Tupadly – Polaban B 3:4

Rezerva Polabanu má úderný útočný tandem. Kápička dal jednu branku a Martínek dokonce tři.

Polaban se ujal vedení díky trefě Kápičky, ale hned za minutu domácí srovnali. Ovšem pak dvakrát přesně zacílil Martínek a hosté vedli o dva góly.

Po přestávce ale hosté nezachytili začátek a Tupadly z pokutového kopu snížily. A ze stejné situace dokonce v 70. minutě vyrovnaly. Zápas měl ale jasného hrdinu. A tím se stal Martínek, který dal svůj třetí gól a rozhodl o vítězství svého celku. „Dneska to bylo vydřené vítězství,“ uvedl vedoucí hostujícího mužstva Karel Kovacs. „Šance měly oba týmy. Naši kluci nechali na hřišti všechno, i když to byl spíše boj než pohledný fotbal,“ řekl Kovacs.

Branky Polabanu: Martínek 3, Kápička. Rozhodčí: Macháček. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:3.

Polaban Nymburk B: Havelka – Martinka (19. Poklop), J. Grešula, Babic, Košvanec – L. Růžička (67. Fiala), Kukla, Vagenknecht, R. Růžička – Kápička, Martínek.