Beroun – Semice 4:2

Hostující fotbalisté totálně zaspali začátek zápasu a po dvou standardních situacích prohrávali 0:2. ,,To se pak těžko dohání,“ glosoval semický vedoucí mužstva Miroslav Čepelka.

Semice se z tohoto úderu těžko oklepávaly a do poločasu nedokázaly korigovat stav zápasu. Ve druhém poločase se hostující tým dostal do třígólové propasti, ze které se málem vyhrabal. V 65. minutě snížil Holan a poté v 86. minutě na 3:2 Koštíř. Nakonec ale domácí fotbalisté přidali v nastavení pojišťující branku na konečných 4:2.

Branky Semic: 65. Holan, 86. Koštíř. Rozhodčí: Glogar. Bez karet. Diváci: 150. Poločas: 2:0.

AFK Sokol Semce: Zemánek - Kupka, Bříza, T. Semecký, Novák – Neuhausel (58. Bubeník), Bošina (55. Novotný), J. Semecký, Horejc (76. Kapička) – Koštíř, Holan.