V derby byla šťastnější rezerva Polabanu

Nymburk - V posledním kole I. B třídy skupiny C hostila rezerva Polabanu Slovan Lysá nad Labem.Z derby vyšel lépe domácí Nymburk, který vyhrál 1:0.

15.11.2009

Z fotbalového okresního derby I.B třídy Milovice - Polaban Nymburk B (1:1)Foto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

Polaban Nymburk B - Lysá nad Labem 1:0

První půle byla vyrovnaná, přesto blíže ke gólu měli domácí. „Už pátý zápas hrajeme špatně, když nedokážeme proměnit tutovky i do prázdné brány," litoval vedoucí mužstva domácích Karel Kovács. V druhé části utkání převládala opět vyrovnanost obou týmů. To se však změnilo v 70. minutě, kdy po pěkné akci polabanské rezervy a chybě hostujícího gólmana vstřelil jediný gól zápasu Kukla.

„Zápas byl vyrovnaný a soupeř kvalitní. Jsem rád, že to bylo již poslední utkání a bude následovat zimní přestávka, protože v posledních zápasech nás zužovala velmi početná marodka," uvedl po utkání vedoucí mužstva polabanská rezervy Karel Kovács.

„Dnes to byl vyrovnaný souboj, byly šance na obou stranách. Prohráli jsme po naší hrubé chybě," prohlásil hostující trenér Slovanu Lysá nad Labem Tibor Mičinec.

Branky: 70. Kukla. Rozhodčí: Švagr. ŽK: 1:5. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Polaban Nymburk B: Havelka - Poklop, J. Grešule, Kubálek, Hájek (80. L. Růžička) - R. Růžička, Vagenknecht, Kukla, Jeřábek - Kápička, Martínek (54. Soukal).

Lysá nad Labem: Málek - Janda, Novák, Gregar, Zítka - Cáska, Urban, Horčic, jelínek - Meszároš, Kříž.

LUKÁŠ KODERA

15.11.2009 VSTUP DO DISKUSE

Právě tuto křižovatku uvádí Poděbradští nejčastěji jako nejnebezpečnější ve městě.
6

Nejhorší poděbradská křižovatka čeká na verdikt

Druhá Postřižinská dočesná
25

KRÁTCE: V pivovaru očešou chmel

KRÁTCE: Region slaví na kolonádě výročí

Nymbursko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Zdeněk Troška bude opět po roce zkoušet ve skanzenu z češtiny

Přerov nad Labem – Režisér Zdeněk Troška se představí v sobotu 19. srpna opět v roli učitele ve staré škole skanzenu. V režii Polabského muzea se zde koná tradiční Skanzen v pohádkách Zdeňka Trošky. Zájemcům z řad návštěvníků nadiktuje režisér záludný diktát.

KRÁTCE: Zloděj byl chycen při činu v domě v Drahelicích

Nymburk – Pět policejních aut, záchranka a drama odehrávající se uvnitř domu v ulici Ve Vilách v nymburské čtvrti Drahelice. Tak to vypadalo na místě v úterý večer.