Čepelka: to byla z naší strany katastrofa

SEMICE - Fotbalisté Semic nestačili v 7. kole krajského přeboru na Starou Boleslav, které podlehli. Jakoby jim scházel Koštíř, který odešel do Českého Brodu. Bez něj Semice podruhé prohrály.

18.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Petr Bělka

Semice – Stará Boleslav 2:4

Domácí sehráli velice nepodařené utkání. „To byl jeden´z nejkatastrofálnějších zápasů, jaký jsem v našem podání viděl,“ řekl vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka. „V naší hře vládl totální chaos.“

O jeho slovech svědčí fakt, že Štěpánek dokázal dát během deseti minut tři branky. „K tomu přispěly i chyby brankáře Procházky,“ připojil Čepelka.
Ve druhé půli hosté polevili a domácí se dostali brankou Samce do zápasu. V 90. minutě snížil Farkaš, ale hosté v nastavení výhru pojistili. „Citelně chyběl Tomáš Semecký. Ale musím říct, že výborně pískali sudí,“ dodal Čepelka.

Branky: 58. Samec (PK), 90. Farkaš – 18., 20. a 28. Štěpánek 3, 90. + 4 Ježek. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 5:3. ČK: 90. + 3 Samec (Semice). Diváků: 250. Poločas: 0:3.

Semice: Procházka (46. Fillip) – Kupka, Farkaš, Novák, M. Bubeník (89. D. Houška) – Janáček (89. Bošina), J. Semecký, Bříza, Samec – Korec, Holan.

18.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Do Jizbic se vypravily úspěšné nymburské pole dancerky. Tedy dívky vyznávající relativně novou sportovní disciplínu, jejímž základem je cvičení na tyči.
7

Horka lákají k vodě. Na Barboře je hezky...
18

Silné bouřky dorazí po poledni do Čech, později na Moravu

KRÁTCE: V sadském jezeru jsou sinice, v Městci se pokusí o rekord

Nymbursko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Kam za letní zábavou?

Nymbursko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

AUTOMIX.CZ

10 dostupných aut, ve kterých budete vypadat bohatší, než ve skutečnosti jste

Ruku na srdce, každý z nás chce tu a tam vypadat před ostatními dobře – a dobře v tomto případě znamená „zámožně“. Samozřejmě jen málokterý movitý majetek poukazuje na stav konta tak, jako luxusní auto.

Výstavu o Hrabalovi připravili maďarští znalci

Nymburk – Fotografie, texty, sochy, plastiky. To všechno bude k vidění na velmi netypické výstavě, která má dnes vernisáž na velmi netypickém místě.