V derby byla šťastnější rezerva Polabanu

Nymburk - V posledním kole I. B třídy skupiny C hostila rezerva Polabanu Slovan Lysá nad Labem.Z derby vyšel lépe domácí Nymburk, který vyhrál 1:0.

15.11.2009

Z fotbalového okresního derby I.B třídy Milovice - Polaban Nymburk B (1:1)Foto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

Polaban Nymburk B - Lysá nad Labem 1:0

První půle byla vyrovnaná, přesto blíže ke gólu měli domácí. „Už pátý zápas hrajeme špatně, když nedokážeme proměnit tutovky i do prázdné brány," litoval vedoucí mužstva domácích Karel Kovács. V druhé části utkání převládala opět vyrovnanost obou týmů. To se však změnilo v 70. minutě, kdy po pěkné akci polabanské rezervy a chybě hostujícího gólmana vstřelil jediný gól zápasu Kukla.

„Zápas byl vyrovnaný a soupeř kvalitní. Jsem rád, že to bylo již poslední utkání a bude následovat zimní přestávka, protože v posledních zápasech nás zužovala velmi početná marodka," uvedl po utkání vedoucí mužstva polabanská rezervy Karel Kovács.

„Dnes to byl vyrovnaný souboj, byly šance na obou stranách. Prohráli jsme po naší hrubé chybě," prohlásil hostující trenér Slovanu Lysá nad Labem Tibor Mičinec.

Branky: 70. Kukla. Rozhodčí: Švagr. ŽK: 1:5. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Polaban Nymburk B: Havelka - Poklop, J. Grešule, Kubálek, Hájek (80. L. Růžička) - R. Růžička, Vagenknecht, Kukla, Jeřábek - Kápička, Martínek (54. Soukal).

Lysá nad Labem: Málek - Janda, Novák, Gregar, Zítka - Cáska, Urban, Horčic, jelínek - Meszároš, Kříž.