Nymburk – Ml. Boleslav B 1:3

Zápas starších žáků začal nadějným pokusem domácího Bašuse. Jeho střela se však odrazila od tyče. Po dalším protiútoku už Nymburk vedl, když se trefil střelou pod břevno Nepovím. Pak měli hosté více ze hry a ve 26. minutě vyrovnali. I ve druhé půli byla Boleslav lepším týmem. V 57. minutě šla do vedení díky penaltě a v 68. minutě potvrdila výhru třetím gólem.

Branka Polabanu: Nepovím. Rozhodčí: Král. ŽK: 2:0. Poločas: 1:1.

Polaban Nymburk: Hoffman – Herčík, Brtek, Samek, Červ – Nedbal, Bašus, Vrchota, Moník (36. Zubák) – Nepovím (60. Tyityiš), Bednář.

Nymburk – Ml. Boleslav B 0:8

Mladší žáci Polabanu drželi s rezervou Mladé Boleslavi krok alespoň v prvním poločase. Přestože Kořínek chytil penaltu, prohrával Polaban po první půli 0:2. Ve druhém poločase už hosté prokázali kvalitu a větší fyzickou zdatnost a nastříleli dalších šest branek. „Boleslav byla kvalitním týmem, ale dostali jsme více gólů, než bychom si zasloužili,“ řekl po utkání Miroslav Novotný, který tým vedl.

Rozhodčí: Král. Poločas: 0:2.

Polaban Nymburk: Kořínek – Horáček, Dudla, Kolář, Kuncíř – Mejzr, Moník, Liebelt, Hepner – Červinka, Fuksa, střídali Kolbaba, Sandholc a Kubálek.