Polaban B – Jirny B 4:1

Domácí sice od 19. minuty prohrávali, ale hned za dvě minuty srovnali a do poločasu ještě otočili skóre na svoji stranu. Když se trefil dvě minuty po návratu z kabin nymburský Kukla po fatální chybě hostujícího brankáře, bylo rozhodnuto.

„My jsme soupeře přehráli, pomohli nám k tomu tři hráči z áčka, kteří byli na hřišti pořádně cítit. Ti náš tým táhli,“ uvedl po vyhraném zápase vedoucí mužstva Polabanu B Karel Kovacs. „Pro nás to je velký úspěch a hlavně jsou to hodně důležité tři body,“ řekl Kovacs.

Branky Polabanu: Nedorost, Havlík, Kukla, Růžička. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 4:2. Diváci: 30. Poločas: 2:1.
Polaban B: Doležal – Hospodka, J. Grešula, Kubálek, Nedorost – Kudrna (83. Nepovím), Růžička, Vagenknecht, Čerych (89. P. Grešula) – Kukla, Havlík.