AKTUALIZOVÁNO: Fotbalistky prohrály a jsou téměř jasnými sestupujícími

Stara Lysá - Družstvo Plzně bylo nad síly starolyských fotbalistek v nejvyšší soutěži.

17.5.2008

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Stará Lysá – Plzeň 1:2

Osud starolyských fotbalistek je téměř zpečetěn. Nováček soutěže půjde o soutěž níž. S týmem Plzně domácí hráčky prohrávaly po prvním poločase 0:1. Pak dala Plzeň druhou branku a v 60. minutě jen snížila velmi dobře hrající Sůrová.

"Ale patnáct minut jsme měli obrovský tlak. Nedokázali jsme však vstřelit branku,“ uvedl kouč Staré Lysé Jan Rein. „Za stavu 2:1 pro hostující tým jsme ještě nastřelili tyčku a šli jsme sami na bránu, ale ani vyrovnat už jsme nedokázali,“ smutnil po zápase Rein, kterého potěšil přístup jeho hráček. „Byl to smolný zápas, asi nejlepší na jaře. Nasazení i výkon byly maximum toho, co jsme mohli předvést,“ dodal Rein.

Branka Staré Lysé: Sůrová. Poločas: 0:1. Stará Lysá: Pincová – Nováková, Turková, Freislerová, Strnadová – Soukupová – Hýblová, Prosecká, Kašparová, Sůrová – Lodeová, stř. Vařečková, Králíčková.

17.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Na tradiční skautské tábory vyrazí i letos oddíly nymburského střediska Krahujec.
8

Na tábor už se těší skauti z nymburského Krahujce

Natáčení v nymburském bazénu
197

Filmaři točí v našem regionu scény z války i pohádky

OBRAZEM: Dechovka přilákala na kolonádu i mladé

Poděbrady - První ročník festivalu dechové hudby s názvem Hudbou k srdcím se konal na poděbradské kolonádě. Zahajovací koncert patřil těm nejpovolanějším, Městské hudbě Františka Kmocha z Kolína.

Milovice - Parádní sportovní výkony byly k vidění na fotbalovém turnaji Praga Cup v Milovicích. Úroveň zápasů byla hodně vysoká.

Nymburk - Na nymburské Remanenci bylo pořádně živo. Konal se zde tradiční turnaj v basketbale 3 na 3. Na první pohled bylo patrné, že o nymburské klání je obrovský zájem.

Městec Králové - Pohodová atmosféra a tuhé boje na trávníku. K tomu ještě fanynky a jejich dýmovnice. To byl turnaj v malé kopané starých gard v Městci Králové.