Okresní týmy se rozešly smírně

Praha - Na hřišti pražského Podolí sehráli fotbalisté Slovanu Lysá nad Labem první přípravné utkání před jarními odvetami v krajské I.B třídě. Soupeřem jim byl další okresní tým, celek Loučeně. Ten se chystá na okresní přebor.

14.2.2010

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Lysá – Loučeň 2:2

Okresní týmy se rozešly smírně. Jako první se trefili Loučeňští z pokutového kopu, ze stejné situace Lysá srovnala. Po přestávce šel do vedení pro změnu Slovan, ale deset minut před koncem se tentokrát podařilo smazat brankové manko Loučeni.

„Byl to dobrý zápas, vlastně náš první po hrubé přípravě, kdy jsme jen běhali a posilovali,“ uvedl Tibor Mičinec, trenér Lysé. „Byl jsem velice spokojený s výsledkem i hrou, kterou předváděli moji svěřenci,“ řekl Mičinec, pro kterého mohlo být utkání o něco prestižnější, neboť v Loučeni působil jako hráč.

Branky Lysé: L. Novák, (z PK), J. Krátký. Poločas: 1:1. Lysá: Málek (31. Zahrádka, 61. Heimrath ml.) – Gregar, Čáp, L. Novák, Šlinger (46. Sutter) – Jelínek, Poborský, Morávek, Krátký – D. Novák (46. Jirsa), Zítka (46. Šubrt).

14.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

Majáles Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce se konal již podesáté.
34

Majáles Pod Hrabami nezmokl

Hnojte popelem

Dnešní nocí startuje vinařská sezona

Mělník – Už dnes začíná v Mělníku letošní vinařská sezona. Vinná noc, která začíná v 16 hodin, je totiž první ze série akcí spojených s ochutnávkou vín a pěstováním vinné révy. Letošní ročník bude zaměřen především na mladá vína ročníku 2016 výhradně z regionálních vinic.

Hasiče čeká krušná noc

Region - Zítra po setmění budou na kopcích v téměř každém městě a vesnici plát tradiční čarodějnické ohně. Zatímco pro děti je filipojakubská noc zábavou a pro teenagery bujarým večírkem, hasiči mají napilno. Často jim přibývají vrásky na čele zbytečně, když vyjíždějí k požárům, aby na místě zjistili, že jde o neohlášené pálení čarodějnic.

Nymbursko - Přinášíme fotografie miminek narozených na Nymbursku v 16. a 17. týdnu.