, Kolínek – Kotrba, Pokorný, Řepín – Dol. Bousov 2:2 (2:0) vlastní, Štrupl – Vynikal, Vacek, Skalsko – Bělá p. B. 6:2 (2:1) Zimmerman 2, Šťastný 2, Řezáč, Svárovský – Kalfus, Arient, Mšeno – Pš. Mělník 1:2 (1:1) Čurda – Jiskra, Tomášek, Lužec – Lysá n. L. 3:1 (3:1) M. Kučaba, D. Tauchman, Merta – Hovorka.

 1. Mělník⋌ 14 11 2­  1 40:13 35

 2. Zeleneč⋌ 14 10 3­  1 52:21 33

 3. Lysá n. L.⋌ 14  7 2  ­5 33:21 23

 4. Řepín⋌ 14  7 2­  5 32:24 23

 5. Lužec⋌ 14  7 2­  5 19:20 23

 6. Ostrá⋌ 14  6 4­  4 32:22 22

 7. Dol. Bousov⋌ 14  6 2­  6 22:24 20

 8. Vysoká⋌ 14  6 1 ­ 7 27:25 19

 9. Kr. Vrutice⋌ 14  5 3 ­ 6 25:42 18

10. Bezno⋌ 14  5 2 ­ 7 26:24 17

11. Skalsko⋌ 14  5 1­  8 29:41 16

12. Bělá p. B.⋌ 14  4 3  ­7 26:39 15

13. Kosmonosy⋌ 14  2 2 ­10 19:38  8

14. Mšeno⋌ 14  2 1 ­11 19:47  7

Skupina C – 14. kolo: Sadská – Polepy 0:1 (0:1) Javorek, Rejšice – Jíkev 2:1 (0:0) Eder, Putorík – Dudek, Vrdy – Tuchoraz 0:1 (0:0) Nekolný, Luštěnice – Velim B 0:1 (0:1) Srp, Tupadly – Kounice 2:1 (1:1) Drbohlav, Průcha – Rozumný, Libodřice – Pečky 1:1 (0:1) Dolejší – Vančura, B. Podolí – Loučeň odl .

 1. Polepy⋌ 14 12 0 ­ 2 38:21 36

 2. Velim B⋌ 14  9 2  3­ 36:22 29

 3. Tupadly⋌ 14  6 5­  3 25:22 23

 4. Pečky⋌ 14  6 3 ­ 5 23:22 21

 5. Tuchoraz⋌ 14  6 2­  6 31:27 20

 6. Sadská⋌ 14  6 2­  6 28:25 20

 7. Luštěnice⋌ 14  6 2 ­ 6 22:23 20

 8. B. Podolí⋌ 13  5 3 ­ 5 26:25 18

 9. Vrdy⋌ 14  ­5 2  7 21:24 17

10. Kounice⋌ 14  4 5 ­ 5 23:27 17

11. Rejšice⋌ 14  4 5 ­ 5 20:29 17

12. Libodřice⋌ 14  4 3 ­ 7 26:31 15

13. Loučeň⋌ 13  1 6­  6 14:22  9

14. Jíkev⋌ 14  2 2­ 10 19:32  8

Skupina D – 14. kolo: Nespeky – Sibřina 1:1 (0:1) Kadeřábek – vlastní, Poříčí n. S. – Sedlec/Prčice 3:2 (1:0) M. Stibůrek 2, Filip – Nádvorník, Pištěk, Sázava – Kondrac 1:0 (0:0) Konopiský, Vlašim C – Stř. Skalice 1:2 (0:1) Kopecký – Michálek, Bulíček, Zásmuky-Pyšely 2:1 (0:0) Černý, Pavlík – Maršoun, Kostelec u Kř. – Olbramovice 5:3 (3:1) Dixa 3, Bidelnica, Šindelář – Havlík, Karoch, Kilián, Louňovice – Suchdol 5:0 (1:0) Čihák 2, Zahradníček, Vítek, Boev.

