Nové Strašecí- Semice 2:3

Semice opět prokázaly, že venkovní zápasy jsou pro ně lepší a bohatší na góly.

Nové Strašecí bylo prvních 30 minut naprosto lepším celkem a zaslouženě vedlo po trefách Kudely a Vašáka 2:0 a z pohledu jak hráčů, tak diváků, bylo jasné, kdo si připíše do tabulky tři body. Semice se ale vzchopily chytrým golem Koštíře, který se zapsal do listiny střelců svým pátým gólem sezony. Po této brance se hra vyrovnala a hráči šli o poločase do kabin za stavu 2:1.

Do druhého poločasu šly Semice s větší chutí a vervou po vyrovnávacím gólu a jejich snaha byla odměněna gólem Břízy, který naskočil na rohový kop Horejce. Hra byla nadále vyrovnaná. Vzhledem k terénu, který spíše připomínal bahenní lázně než fotbalové hřiště, se domácí přesto snažili o kombinační fotbal. V 59. minutě bránilo Nové Strašecí další roh, na který si opět naskočil největší hráč Semic Štěpán Bříza a jeho gólový účet se rozrstl na dva góly. Hra se ke konci zápasu přiostřila a vyústilo to ve vyloučení hostujícího hráče T. Semeckého, který dostal za skluz na protihráče červenu kartu. Domácí této přesilové hry nevyužili také zásluhou Kubece, který se nechal vylučit v 80. minutě a zápas tak skončil překvapivou výhrou Semic.

Branky: Kudela, Vašák - Bříza 2, Koštíř. ŽK: Ducár, Černý, Vosika, Stuchl - Zemánek, Mikluščák, Horejc, J. Semecký. ČK: Kubec - T. Semecký. Poločas: 2:1.

Sokol Nové Strašecí: Kút - Vosyka, Duchoň, Štika, Ducár - Stuchl, Černý (67. Soukup), Mrázek, Vašák - Kubec, Kudela.

AFK Sokol Semice: Zemánek - Mikluščák, Bříza, T. Semecký, Novák - Farkaš (65. Roule), J. Semecký, Bošina, Horejc - Holan (90. Vorlíček), Koštíř (89. Janáček).