VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V souboji prvního s druhým udržel dorost Kladna B neporazitelnost

Střední Čechy - K svému podzimnímu vrcholu se blíží i fotbalové mládežnické soutěže. V divizi dorostu a žáků se už rozdávaly dokonce předposlední podzimní body. Naopak České ligy dorostu a žáků, ale i všechny krajské soutěže mají před sebou ještě dvě kola.

4.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Vilém Fischl

K zajímavému duelu došlo v Brandýse, kde domácí dorost, druhý v tabulce krajského přeboru, bojoval s prvním Kladnem B. Brandýs se ovšem vítězství nedočkal, tři body získalo Kladno B, které tak v krajském přeboru má na čele už pět bodů náskok.

Česká liga dorostu

13. kolo: Jablonec – Slavia Praha B 2:1 (starší), 4:5 (mladší), Most B – Teplice B 2:0, 0:2, Sez. Ústí – Motorlet 1:1, 2:3, Dukla Praha – Bohemians 1905 B 1:1, 3:3, České Budějovice B – Plzeň B 0:3, 0:0, Pardubice – Ml. Boleslav B 3:1, 2:2, Liberec – Meteor Praha 3:3, 2:1, Hr. Králové B – Sparta Praha B 1:1, 2:5.
Starší
1. Pardubice⋌ 13 9 2 2 30:12 29
2. Liberec⋌ 12 9 1 2 29:16 28
3. Plzeň B⋌ 12 6 4 2 18:11 22
4. Slavia Praha B⋌ 13 6 3 4 20:14 21
5. Sparta Praha B⋌ 13 6 2 5 30:20 20
6. Bohemians 05 B ⋌ 13 6 2 5 23:15 20
7. Motorlet⋌ 13 5 4 4 20:18 19
8. Jablonec⋌ 12 6 1 5 23:26 19
9. Teplice B⋌ 13 6 1 6 26:32 19
10. Hr. Králové B⋌ 13 4 6 3 15:15 18
11. Dukla Praha⋌ 13 4 5 4 19:16 17
12. Č. Budějovice B⋌ 13 4 0 9 20:30 12
13. Most B⋌ 13 3 3 7 14:34 12
14. Sezimovo Ústí⋌ 13 3 2 8 14:34 11
15. Ml. Boleslav B⋌ 12 3 1 8 19:19 10
16. Meteor Praha⋌ 13 2 3 8 14:22  9
Mladší
1. Motorlet⋌ 13 8 2 3 25:27 26
2. Jablonec⋌ 12 8 1 3 40:21 25
3. Teplice B⋌ 13 6 3 4 23:19 21
4. Slavia Praha B⋌ 11 6 2 3 27:16 20
5. Bohemians 05 B ⋌ 12 5 5 2 29:23 20
6. Sparta Praha B⋌ 13 5 4 4 36:20 19
7. Liberec⋌ 12 5 4 3 30:22 19
8. Plzeň B⋌ 12 5 4 3 23:19 19
9. Ml. Boleslav B⋌ 12 3 6 3 19:14 15
10. Dukla Praha⋌ 12 3 5 4 11:19 14
11. Pardubice⋌ 13 3 4 6 22:24 13
12. Č. Budějovice B⋌ 13 3 4 6 17:26 13
13. Meteor Praha⋌ 13 2 6 5 11:18 12
14. Most B⋌ 13 3 3 7 26:35 12
15. Hr. Králové B⋌ 13 4 0 9 15:32 12
16. Sezimovo Ústí⋌ 13 3 3 7 19:38 12

Česká divize dorostu

Skupina A
13. kolo:
Příbram B – Písek 1:0, 3:1, Strakonice – Český Krumlov 1:0, 3:0, Rokycany – Motorlet B 2:7, 1:0, Vejprnice – Domažlice 1:3, 2:0, Vlašim – Č. Budějovice 1:0, 3:1, Hořovicko – Benešov 2:2, 3:6, Klatovy – Prachatice 1:0, 2:3. Dohrávka: Klatovy – České Budějovice 3:5, 2:2.
Starší
1. Příbram B⋌ 12 8 3 1 36:15 27
2. Motorlet B⋌ 12 7 2 3 24:16 23
3. SKP Budějovice⋌ 12 7 1 4 28:19 22
4. Vejprnice⋌ 12 6 3 3 25:18 21
5. Písek⋌ 12 6 2 4 27:16 20
6. Strakonice⋌ 12 6 1 5 23:19 19
7. Prachatice⋌ 12 5 2 5 16:18 17
8. Domažlice⋌ 12 4 3 5 18:22 15
9. Benešov⋌ 12 4 2 6 23:29 14
10. Český Krumlov⋌ 12 4 2 6 17:24 14
11. Rokycany⋌ 12 3 4 5 25:31 13
12. Hořovicko⋌ 12 3 3 6 16:27 12
13. Vlašim⋌ 12 3 1 8 12:23 10
14. Klatovy⋌ 12 3 1 8 19:32 10
Mladší
1. Vejprnice⋌ 12 8 2  2 44:9  26
2. Rokycany⋌ 12 8 2  2 25:7  26
3. Příbram B⋌ 12 8 1  3 32:12 25
4. Benešov⋌ 12 7 1  4 25:27 22
5. Strakonice⋌ 12 7 0  5 27:20 21
6. Vlašim⋌ 12 7 0  5 20:19 21
7. Č. Budějovice ⋌ 12 6 2  4 31:14 20
8. Motorlet B⋌ 12 6 1  5 27:17 19
9. Klatovy⋌ 12 4 2  6 21:30 14
10. Domažlice⋌ 12 4 2  6 10:25 14
11. Písek⋌ 12 3 3  6 15:17 12
12. Český Krumlov⋌ 12 3 1  8 14:31 10
13. Prachatice⋌ 12 3 1  8 12:32 10
14. Hořovicko⋌ 12 1 0 11 12:55  3

