Sibřina – Polaban B 3:3

Nymburská neporanitelnost trvá už sedm zápasů. Nejprve byla rezerva Polabanu blízko debaklu, pak sahala dokonce po vítězství.

Hosté zaspali úvod střetnutí, když po jedenácti minutách prohrávali 0:2. A kdy Sibřina přidala po přestávce třetí branku, málokdo by si asi vsadil na nějaký bodový zisk hostí. Nymburští však zabrali a dali tři branky. Tu poslední v 88. minutě Kápička. A to ještě sudí neuznali jeden gól Kuklovi. „To byla určitě regulerní branka,“ zlobil se na sudí Karel Kovacs, vedoucí hostujícího mužstva. „Domácí si už mysleli, že mají zápas v kapse, ale my jsme zabojovali a nakonec brali bod. A to jsme ještě měli v závěru dvě obrovské šance,“ doplnil Kovacs.

Branky Polabanu: Kukla, Soukal, Kápička. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Polaban Nymburk B: Havelka – Poklop (56. Soukal), Uhlíř, Kubálek, Babic (46. Košvanec) – R. Růžička, Kukla, Vagenknecht, Jeřábek (77. L. Růžička) – Kápička, Martínek.