Polaban – Semice 0:1

V zápase se opět potvrdilo, že derby nemá favorita. Tím byl před zápasem Polaban, ale nakonec se musel před soupeřem sklonit. Zápas rozhodl svou trefou v 19. minutě hostující Kapička. To byla první střela na bránu.

Na opačné straně vypadala nebezpečně rána Mareše, ta šla však mimo tři tyče.

Na začátku druhého poločasu Semice domácím čtyřikrát pořádně zatopily. Nejprve zastavil hosty v obrovské příležitosti obránce Ott, za chvíli prokázal své umění brankář Pulda, který včas vyběhl a zmařil šanci Holanovi. Pak byl dvakrát opět Ott v roli zachránce. Nejprve ukopl míč na poslední chvíli, pak odkopl míč na brankové čáře po tisíciprocentní šanci Koštíře, kterému „namazal“ Holan. V poslední minutě ale mohli hosté o výhru přijít. A v hlavní roli byl opět Ott, kterého vychytal Zemánek. To už hrály Semice v deseti.

Branka: 19. Kapička. Rozhodčí: Velebil. ŽK: Průcha, Bláha – Kapička, Kupka. ČK: 71. Kapička (S). Diváci: 170. Poločas: 0:1.

Polaban: Pulda – Bláha (77. Havlík), Ott, Košvanec, Novotný – Havrda, Bejda, Černohlávek, Škarecký (80. Žižka) – Mareš, Průcha.

Semice: Zemánek –Kupka, Bříza, T. Semecký, Bošina – Kapička, Farkaš, Vorlíček, Janáček (46. Horejc) – Holan (90. J. Selecký, Koštíř.