Skupina B
13. kolo:
K. Vary – Varnsdorf 5:0, 2:1, Meteor Praha B – Libuš 3:1, 1:2, Ústí n. L. – Sokolov 1:6, 3:3, Kladno – Most 7:2, 5:0, Arsenal Č. Lípa – Junior Praha 4:2, 2:1, Vikt. Žižkov – Loko Č. Lípa 3:1,22:0, Roudnice – H. Měcholupy 1:1, 2:0. Dohrávka: Arsenal Č. Lípa – Sokolov 2:5, 2:3.
Starší
1. Sokolov⋌ 12 12 0 0 68:11 36
2. Kladno⋌ 12 10 1 1 51:9  31
3. Meteor Praha B⋌ 12  7 2 3 25:14 23
4. Vikt. Žižkov⋌ 12  6 3 3 29:20 21
5. Ústí n. L.⋌ 12  6 2 4 27:28 20
6. H. Měcholupy⋌ 12  4 4 4 21:22 16
7. Most⋌ 12  4 3 5 22:27 15
8. Roudnice⋌ 12  4 2 6 18:20 14
9. Junior Praha⋌ 12  4 2 6 17:23 14
10. Libuš⋌ 12  4 2 6 18:34 14
11. Ars. Č. Lípa⋌ 12  3 2 7 25:33 11
12. Karlovy Vary⋌ 12  3 1 8 23:48 10
13. Loko Č. Lípa⋌ 12  1 4 7 11:46  7
14. Varnsdorf⋌ 12  0 4 8 11:31  4
Mladší
1. Vikt. Žižkov⋌ 12 9 3  0 66:13 30
2. Sokolov⋌ 12 9 3  0 51:17 30
3. Kladno⋌ 12 9 2  1 39:13 29
4. Ústí n. L.⋌ 12 8 2  2 33:15 26
5. Karlovy Vary⋌ 12 8 0  4 35:20 24
6. Meteor Praha B⋌ 12 7 1  4 19:15 22
7. Roudnice⋌ 12 4 5  3 23:16 17
8. Libuš⋌ 12 5 1  6 35:18 16
9. Ars. Č. Lípa⋌ 12 3 2  7 19:26 11
10. H. Měcholupy⋌ 12 3 1  8 15:36 10
11. Junior Praha⋌ 12 3 0  9 16:32  9
12. Varnsdorf⋌ 12 2 2  8 14:35  8
13. Most⋌ 12 2 2  8 10:36  8
14. Loko Č. Lípa⋌ 12 0 0 12  5:88  0

Skupina C
13. kolo:
Kosmonosy – Jablonec B 1:5, 2:2, Jičín – Rapid Liberec 0:3, 0:3, AFK Chrudim – Litomyšl 6:0, 9:0, Pěnčín/Turnov – Dvůr Králové 3:5, 1:4, FK Kolín – Čáslav 0:0, 1:2, Pardubice B – Nový Bydžov 1:2, 2:2, Liberec B – Olymp. Hr. Králové 5:2, 1:0. Dohrávka: Liberec B – Čáslav B 4:0, 6:1.
Starší
1. Jablonec B⋌ 12 9 3  0 37:9  30
2. Rapid Liberec⋌ 11 8 1  2 24:10 25
3. Liberec B⋌ 12 7 2  3 27:17 23
4. Nový Bydžov⋌ 12 7 2  3 23:14 23
5. AFK Chrudim⋌ 12 6 3  3 30:15 21
6. Dvůr Králové⋌ 12 6 2  4 21:24 20
7. Ol. Hr. Králové⋌ 12 5 2  5 32:25 17
8. Pardubice B ⋌ 12 5 2  5 20:14 17
9. FK Kolín⋌ 12 4 2  6 23:23 14
10. Čáslav⋌ 12 4 1  7 20:28 13
11. Kosmonosy⋌ 12 1 8  3 16:24 11
12. Pěnčín/Turnov⋌ 11 2 1  8 13:32  7
13. Jičín ⋌ 12 1 3  8 11:33  6
14. Litomyšl⋌ 12 2 0 10 12:41  6
Mladší
1. AFK Chrudim⋌ 12 11 1  0 46:7  34
2. Nový Bydžov⋌ 12 10 1  1 29:13 31
3. FK Kolín⋌ 12  8 1  3 34:15 25
4. O. Hr. Králové⋌ 12  8 0  4 42:13 24
5. Pardubice B ⋌ 12  7 2  3 34:20 23
6. Liberec B⋌ 12  7 1  4 30:10 22
7. Jablonec B⋌ 12  6 1  5 36:19 19
8. Rapid Liberec⋌ 11  5 2  4 29:20 17
9. Čáslav⋌ 12  5 2  5 25:36 17
10. Kosmonosy⋌ 12  2 4  6 18:25 10
11. Jičín⋌ 12  3 0  9 14:32  9
12. Dvůr Králové⋌ 12  2 1  9 11:35  7
13. Litomyšl⋌ 12  1 0 11  8:43  3
14. Pěnčín/Tur.⋌ 11  0 0 11  4:72  0

