D. Bousov – Sokoleč 1:2

Další skapl získali borci Sokolče v Dolním Bousově, kde jako první inkasovali. Ještě do přestávky ale vyrovnal z trestného kopu Kulhánek a rozhodující trefu má na svědomí Čáp, který se trefil patnáct minut před koncem.

„Byl to vyrovnaný zápas,“ uznal sportovně sokolečský hrající asistent trenéra Marek Soukup. „Na šance jsme byli asi o malinko lepší, ale poslední zápasy umíráme na neproměňování šancí. Nakonec se štěstíčko přiklonilo na naši stranu. .Domácí měli asi tři šance a jednou z toho dali gól,“ hodnotil utkání Soukup.

Branky Sokolče: 38. Kulhánek, 75. Čáp. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Sokoleč: Podrázský – Půlpán, Soukup, Zahradník (46. L. Němec), Černý – Plaček, Kulhánek, Vodvářka (85. Martínek), Jeník (75. Vančura) – Souček, Čáp.