Litol - Stará Boleslav 3:1

Litolští vloni tým Staré Boleslavi ani jednou neporazili a to chtěli v sobotu změnit. „Měli jsme s nimi nevyřízené účty. Chtěli jsme jim loňské zápasy oplatit,“ ušklíbnul se po zápase kouč Litole. Přestože je Staré Boleslav poslední, nečekal jeho tým lehký zápas.

Skóre otevřel ve 12. minutě křížnou střelou Petrouš. Domácí vyrovnali ve 24. minutě. Nejprve sice kopali roh, ale přišli o míč a hosté se prosadili z brejku. Vzápětí se však trefil domácí Ježek a Litol opět vedla.

Ve druhém poločase se hosté hnali za vyrovnáním, ale osm minut před koncem našel Petrouš Ježka a ten dal svému týmu jistotu. V posledních minutách Stará Boleslav rezignovala a utkání už se pouze dohrávalo.

Branky: 12. Petrouš, 28. Ježek, 82. Ježek - 24. Vodák. Rozhodčí: Hůla. ŽK: 4:2. ČK: 82. Cruz (Stará Boleslav). Diváci: 300. Poločas: 2:1.

Litol: Rathouský - Petrouš, Zikmund, Černý, Helmich – Bodlák (55. Světlý), Bohdan, Pavliš, Mlčkovský (88. Ďurika) - Ježek, Čáp (85. Fér).