Česká liga žáků

13. kolo: Jablonec – Slavia Praha 0:3 (starší), 0:7 (mladší), Chrudim – Liberec 2:3,1:1, Ml. Boleslav – Č. Budějovice 2:1, 1:1, Bohemians 1905 – Pardubice 2:2, 9:1, Motorlet – Most 6:0, 2:0, Sokolov – Plzeň 1:1, 3:2, Teplice – Sparta Praha 1:1, 0:6, Hr. Králové – Příbram 5:1, 1:2. Dohrávka: Jablonec – Plzeň 3:2, 1:0.
Starší
1. Slavia Praha⋌ 13 13 0  0 55:4  39
2. Hr. Králové⋌ 13  7 3  3 34:21 24
3. Motorlet⋌ 13  7 3  3 31:19 24
4. Liberec⋌ 13  7 3  3 24:16 24
5. Sparta Praha⋌ 13  7 1  5 37:20 22
6. Č. Budějovice⋌ 13  7 1  5 20:16 22
7. Jablonec⋌ 13  6 4  3 16:15 22
8. Teplice⋌ 13  6 2  5 24:23 20
9. Bohemians 05⋌ 13  5 2  6 18:27 17
10. Plzeň⋌ 13  4 4  5 26:26 16
11. Ml. Boleslav⋌ 13  5 1  7 18:27 16
12. Pardubice⋌ 13  4 2  7 17:24 14
13. Příbram ⋌ 13  4 0  9 30:42 12
14. Most⋌ 13  3 1  9 12:36 10
15. Chrudim⋌ 13  1 6  6 16:30  9
16. Sokolov⋌ 13  0 3 10 13:45  3
Mladší
 1. Slavia Praha⋌ 13 11 0  2 48:15 33
2. Sparta Praha⋌ 13 10 2  1 52:13 32
3. Příbram⋌ 13  9 0  4 28:16 27
4. Bohemians 05⋌ 13  8 2  3 35:9  26
5. Teplice⋌ 13  8 1  4 27:19 25
6. AFK Chrudim⋌ 13  7 2  4 34:28 23
7. Hr. Králové⋌ 13  6 3  4 36:20 21
8. Č. Budějovice⋌ 13  5 4  4 26:30 19
9. Sokolov⋌ 13  5 1  7 20:31 16
10. Ml. Boleslav⋌ 13  3 6  4 16:20 15
11. Most⋌ 13  4 2  7 19:31 14
12. Motorlet⋌ 13  3 3  7 15:23 12
13. Plzeň⋌ 13  4 0  9 18:27 12
14. Liberec⋌ 13  2 4  7 14:31 10
15. Jablonec⋌ 13  2 2  9 14:53  8
16. Pardubice⋌ 13  0 2 11  9:45  2

Česká divize žáků

Skupina A
13. kolo:
Příbram B – Č. Budějovice B 5:2 (starší), 4:0 (mladší), Beroun – Sušice 2:1, 6:1, Doubravka – Podolí 2:1, 0:3, Tachov – Dukla Praha 3:6, 0:2, Plzeň B – Vejprnice 2:0, 2:1, Písek – Tábor 2:0, 2:2, Hořovicko – Prachatice 0:1, 2:2. Dohrávka: Č. Budějovice – Beroun 6:0, 1:2.
Starší
1. Příbram B⋌ 12 10 1  1 53:19 31
2. Doubravka⋌ 12  7 3  2 29:11 24
3. Dukla Praha⋌ 12  7 3  2 27:16 24
4. Písek⋌ 12  7 2  3 15:9  23
5. Č. Budějovice⋌ 12  7 1  4 30:19 22
6. Plzeň B⋌ 12  6 2  4 19:12 20
7. Tábor⋌ 12  5 3  4 22:17 18
8. Podolí⋌ 12  6 0  6 22:26 18
9. Beroun⋌ 12  5 2  5 14:22 17
10. Sušice⋌ 12  4 2  6 18:29 14
11. Hořovicko⋌ 12  2 3  7 17:25  9
12. Tachov⋌ 12  2 3  7 25:37  9
13. Prachatice⋌ 12  3 0  9 15:37  9
14. Vejprnice⋌ 12  0 1 11  9:36  1
Mladší
1. Písek⋌ 12 9 2  1 35:12 29
2. Prachatice⋌ 12 8 3  1 58:15 27
3. Tábor⋌ 12 8 2  2 38:8  26
4. Beroun⋌ 12 8 2  2 35:16 26
5. Příbram B⋌ 12 7 2  3 23:13 23
6. Plzeň B⋌ 12 7 2  3 26:19 23
7. Dukla Praha⋌ 12 5 3  4 21:17 18
8. Podolí⋌ 12 5 2  5 25:21 17
9. Č. Budějovice⋌ 12 5 2  5 22:20 17
10. Doubravka⋌ 12 3 2  7 13:27 11
11. Hořovicko⋌ 12 2 1  9 20:42  7
12. Sušice⋌ 12 2 1  9 19:48  7
13. Vejprnice⋌ 12 1 3  8 12:28  6
14. Tachov⋌ 12 0 1 11  6:67  1

Skupina B
13. kolo:
SK Rakovník – Neratovice 2:0, 3:2, Meteor Praha – Česká Lípa 6:1, 7:0, Střešovice – Kladno 1:6, 1:2, Junior Praha – Bohemians 1905 B 2:1, 0:3, Děčín – Most B 2:0, 0:5, Teplice B – Ústí n. L. 0:2, 0:2, Sokolov B – Sparta Praha B 1:3, 0:2.
Starší
1. Kladno⋌ 12 11 1  0 53:9  34
2. Meteor Praha⋌ 12 10 0  2 36:10 30
3. Sparta B⋌ 12  9 0  3 31:14 27
4. Teplice B⋌ 11  7 0  4 26:17 21
5. Bohemians B ⋌ 11  6 1  4 20:17 19
6. Neratovice⋌ 12  5 1  6 17:16 16
7. Ústí n. L.⋌ 12  5 1  6 22:28 16
8. Rakovník⋌ 12  5 0  7 26:38 15
9. Děčín⋌ 12  5 0  7 17:29 15
10. Most B⋌ 12  4 1  7 20:22 13
11. Česká Lípa⋌ 12  4 0  8 27:37 12
12. Střešovice⋌ 12  4 0  8 16:26 12
13. Junior Praha⋌ 12  4 0  8 16:37 12
14. Sokolov B⋌ 12  1 1 10  9:36  4
Mladší
1. Sparta B⋌ 12 10 2  0 61:10 32
2. Kladno⋌ 12 10 1  1 53:16 31
3. Meteor Praha⋌ 12  9 2  1 43:9  29
4. Bohemians B ⋌ 11  7 2  2 31:17 23
5. Střešovice⋌ 12  7 1  4 31:18 22
6. Česká Lípa⋌ 12  6 1  5 23:32 19
7. Ústí n. L.⋌ 12  5 2  5 18:17 17
8. Most B⋌ 12  4 3  5 25:24 15
9. Teplice B⋌ 11  4 3  4 23:24 15
10. Sokolov B⋌ 12  4 2  6 16:17 14
11. Děčín⋌ 12  2 1  9 12:44  7
12. Junior Praha⋌ 12  2 0 10  7:38  6
13. Neratovice⋌ 12  1 2  9 10:40  5
14. Rakovník⋌ 12  1 0 11  9:56  3

Skupina C
13. kolo:
Slavia Praha B – Nymburk 2:2, 15:2, Ml. Boleslav B – Hr. Králové B 1:0, 3:1, Nový Bydžov – Náchod/Deštné 1:4, 2:1, Čáslav – Vysoké Mýto 1:0, 1:2, FK Kolín – Liberec B 2:0, 5:0, Pardubice B – Vikt. Žižkov 2:1, 0:6, Letohrad – Úpa 1:2, 1:3.
Starší
1. Slavia Praha B⋌ 12 8 3 1 40:14 27
2. Náchod/Deštné⋌ 12 8 2 2 23:8  26
3. Úpa⋌ 12 7 3 2 23:13 24
4. FK Kolín⋌ 12 6 2 4 22:16 20
5. Letohrad⋌ 12 6 1 5 21:19 19
6. Žižkov⋌ 12 5 3 4 21:15 18
7. Pardubice ⋌ 12 5 2 5 18:20 17
8. Nový Bydžov⋌ 12 4 4 4 17:17 16
9. Čáslav⋌ 12 5 0 7 10:24 15
10. Hr. Králové B⋌ 12 4 2 6 12:14 14
11. Vysoké Mýto⋌ 12 3 3 6 12:16 12
12. Liberec B⋌ 12 3 1 8 14:27 10
13. Ml. Boleslav B⋌ 12 3 1 8  9:25 10
14. Nymburk⋌ 12 2 3 7 11:25  9
Mladší
1. Slavia B⋌ 12 12 0  0 94:5   36
2. Vysoké Mýto⋌ 12 11 0  1 53:15  33
3. Nový Bydžov⋌ 12  9 0  3 42:27  27
4. Žižkov⋌ 12  8 2  2 49:14  26
5. Náchod/Dešt⋌ 12  8 1  3 57:19  25
6. M. Boleslav B⋌ 12  8 1  3 36:18  25
7. FK Kolín⋌ 12  6 0  6 31:27  18
8. Hr. Králové B⋌ 12  5 1  6 32:36  16
9. Úpa⋌ 12  4 2  6 28:34  14
10. Pardubice ⋌ 12  3 0  9 18:50   9
11. Čáslav⋌ 12  2 1  9 19:25   7
12. Letohrad⋌ 12  2 0 10  9:48   6
13. Liberec B⋌ 12  2 0 10  9:63   6
14. Nymburk⋌ 12  0 0 12  6:102  0

