Odveta za podzim se povedla

Stará Lysá - Starolyské fotbalistky vybojovaly v dalším kole druhé ligy tři body nad Mladou Boleslaví a odčinily tak porážku z podzimní části.

12.5.2009

Ilustrační fotoFoto: Foto: Jiří Bittner

St. Lysá – M. Boleslav 2:0

Domácím hráčkám vyšel vstup do utkání, kdy daly za šest minut dvě branky. A to rozhodlo. Další góly už nepadly. „Spokojená jsem určitě s výhrou a hrou v první půli. Do zápasu jsme vstoupili tak, jak jsme si řekli, velká škoda, že jsme neproměnili více šancí, soupeř na to zralý byl. Výsledek je pro něj milosrdný. Ve druhé půli soupeř odešel fyzicky a my ho měli dorazit, ale zklamali jsme opět v koncovce a hra už nebyla v takovém tempu, jak by měla být. Zápas byl rozhodnut v první půli,“ řekla domácí trenérka Martina Jedličková.

Branky: 3. Červeňáková, 6. Čerepušťáková. Poločas: 2:0. Stará Lysá: Pincová – Boráková, Turková, Vařečková, Lodeová – Králová (Soukupová), Prosecká (Kavlíková), Dobrevová (Kašparová), Hlaváčková – Čerepušťáková, Červeňáková (Diblíčková).

Další utkání sehrají starolyské ženy opět na svém trávníku, když v neděli od 17 hostí poslední Mořinu.

12.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Zdeněk Troška představil nový film.

KRÁTCE: Setkání se Zdeňkem Troškou i odemykání Mrliny

Luděk Zelenka (vpravo) při komentování zápasu ve Velimi s Vlastimilem Vláškem.
50

Luděk Zelenka před Velimskými smekl

Ochotníci zahrají v sadském kině

Sadská - Kkajská přehlídka ochotnických divadelních souborů Klicperovy divadelní dny Sadská 2017 se uskuteční v sále kina.

Věra Špinarová si nikdy nehrála na hvězdu. Na pódiu, ani v zákulisí, říkají pořadatelé

Kolín – Věra Špinarová, zpěvačka s hlasem, ze kterého dokázalo až mrazit, měla být hostem letošního ročníku Kmochova Kolína. Kdo nahradí v programu její místo poté, co odešla do hudebního nebe, není zatím jasné.