Okresní týmy se rozešly smírně

Praha - Na hřišti pražského Podolí sehráli fotbalisté Slovanu Lysá nad Labem první přípravné utkání před jarními odvetami v krajské I.B třídě. Soupeřem jim byl další okresní tým, celek Loučeně. Ten se chystá na okresní přebor.

14.2.2010

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Lysá – Loučeň 2:2

Okresní týmy se rozešly smírně. Jako první se trefili Loučeňští z pokutového kopu, ze stejné situace Lysá srovnala. Po přestávce šel do vedení pro změnu Slovan, ale deset minut před koncem se tentokrát podařilo smazat brankové manko Loučeni.

„Byl to dobrý zápas, vlastně náš první po hrubé přípravě, kdy jsme jen běhali a posilovali,“ uvedl Tibor Mičinec, trenér Lysé. „Byl jsem velice spokojený s výsledkem i hrou, kterou předváděli moji svěřenci,“ řekl Mičinec, pro kterého mohlo být utkání o něco prestižnější, neboť v Loučeni působil jako hráč.

Branky Lysé: L. Novák, (z PK), J. Krátký. Poločas: 1:1. Lysá: Málek (31. Zahrádka, 61. Heimrath ml.) – Gregar, Čáp, L. Novák, Šlinger (46. Sutter) – Jelínek, Poborský, Morávek, Krátký – D. Novák (46. Jirsa), Zítka (46. Šubrt).

Hráči Velimi a Poděbrad si užili televizní kamery

Velim – V kariéře zažili kruté porážky, sladká vítězství. Nikdy však, až na pár výjimek, nehráli před televizními kamerami. Až do neděle. Datum 26. března 2017 si většina z nich uchová navždy v paměti.

OBRAZEM: Češi americké dragouny vítali i posílali domů

Českem znovu projížděl americký vojenský konvoj.

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.