Dorost – krajský přebor

13. kolo: Sp. Příbram – SK Rakovník B 1:2 (starší), 1:5 (mladší), Jun. Kralupy – Novo Kladno 2:7, 1:8, Slaný – AFK Kolín 5:1, 3:2, Poděbrady – Čelákovice 3:1, 0:2, Brandýs/Boleslav – SK Kladno B 3:5, 3:2, Pš. Mělník – Sedlčany 0:4, 2:0, Nymburk – Neratovice 1:0, 0:5, Kutná Hora – Kročehlavy 6:2, 2:3. Dohrávka: Nymburk – Kladno B 0:6, 2:2.
Starší
1. Kladno B⋌ 13 10 3  0 61:10 33
2. Brandýs/Bol⋌ 13  8 4  1 43:21 28
3. Rakovník B⋌ 13  8 2  3 35:19 26
4. Neratovice⋌ 13  7 2  4 29:16 23
5. Sp. Příbram⋌ 13  6 4  3 35:19 22
6. Kročehlavy⋌ 13  6 3  4 22:25 21
7. Slaný⋌ 13  6 2  5 40:25 20
8. Čelákovice⋌ 13  6 1  6 21:15 19
9. Novo Kladno⋌ 13  6 1  6 31:40 19
10. AFK Kolín⋌ 13  5 2  6 22:48 17
11. Sedlčany⋌ 13  5 1  7 24:28 16
Poděbrady⋌ 13  4 4  5 24:28 16
13. Nymburk⋌ 13  4 3  6 20:31 15
14. Pš. Mělník⋌ 13  2 3  8 18:36  9
15. Kutná Hora⋌ 13  3 0 10 21:44  9
16. Kralupy⋌ 13  0 1 12 13:54  1
Mladší
1. Rakovník B⋌ 13 11 1  1 60:15 34
2. Neratovice⋌ 13  9 2  2 51:12 29
3. Brandýs/Bol.⋌ 13  9 0  4 38:26 27
4. Kladno B⋌ 13  8 2  3 35:16 26
5. Kročehlavy⋌ 13  8 2  3 33:17 26
6. Sp. Příbram⋌ 13  8 1  4 34:18 25
7. B. Poděbrady⋌ 13  8 0  5 24:27 24
8. Čelákovice⋌ 13  6 3  4 28:21 21
9. Kutná Hora⋌ 13  7 0  6 27:30 21
10. Nymburk⋌ 13  5 1  7 22:24 16
11. Slaný⋌ 13  5 1  7 30:39 16
12. Pš. Mělník⋌ 13  4 1  8 15:28 13
13. Sedlčany⋌ 13  3 2  8 30:40 11
14. Novo Kladno⋌ 13  3 1  9 22:34 10
15. AFK Kolín⋌ 13  1 0 12  8:56  3
16. Kralupy⋌ 13  0 1 12  8:62  1

Dorost – I. A třída

Skupina A
11. kolo:
Hostouň – Loděnice 7:0, Králův Dvůr – Rudná 3:1, Libiš – Vysoký Újezd 4:1, Klecany – Lužná 0:4, FC Mělník – Velvary 4:4, Tn. Rakovník – Beroun 4:1, Zdice – Nové Strašecí 1:3. Dohrávka: Tn. Rakovník – Lužná 6:1.
1. Rakovník⋌ 11 11 0  0 66:9  33
2. Beroun⋌ 11 10 0  1 45:15 30
3. Hostouň⋌ 11  9 0  2 36:14 27
4. FC Mělník⋌ 11  6 2  3 25:25 20
5. Velvary⋌ 11  5 3  3 39:29 18
6. Libiš⋌ 11  5 1  5 17:20 16
7. Zdice⋌ 11  4 3  4 24:34 15
8. Lužná⋌ 11  4 2  5 23:29 14
9. N. Strašecí⋌ 11  4 1  6 27:27 13
10. Králův Dvůr⋌ 11  4 0  7 29:36 12
11. Vysoký Újezd⋌ 11  4 0  7 28:37 12
12. Rudná⋌ 11  2 0  9 15:34  6
13. Klecany⋌ 11  1 2  8 10:36  5
14. Loděnice⋌ 11  1 0 10  6:45  3