 1. Zásmuky⋌ 14 11 1 ­2 40:17 34

 2. Nespeky⋌ 14  7 4 ­3 27:25 25

 3. Poříčí n. S. ⋌ 14  6 5 3 2­5:22 23

 4. Kondrac⋌ 14  6 ­4 4 33:19 22

 5. Stř. Skalice⋌ 14  6 2 ­6 22:21 20

 6. Sázava⋌ 14  6 1 ­7 21:23 19

 7. Louňovice⋌ 14  5 4 ­5 21:24 19

 8. Sibřina⋌ 14  6 1 ­7 23:31 19

 9. Kostelec u Kř.⋌ 14  5 3 6­ 30:32 18

10. Pyšely⋌ 14  4 5 ­5 26:26 17

11. Vlašim C⋌ 14  5 1 8 ­23:26 16

12. Sedlec/Prči­ce⋌ 14  4 3 7 24:30 15

13. Suchdol⋌ 1­4  3 5 6 16:27 14

14. Olbramovi­ce⋌ 14  3 3 8 29:37 12

Skupina E – 14. kolo: Dobříš B – Hostomice 0:2 (0:1) Vyskočil 2, Týnec n. S. – Loděnice 2:1 (1:0) Dvořák, J. Vavrek – Herejt, Jílové – Štěchovice 2:3 (2:2) Fr. Nevrlý, Sv. Nevrlý – T. Rožníček, Petschl, Balvín, Nečín – Žebrák 2:2 (1:1) M. Gregor 2 – Barborka, Krejčí, Nová Ves – Mníšek p. B. 1:1 (0:0) Růžička – V. Novák, Lety – Vonoklasy 2:0 (1:0) Zdanovec, Janouš, Petrovice – Rožmitál 1:1 (0:1) Nechanický – Čížek.

 1. Týnec n. S⋌ 14 10 3  1­ 43:23 33

 2. Jílové⋌ 14 10 0 ­ 4 37:14 30

 3. Hostomice⋌ 14  7 3 ­ 4 33:20 24

 4. Nová Ves⋌ 14  7 3 ­ 4 35:24 24

 5. Štěchovice⋌ 14  6 3 ­ 5 19:25 21

 6. Loděnice⋌ 14  4 7 ­ 3 27:24 19

 7. Mníšek p. B. ⋌ 14  5 4  5 ­26:28 19

 8. Rožmitál⋌ 14  5 3­  6 28:25 18

 9. Žebrák⋌ 14  5 ­3  6 27:25 18

10. Vonoklasy⋌ 14  5 2 ­ 7 26:36 17

11. Lety⋌ 14  4 4 ­ 6 23:24 16

12. Nečín ⋌ 14  4 3  7 ­22:35 15

13. Petrovice⋌ 14  3 4 ­ 7 20:30 13

14. Dobříš B⋌ 14  1 2 11­  7:40  5

Autor: Vlastimil Dudáček

30.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V rámci akce Brány památek dokořán se mohli Nymburáci poprvé podívat do obřadní síně a kolumbária nymburského krematoria, tedy nové Národní kulturní památky, kterou stát vyhlásil letos v únoru.
9

Nymburáci se podívali do krematoria

Finále KL: Slaný - Mělník (3:4)

Král: Touha po změně byla cítit ze všech stran

Uprchlého vězně zadrželi v Praze

Jiřice, Praha - Už je zpátky za mřížemi! Řeč je o Martinu Bendžákovi, který byl více než měsíc na útěku z jiřické věznice.

AUTOMIX.CZ

Jak snížit spotřebu auta? Není to složité, těmto mýtům ale nevěřte

Spotřeba je dlouhodobě jednou z nejsledovanějších vlastností automobilů. Řidiči jí dokonce často podřizují svůj jízdní styl, volbu pneumatik, ale i výběr vozu jako takového. Ale opravdu víte, jak jezdit co nejúsporněji?

Hlasujte pro Miss Polabí 2017!

Nymburk /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Vážení čtenáři, i letos máte jedinečnou možnost vybrat nejkrásnější dívku, která se zúčastní finálového večera Miss Polabí 2017. Ten se uskuteční v neděli 21. května v poděbradském divadle Na Kovárně.

Audit Deníku: Nové dálnice: Za čtyři roky 33,4 kilometru

/INFOGRAFIKA, ANKETA/ - Když stavbaři v roce 1984 poprvé kopli do země a začali u Trmic stavět budoucí dálnici D8, bylo stávajícímu ministru dopravy 25 let. Asi by si tehdy Dan Ťok nepomyslel, že uplyne dalších 32 let a bude to právě on, kdo s dalšími politiky v prosinci 2016 přestřihne pásku a uvede do provozu poslední zbývající 16kilometrový úsek autostrády, která Česko spojila s Drážďany a Berlínem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies