Sadská po boji zdolala Pátek
Kounice - Poslední přípravné utkání sehráli fotbalisté Sadské na přírodní trávě v nedalekých Kounicích, kde se utkali s celkem z okresního přeboru z Pátku. Po vyrovnaném souboji se z výhry 3:1 radovala Sadská.
Petr Krejčík
Diskutovat (0) 20.3.2010 19:26 aktualizováno 22.3.2010 14:05
Sadská – Pátek 3:1
„Zvykali jsme si na přírodní terén, což nám po celé utkání dělalo velké problémy,“ uvedl trenér Sadské Jiří Kozák.
Jeho svěřenci v posledním přípravném zápase příliš nepřesvědčili a byli rádi, za dvoubrankové vítězství. „Byl to vyrovnaný zápas. Pátek posílil, jeho střední útočník nám dělal velké problémy. Bylo vidět, že si kluci ještě nedokázali zvyknout na přírodní trávu, v naší hře byla spousta nepřesností,“ dodal kormidelník Sadské.
Branky Sadské: Nedbal 2, Hrdlička. Poločas: 1:0.
Sadská: Šaroch – Jirásek, Šmejkal, Farkaš, Kříž – Hnízdo, Nedbal, Svoboda st., Čapek – Štácha, Hrdlička. Střídali: Plot, Bílek.





