Skupina B
11. kolo:
Čejetice – Mn. Hradiště 1:0, Všechlapy – Krnsko 5:3, Bakov n. Jiz. – Luštěnice 4:1, Byšice – Velký Borek 2:0, Brandýs/ Boleslav B – Milovice 6:3, Semice – Dolnobousovský SK 3:3, Sn. Poděbrady – Pěčice 3:1.
1. Mn. Hradiště⋌ 11 9 1  1 48:9  28
2. Bakov n. J⋌ 11 8 1  2 45:11 25
3. Čejetice⋌ 11 7 2  2 32:15 23
4. Byšice⋌ 11 7 1  3 30:22 22
5. Velký Borek⋌ 11 6 0  5 31:24 18
6. Brandýs/Bol. B⋌ 11 6 0  5 42:38 18
7. Semice⋌ 11 4 4  3 37:25 16
8. Pěčice⋌ 11 5 1  5 34:25 16
9. Luštěnice⋌ 11 5 0  6 15:23 15
10. Krnsko⋌ 11 4 0  7 16:34 12
11. Sn. Poděbrady⋌ 11 3 2  6 13:35 11
12. Dol. Bousov⋌ 11 2 2  7 14:26  8
13. Všechlapy⋌ 11 2 2  7 14:53  8
14. Milovice⋌ 11 1 0 10 11:42  3

Skupina C
11. kolo:
Velim B – Jirny 2:1, Říčany – Malešov 1:1, Polepy – Zeleneč 1:1, Český Brod – FK Kolín B 1:1, Libodřice – Uhl. Janovice 2:3, Kunice – Ovčáry 2:0, Pečky – Kouřim 8:0. Dohrávky: Kunice – FK Kolín B 2:1, Polepy – Kouřim 5:1.
1. Kunice⋌ 11 10 1  0 40:4  31
2. Velim B⋌ 11 10 0  1 49:12 30
3. Jirny⋌ 11  8 2  1 38:12 26
4. Polepy⋌ 11  7 1  3 38:23 22
5. Pečky⋌ 11  6 1  4 38:22 19
6. Zeleneč⋌ 11  5 3  3 23:16 18
7. FK Kolín B⋌ 11  4 1  6 28:32 13
8. Český Brod⋌ 11  4 1  6 25:30 13
9. Uhl. Janovice⋌ 11  4 1  6 22:35 13
10. Říčany⋌ 11  3 3  5 21:22 12
11. Malešov⋌ 11  3 3  5 25:29 12
12. Ovčáry⋌ 11  2 1  8 19:47  7
13. Kouřim⋌ 11  2 0  9 25:50  6
14. Libodřice⋌ 11  0 0 11  7:64  0

Skupina D
11. kolo:
Sedlec/Prčice – Podlesí 2:0, Petrovice – Milín 4:1, Dobříš – Mirošovice 8:0, Teplýšovice – Jankov 0:5, Benešov B – Týnec n. S. 1:1, Votice – Lety 2:0, Jílové – Nový Knín 6:1. Dohrávka: Teplýšovice – Milín 0:2.
1. Dobříš⋌ 11 10 1 0 51:6  31
2. Jankov⋌ 11  7 1 3 35:19 22
3. Votice⋌ 11  6 2 3 23:18 20
4. Jílové⋌ 11  6 1 4 36:14 19
5. Benešov B⋌ 11  5 3 3 21:17 18
6. Lety⋌ 11  6 0 5 18:34 18
7. Nový Knín⋌ 11  5 2 4 24:35 17
8. Sedl./Prčice⋌ 11  5 0 6 19:22 15
9. Milín⋌ 11  4 1 6 22:25 13
10. Mirošovice⋌ 11  4 1 6 23:27 13
11. Týnec n. S⋌ 11  4 1 6 17:22 13
12. Petrovice⋌ 11  3 2 6 23:37 11
13. Podlesí⋌ 11  2 1 8 14:32  7
14. Teplýšovice⋌ 11  2 0 9 16:34  6

