Polaban B – Ostrá 3:2

Fotbalisté Polabanu potvrdili nárůst své formy a na hřišti AFK Nymburk přehráli Ostrou. Domácí borci vedli již po prvním poločase o dvě branky, o tříbodový zisk se však museli strachovat až do konce utkání. V první polovině se hned v patnácté minutě prosadil domácí Kápička po přihrávce a úniku Martínka. Důležitá byla branka z konce poločasu, kdy se ve 42. minutě prosadil Kubálek, který si vyskočil na roh zahrávaný Jeřábkem.
Vstup do druhé půle se lépe povedl hostům. V 55. minutě se prosdil hrající trenér Ostré Jiří Dozorec. Domácí ale zanedlouho odpověděli a na dvoubrankový náskok Polabanu zvyšoval střídající Soukal. Ostrá utkání zdramatizovala deset minut před koncem, když si v brejkové situaci dobře počínala dvojice Jíša – Košťál, druhý jmenovaný zakončil rychlý výpad do domácí obrany přízemní střelou podél Havelky. Ve zbytku zápasu se již hosté do vážnější situaci nedostali.

Branky: 15. Kápička, 42. Kubálek, 63. Soukal – 55. Dozorec, 80. Košťál. Rozhodčí: Macháček. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Polaban B: Havelka – Martínka, Grešula, Kubálek, Košvanec – Růžička, Vagenknecht, Kukla, Jeřábek (68. Poklop) – Martínek (55. Soukal), Kápička.

Ostrá: Heimrath – Pokorný, Kotrba, Čáp, Effenberger – Mikeska, Dozorec, Polák, Remenec (75. Jíša) – Verner, Košťál.