Kutná Hora – Polaban 1:3

Domácí tým dokázal v zápase s Polabanem odpovědět pouze na první branku, na další dvě už ne.

Polaban načal utkání gólově v prvním poločase, kdy se trefil dorážkou obránce Ott. Kutná Hora stačila srovnat, ale autor první branky poslal ranou Polaban do vedení i podruhé.

Ve druhém dějství měli chvílemi domácí navrch, ale až na jedinou výjimku je hosté do šance nepustili. Naopak se jim podařilo své vedení pojistit, když se trefil Průcha. „Herně jsme sice neplnili, co jsme si řekli, ale přesto jsme předvedli několik pěkných akcí. A těžili jsme také ze standardek,“ uvedl Stanislav Bejda, asistent nymburského trenéra.

Branky Polabanu: Ott 2, Průcha. Poločas: 1:2. Polaban Nymburk: Pokorný (46. Dušánek) – Ott, Bejda, Bouda, Kubín – Škarecký, Černohlávek, Zemanec, Mareš, Havrda – Průcha, střídali Havlík, Novotný, Navrátil.