Žáci – krajský přebor

13. kolo: Kosmonosy – Tn. Rakovník 6:0 (starší), 1:0 (mladší nedohráno), Sedlčany – Pš. Mělník 10:1, 7:3, Benešov – AFK Kolín 3:0, 4:1, Čelákovice – Vlašim 5:2, 2:3, Brandýs/Boleslav – Velký Borek 5:2, 13:0, Mn. Hradiště – Králův Dvůr 4:1, 0:1, Lysá n. L. – Kutná Hora 1:2, 2:0, SK Kladno B – Sp. Příbram 2:1, 2:0. Dohrávka: Mn. Hradiště – Vlašim 3:0, 0:1.
Starší
1. SK Kladno B ⋌ 13 12 1  0 49:6  37
2. Benešov⋌ 13 11 1  1 40:7  34
3. Sedlčany⋌ 13 10 1  2 61:21 31
4. Velký Borek⋌ 13  7 4  2 29:15 25
5. Kutná Hora⋌ 13  8 0  5 30:19 24
6. Sp. Příbram⋌ 13  7 2  4 46:18 23
7. Brandýs/Bol.⋌ 13  6 2  5 25:17 20
8. Kosmonosy⋌ 13  6 2  5 32:25 20
9. Lysá n. L.⋌ 13  6 0  7 17:27 18
10. Čelákovice⋌ 13  5 0  8 21:33 15
11. Mn. Hradiště⋌ 13  4 2  7 15:23 14
12. Pš. Mělník⋌ 13  4 0  9 20:35 12
13. Vlašim⋌ 13  3 1  9 12:36 10
14. Králův Dvůr⋌ 13  3 1  9 14:61 10
15. AFK Kolín⋌ 13  1 4  8 12:37  7
16. Tn. Rakovník⋌ 13  0 1 12  6:49  1
Mladší
1. Benešov⋌ 13 12 1  0 68:8  37
2. Sedlčany⋌ 13 11 2  0 67:15 35
3. Vlašim⋌ 13 10 0  3 33:12 30
4. Kosmonosy⋌ 12  9 1  2 33:13 28
5. Tn. Rakovník⋌ 12  7 1  4 23:16 22
6. Brandýs/Bol.⋌ 13  7 0  6 38:21 21
7. SK Kladno B ⋌ 13  6 2  5 18:17 20
8. Pš. Mělník⋌ 13  6 1  6 39:26 19
9. AFK Kolín⋌ 13  6 1  6 30:24 19
10. Čelákovice⋌ 13  5 2  6 27:36 17
11. Králův Dvůr⋌ 13  5 0  8 15:34 15
12. Lysá n. L.⋌ 13  4 1  8 12:45 13
13. Mn. Hradiště⋌ 13  3 1  9  8:41 10
14. Kutná Hora⋌ 13  3 0 10 14:30  9
15. Sp. Příbram⋌ 13  2 1 10 16:33  7
16. Velký Borek⋌ 13  0 0 13  3:73  0

Žáci – I. A třída

Skupina A
11. kolo:
Mníšek p. B. – SK Rakovník B 1:3 (starší), 4:1 (mladší), Jun. Kralupy – Milín 5:0, 10:0, Dobříš – Kročehlavy 5:1, 5:1, Odolena Voda – Slaný 5:2, 1:0, Beroun – Nové Strašecí 1:5, 2:2.
Starší
 1. Sp. Kladno⋌  9 9 0 0 43:5  27
2. Nové Strašecí⋌  9 8 0 1 37:13 24
3. SK Rakovník B⋌ 10 6 1 3 13:7  19
4. Kročehlavy⋌  9 6 0 3 21:15 18
5. Dobříš⋌ 10 5 1 4 23:29 16
6. Kralupy⋌  9 5 0 4 24:12 15
7. Beroun⋌  9 5 0 4 24:20 15
8. Mníšek p. B. ⋌ 10 3 2 5 14:17 11
9. Odolena Voda⋌ 10 3 1 6 19:25 10
10. Milín⋌  9 1 1 7 12:46  4
11. Slaný⋌  9 1 0 8 15:30  3
12. Brandýsek⋌  9 1 0 8  4:30  3
Mladší
1. Odolena Voda⋌ 10 8 2 0 45:5  26
2. Dobříš⋌ 10 8 1 1 59:11 25
3. Sp. Kladno⋌  9 6 1 2 28:8  19
4. Slaný⋌  9 5 1 3 30:7  16
5. Mníšek p. B. ⋌ 10 5 1 4 22:20 16
6. Beroun⋌  9 4 2 3 24:20 14
7. Kročehlavy⋌  9 4 1 4 26:16 13
8. Nové Strašecí⋌  9 3 3 3 19:18 12
9. SK Rakovník B⋌ 10 3 0 7 19:29  9
10. Kralupy⋌  9 2 1 6 26:26  7
11. Brandýsek⋌  9 1 1 7 13:58  4
12. Milín⋌  9 0 0 9  3:96  0

