Hned ráno se v Hrubém Jeseníku sešla tři žákovská mužstva k XX. memoriálu Josefa Zemance, aby zahájila oslavy padesátého výročí založení místní tělovýchovné jednoty. Turnaj byl v jasné režii žáků SK Polaban Nymburk, kteří uchvátili přítomné diváky nejen předvedenou hrou, ale i chutí fotbalem se s úsměvem bavit. Na druhém místě se umístili domácí žáci TJ Hrubý Jeseník a třetí Sokol Kostomlaty.

Polední přestávku vyplnilo utkání místní přípravky a schylovalo se k taháku oslav, tedy k zápasu domácího mužstva áčka s internacionály ČR. Utkání bylo zahájeno v 15.00 hodin za řízení pánů rozhodčích Jeník st., Mansour a Jeník ml.
Hrací čas byl stanoven na 2x40 minut. V prvním poločase se domácí dopustili několika chyb v obraně a zároveň promarnili několik šancí. Poločas tak skončil 0:2, po střelách Miroslava Příložného v 25 a 35 minutě. Druhá půle byla vyrovnaná a domácí se vzchopili. Ačkoli prohlávali už v 42. minutě 3:0 po střele Jiřího Kabyla, utkání dokázali dotáhnout do remízy 4:4. V zápase se stačili trefit za domácí dvakrát Lukáš Král a rovněž dvakrát Zdeněk Jánský. Za internacionály skóroval svým hattrickem Příložný. Utkání plné pohody a pěkných akcí sledovalo 400 diváků.

Soupiska Internacionálů: Steiner, Bažant, Mlejnek, Ondra, Prokeš, Kabyl, Veselý, Příložný, Mičinec, Čabala, Štambacher, Rada, Samek.

Domácí: Pulda Lukáš, Pivec Vojtěch, Jánský Zdeněk, Hurych Tomáš, Stránský Radek, Jeník Jakub, Najmon Milan, Stránský Pavel, Hurych Roman, Ott Miroslav, Král Lukáš, Pulda Daniel, Procházka Lukáš, Kozák Petr, Jirouš Tomáš, Hájek Jakub.

Po tomto utkání se na hřišti ještě setkaly staré gardy Hrubého Jeseníka a Všechlap. V tomto utkání odešli domácí poraženi 1:4.