Brandýs/Boleslav – Polaban 2:0

Hostující hráči doplatili v utkání na svoji střeleckou impotenci a na své hrubé chyby.

V úvodu střetnutí mohli jít hosté dvakrát do vedení po akcích Mareše, ten ale koncovku nezvládl. A tak přišel trest v podobě první branky domácích, kteří využili svoji první šanci. Těsně před poločasem Mareš přece jen vyrovnal, ale rozhodčí mu radost překazili a branku neuznali.

Po změně stran nejprve nymburský brankář Pokorný vyrazil pokutový kop, ale z následného rohového kopu přidali domácí fotbalisté druhou branku. V posledních pětadvaceti minutách byli hosté lepší, ale to jim nebylo nic platné.

Branky: 24. Petýrek, 51. Zamazal. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Polaban Nymburk: Pokorný – Tkach, Ott, Rudzan, Bouda – Havrda (30. Magyar, 80. Březina), Černohlávek, Zemanec, Škarecký – Průcha, Mareš.