Skupina B
11. kolo:
Milovice – FC Mělník 1:3, 0:3, Sadská – Boh. Poděbrady 4:1, 1:11, Český Brod – Libiš 0:2, 1:0, Brandýs/Boleslav B – Jestřábí Lhota 1:0, 4:0, Semice – AFK Pečky 0:2, 0:4, Nymburk B – Velim 0:6, 1:9.
Starší
1. Brandýs/Bol. ⋌ 11 9 1  1 44:14 28
2. Velim ⋌ 10 9 0  1 51:6  27
3. Benátky n. J.⋌ 10 7 1  2 47:6  22
4. Libiš⋌ 10 6 2  2 21:18 20
5. Český Brod⋌ 10 4 2  4 25:17 14
6. FC Mělník⋌ 10 4 1  5 17:21 13
7. Nymburk B⋌ 10 3 3  4 18:31 12
8. Milovice⋌ 10 3 2  5  6:22 11
9. B. Poděbrady⋌ 10 3 2  5 21:40 11
10. Sadská⋌ 10 3 1  6 20:25 10
11. Jestřabí Lhota⋌ 10 3 0  7  8:26  9
12. AFK Pečky⋌ 10 2 3  5  9:32  9
13. Semice⋌ 11 1 0 10 14:43  3
Mladší
1. Velim⋌ 10 8 2  0 49:9  26
2. Brandýs/Bol.⋌ 11 8 1  2 46:14 25
3. Libiš⋌ 10 7 2  1 52:6  23
4. Nymburk B⋌ 10 7 1  2 47:15 22
5. FC Mělník⋌ 10 6 0  4 27:14 18
6. B. Poděbrady⋌ 10 5 2  3 45:25 17
7. Český Brod⋌ 10 4 3  3 30:11 15
8. Milovice⋌ 10 4 1  5 18:25 13
9. AFK Pečky⋌ 10 3 2  5 15:30 11
10. Benátky n. J.⋌ 10 2 3  5 11:25  9
11. Jestřabí Lhota⋌ 10 2 1  7  9:40  7
12. Sadská⋌ 10 1 0  9  9:66  3
13. Semice⋌ 11 0 0 11  3:81  0

Skupina C
11. kolo:
Sázava – Čáslav B 1:6, 0:7, Kouřim – Votice 3:0, 2:1, Říčany – Sázava 3:1, 5:1, Čáslav B – Jesenice 8:1, 14:0, Benešov B – FK Kolín B 2:0, 3:0, Kunice – Dobřejovice 7:0, 1:3, Čerčany – Sedlec/Prčice 6:0, 1:0. Dohrávky: Kunice – FK Kolín 3:0, 3:3, Kouřim – Týnec n. S. 0:4, 2:1.
Starší
 1. Čerčany⋌ 10 9 0 1 38:9  27
2. Říčany⋌ 10 9 0 1 36:8  27
3. Kunice⋌ 10 8 0 2 45:8  24
4. Týnec n. S⋌ 10 8 0 2 28:9  24
5. Sedlec/Prčice⋌ 10 6 0 4 20:26 18
6. Benešov B⋌ 10 5 0 5 17:19 15
7. Dobřejovice⋌ 11 5 0 6 22:34 15
8. Čáslav B⋌ 10 4 1 5 24:38 13
9. Jesenice⋌ 10 3 0 7 28:31  9
10. Sázava⋌ 10 3 0 7 15:27  9
11. FK Kolín B⋌ 10 2 1 7 16:31  7
12. Kouřim⋌ 11 2 1 8  9:26  7
13. Votice⋌ 10 0 1 9  8:40  1
Mladší
1. Čáslav B⋌ 10 10 0  0 55:3  30
2. Týnec n. S⋌ 10  8 1  1 39:7  25
3. Votice⋌ 10  8 0  2 32:14 24
4. Dobřejovice⋌ 11  6 0  5 36:29 18
5. Benešov B⋌ 10  5 2  3 29:17 17
6. Čerčany⋌ 10  4 3  3 19:14 15
7. Kunice⋌ 10  4 2  4 31:15 14
8. Říčany⋌ 10  4 2  4 19:14 14
9. FK Kolín B⋌ 10  4 1  5 19:19 13
10. Kouřim⋌ 11  3 2  6 15:24 11
11. Sedl./Prčice⋌ 10  2 0  8 15:48  6
12. Sázava⋌ 10  1 1  8 13:47  4
13. Jesenice⋌ 10  0 0 10  6:77  0

Autor: Vlastimil Dudáček

4.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Norská velvyslankyně na návštěvě Základní školy Letců RAF v Nymburce.
34

Velvyslankyně Norska na RAFce ochutnala hejka

Ilustrační foto.

Startujeme! Krajský fotbal v neděli poprvé v přímém televizním přenosu

Zimní pneumatiky v létě? Hazard

Nymburk /ANKETA/ - Za týden skončí řidičům zákonná povinnost mít vozidla vybavená zimními pneumatikami. Autoservisy ve středních Čechách hlásí už nyní zvýšený zájem o přezutí kol.

Kraj posílá do nymburské nemocnice kontrolu

Nymburk – Kauzu tří nepravomocně odsouzených lékařů interny nymburské nemocnice pečlivě sledují na ministerstvu zdravotnictví. Krajský úřad oznámil, že pošle do nemocnice kontrolu stavu personálu. Prezident lékařské komory Milan Kubek Nymburskému deníku řekl, že tato kauza je jen špičkou ledovce a bezpečnost lékařské péče v současné době nelze garantovat i v dalších nemocnicích.

KRÁTCE: Co se děje na Nymbursku?

Přinášíme vám krátké zprávy z Nymburska.

AKTUALIZOVÁNO

Záhadná smrt v boleslavské nemocnici. Podezřelá ošetřovatelka je ve vazbě

Skon osmaosmdesátileté pacientky Klaudiánovy nemocnice policie vyšetřuje jako možnou vraždu. Z té je podezřelá jednadvacetiletá ošetřovatelka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies